Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gucik131    7

@jaro1003 3p ma tył jak 360 i to by się zgadzało nawet nowy typ zaczepu taki jak to występował w 3p natomiast przód jak najbardziej powinien być na płaskiej osi bo 360 3p inaczej nie wychodziły. a jak by by był silnik 3p i tył 3512 to by to był 3512 a nie 360.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wyposażenie : przedni WOM, system przełączania kierunków :D Skoro ma takie coś to pewnie taką moc też :lol: tylko gdzie to wszystko schował?

pasiu66    17

@jaro1003 3p ma tył jak 360 i to by się zgadzało nawet nowy typ zaczepu taki jak to występował w 3p natomiast przód jak najbardziej powinien być na płaskiej osi bo 360 3p inaczej nie wychodziły. a jak by by był silnik 3p i tył 3512 to by to był 3512 a nie 360.

Dokładnie tył taki sam, tylko ta oś powinna być raczej płaska, chyba, że ktoś wymienił silnik na 3p.

UrsusCzesio    304

tył w 3p wygląda jak w 3512

Co Ty pleciesz? miałem oby dwie C-360 tył był identyczny ale oś przednia była płaska w3P ale to jest część wymienna moze ktoś sobie zmienił

Mój Wladimirec podbija świat

jaro1003    5

Co Ty pleciesz? miałem oby dwie C-360 tył był identyczny ale oś przednia była płaska w3P ale to jest część wymienna moze ktoś sobie zmienił

"(...)a od sierpnia 1989 roku wprowadzono jeden akumulator montowany z przodu ciągnika w masce przed chłodnicą (wcześniej były 2 akumulatory pod podłogą kabiny). Zmieniono również układ zaczepów tylnych ciągnika oraz nieznacznie wzmocniono instalację hydrauliczną."

sory mój błąd rzeczywiście nie we wszystkich 3p tak było:)

Edytowano przez jaro1003

andrejus    157

Belarus prawdopodobnie chodził przy kosiarcę. Opony typowo na łąkowe prace.

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

andrejus    157

ogłoszenie skopiowane z nie polskiej strony, tekst przetłumaczony translatorem, stąd te dziwne zdania.

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

andrejus    157

http://moto.allegro.pl/molbud-lampy-tylne-belce-12-m-trojkat-swiatla-wtyk-i2004027108.html taka belka kosztuje 150zł a ja za 30zł zrobiłem sam. :lol:

Nie sądzę abyś to zrobił za 30 zł :) policz swoje godziny pracy. Średnio trzeba liczyć około 10 zł na godzinę.

ariss    2

klikasz dostawa i płatność jest to obok opisu aukcji

Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

Piotruniu25    1074

Nie sądzę abyś to zrobił za 30 zł :) policz swoje godziny pracy. Średnio trzeba liczyć około 10 zł na godzinę.

Lampy miałem przewód stary od przyczepy tylko za blachę i odblaski i wygięcie haczyków do blachy i parę śrubek i godzinę składania do kupy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez c330ursus
      Fajnie się pracuje maszyną która fajnie wygląda. Dlatego zakładam ten temat bo chyba każdy coś zmienił w swojej C-330. Choćby najgłupszy szczegół ale ciągnik już lepiej wygląda piszcie nawet takie szczegóły (oczywiście coś większego niż śrubka czy podkładka <_< )

Ja zaczne:

Radio
      Kontrolka hamulca
      tapicerka na syficie

Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html

przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da <_<
    • Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.