Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kornikm    2

Ja mam podobna maszynkę i u mnie spisuje się świetnie i te kilka kolb to bez problemu wyłuskasz taka maszynka. :)

danielhaker    803

http://moto.allegro.pl/przyczepa-autosan-d-732-d-47-hl-warfama-pronar-i1833024400.html

Czy to nie przyczepa z AF?

Ja w tamtym roku nazbierałem 11 worków kolb z kukurydzy to połowę rękoma i kilka młotem potłukłem na betonie i w śrotownik. Kilka worków jeszcze do tej chwili stoi bo aż nie chcę się na nie patrzeć bo mi się zaraz ta męczarnia przypomina. Warto to kupić? Bo chyba się skuszę na to.

Edytowano przez danielhaker

klejnus    0

Zmienię trochę temat i spytam się was co słyszeliście o tym portalu? http://eu.ironplanet.com/index.jsp Natknąłem się na to na mojej poczcie a nadawcą było agrofoto. A ze nigdzie nie znalazłem żadnej Wiadomości to się was pytam. Czy wiecie na jakiej zasadzie to działa? Czy ktoś coś kupował stamtąd? Oglądałem trochę sprzętu to zdjęć jest sporo i ceny ten dobre ale jak z resztą?

izydor6280    464

silnik JD, ok 70KM, opony raczej do wymiany, koszt ok. 10tys., felgi raczej malowane, cena jakas troche niska, jak za taka renie z napedem

kokoman0    59

Byłem dzisiaj i oblukałem trochę tą Renie. No i tak felgi malowane bo jak to powiedział pracownik zamim szew przyjechał były bardzo szpetne i tak dla jakiejś wizualnego wyglądu pomalowali. Traktor 2-3 dzień w kraju po za felgami nie picowany wygląda jakby prosto z pola wyciągnięty (ale to dobrze).

opony z przodu 50-60% (2006r) tył ori. chyba (2 lata wytrzymają). Z wad elektryka do poprawy ale szystkie podstawowe mechanizmy działają (napęd, rewers, skrzynia ok.), dodatkowo uszczelniacz na wle napędowym przy przedniej osi cieknie, uszczelniacz przy wom. cieknie, wyciek z 1 złącza hydraulicznego do hamowania przyczep. Nabite ma ponad 11000mth ale silnik na 100% nie był tykany gdy dałem mu tak ostrzej w pice dymku praktycznie brak, pięknie pracuje ale na przewodzie z odmy jak wsadziłem palec już jest delikatnie wilgotno ale nic nie dymi z niej. Nowe pompy od hydrauliki zew. I jestem pewny, że chodził przy ładowaczu (bardzo dużo na to wskazuje). Ogólnie widać że traktor był urzytkowany ale nie katowany a wycieki i problemy z elektryką(kierunki światła itp.)jeszcze mają usunąć bo poprostu po za felgami nie zdążyli nic przy nim zrobić.

Aha i zapomniałem dodać że środek dość mocno zaniedbany.

Edytowano przez kokoman0

pasiu66    17

Byłem dzisiaj i oblukałem trochę tą Renie. No i tak felgi malowane bo jak to powiedział pracownik zamim szew przyjechał były bardzo szpetne i tak dla jakiejś wizualnego wyglądu pomalowali. Traktor 2-3 dzień w kraju po za felgami nie picowany wygląda jakby prosto z pola wyciągnięty (ale to dobrze).

opony z przodu 50-60% (2006r) tył ori. chyba (2 lata wytrzymają). Z wad elektryka do poprawy ale szystkie podstawowe mechanizmy działają (napęd, rewers, skrzynia ok.), dodatkowo uszczelniacz na wle napędowym przy przedniej osi cieknie, uszczelniacz przy wom. cieknie, wyciek z 1 złącza hydraulicznego do hamowania przyczep. Nabite ma ponad 11000mth ale silnik na 100% nie był tykany gdy dałem mu tak ostrzej w pice dymku praktycznie brak, pięknie pracuje ale na przewodzie z odmy jak wsadziłem palec już jest delikatnie wilgotno ale nic nie dymi z niej. Nowe pompy od hydrauliki zew. I jestem pewny, że chodził przy ładowaczu (bardzo dużo na to wskazuje). Ogólnie widać że traktor był urzytkowany ale nie katowany a wycieki i problemy z elektryką(kierunki światła itp.)jeszcze mają usunąć bo poprostu po za felgami nie zdążyli nic przy nim zrobić.

Aha i zapomniałem dodać że środek dość mocno zaniedbany.

W ogłoszeniu pisze 7800mtg a ty mówisz 11tys. więc ile ma w końcu. Do stanu idealnego też mu sporo brakuje.

kokoman0    59

Tak jak pisałem ponad 11000mth i nie ma klimy a różnice w ogłoszeniu wynikają z tego, że jak do mówił gość ogłoszenia wstawia żona jego i często poprostu kopiuje opisy. Most z tego co patrzyłem nie wyglądał na mocno wybity (chociaż trochę pobrzęczałem że jest inaczej) wygląda że chodził z jakimś małym (lekkim) ładowaczem. W sprzęgło to wiecie się nie wejdzie no ale wszystkie biegi przełożenia ładnie wchodziły bez zgrzytów jedynie regulacji trzeba by było poddać linkę od rewersu bo trzeba było mocno dzwignię do krawędzi dopychać żeby kierunek jazdy zmienić (kwestia regulacji). A sprzęgło tak jak czytam to niektórzyw nowych traktorach wymieniają po kilkuset mth cóż część eksploatacyjna. Według mnie wart swojej ceny wizualnych aspektów typu stan siedzenia, uszczelek w drzwiach czy gnoju który był wszędzie :D się nie czepiam poprostu traktor pracował i prosto z pracy przyjechał do polski a po gościu widać że nic nie ukrywał.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.