Skocz do zawartości

Polecane posty

hubertuss    492

To prosdte to jest przynenta takiego za taką cene nigdy nie bvyło gosć poprostu łapie klienta czytaj frajera. dasz zaliczke on sprowadzi lub jakis wyjazd za któy cię skasuje.

ariss    2

szmergiel ja tam bylem w sumie jechałem oglądać do niego 6170 ale i tym pojeździliśmy maszyna zdrowa wszystko wyglądało oki ale my szukaliśmy coś z serii 61xx i silniejszego.W tym 6170 coś piszczało mega przy skręcaniu. Oglądaliśmy go latem rok temu więc nikt go dłuugo nie kupił może na jakiś feler. Sprzedawca odkręca obciążniki tury itp i sprzedaje na allegro pod inna nazwa użytkownika i jak dla mnie jest nieszczery

jak coś to pisz na priv lub gg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
:D niestety link nie działa

K1ROVEZ    0

Po upływie chyba roku znów się pojawiło to bydlę:

K 744

Uwaga OT: Próbowałem chyba z dziesięć razy i nie udało mi się dodać poprawnego odnośnika, a przynajmniej ja u siebie widzę nie to co chciałbym i link nie działa, podejrzewam że to między innymi przez te nachalne reklamy, które stają się odnośnikami po wpisaniu jak np. słowo: ciągnik

Tak więc takie moje małe przesłanie do modów i Admina - nie próbujcie już na siłę bardziej komercjalizować tego Forum OK?

Dzwoniłem do niego bo coś takiego szukam.Kasę się płaci jak ciągnik jest i papiery.

Tylko broń borze nie daj sobie wyciągnąć, żadnej zaliczki. Nie licz na to, że ten traktor przyjdzie. Już raz pana z kołbaskowa udało mi się przyłapać, wstawił zdjęcie ciągnika z rejestracją Szwedzką, po której w banalny sposób dotarłem do właściciela i okazało się, że traktor jest do sprzedania ale za 2 razy większą cenę. Tak więc polecam ostrożnie podchodzić do takich "okazji".

K1ROVEZ    0

johny dzięki za poprawienie, tak jak Ty to zrobiłeś też próbowałem i nic z tego u mnie nie wychodzi, co najwyżej kliknięcie kieruje do głównej strony Allegro, ponieważ w linku samej aukcji jest słowo 'ciągnik' robi się z tego "odnośnik w odnośniku" i jest kicha...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?