Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaczmarek    277

moze być cena brutto bo dostaniesz fakturę nie od niego ale od sprzedawcy w niemczech, francji czy innego kraju i wtedy vat 0% proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Jak Vat jest 0%? To on nie zapłacił wgl tego Vatu wtedy podał by chyba cene netto, a nie brutto? To znaczy pytam, bo nie wiem jak to jest dokładnie z tym Vatem z traktorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

on jest pośrednikiem ale nie figuruje w zadnych dokumentach. sprzedaż tylko fikcyjnie idzie przez niego a ty dostajesz fakturę od sprzedawcy z niemiec czy francji jak już pisałem. Przy takiej fakturze z krajów UE ty nie płacisz vatu ale i nie możesz go sobie odliczyć czyli cena netto jest jednocześnie ceną brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Czyli z tych aukcji, które podałem to wszystko ceny netto, ale, że gość nie musiał Vatu odprowadzać, więc takie też ceny dał. Więc jeśli tak serio by było to normalne ceny są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

http://tablica.pl/oferta/1996-fendt-515-c-favorit-ID1yrVf.html#47fe6cfb;r:8;s:

oto odpowiedź na mojego maila do sprzedającego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Hello,

 

Thank you for your interest in my tractor.

I`m looking to sell it for 4,600 euro and I pay for shipping/insurance/handling (i can ship anywhere in the Europe). The tractor is in perfect condition, do not have any kind of damage on the body, also the interior is like new and come to you with all the papers documents. All documents you need for ownership, log book , manuals and bill of sale will be provided along with the tractor.

I want you to know that the tractor was my father and i don't need it anymore. I am located in Greece and the tractor can be seen and tested at my address, also the tractor can be shipped from here. If you are interested i can send you pictures, specifications and all you need to know about this sale.

Look forward hearing from you.

 

Thank you,

Mihalis K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jak nie macie pojecia o podatkach to nie robcie wody nikomu z mozgu. :wacko: jezeli sprzedawca za granica nie jest platnikiem vat (ryczaltowiec)a jest to bardzo rzadko to kupujesz tylko na umowe i nie ma netto czy brutto. przypadek nr 2, sprzedajacy jest platnikiem vatu a KUPUJACY NIE JEST LUB NIE POSIADA DZALALNOSCI GOSPODARCZEJ I NR NIP EU to kupuje tam tylko w cenie brutto bez znaczenia jaka jet tam stawka,jezeli kupujacy POSIADA NIP EU kupuje tam w cenie netto a aprzedaje w cenie brutto i odprowadza vat do urzedu skarbowego od kwoty wpisanej na fakturze (jezeli kupil od niego vatowiec to pozniej ten vat sobie odliczy)NIE MA MOZLIWOSCI ZE KTOS WYSTAWI FAKTURE NETTO Z INNEGO KRAJU NA PRYWATNA OSOBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Panowie po co się kłócic o podatki. Nie zdziwię się, że jak do niego zajedziesz to ci powie, że własnie niedawno ten egzemplarz sprzedał. Ale chętnie za opłatą zawiezie cię gdzie sa takie tanie abyś mógł coś kupić i pomoże przywieźć. Ozywiście jak zajedziesz tych tanich akurat nie będzie a on wykasuje cię za dowóz i kupuj co chcesz. Ewentualnie zaproponuje sprowadzenie po wpłaceniu zaliczki. Stary numer handlarzy. ładna sztuka na foto ma wabić jelenia.

Skoro w ogłoszeniu widnieje cena brutto to tyle płacisz handlarzowi i guzik cię obchodzi. Posredników żadnych tu nie ma bo nikt nie da na zachodzie ciągnika polskiemu handlarzowi bez kasy. Oni to kupują na fakture, tam płacą cenę brutto.

Dalsze domniemania w tej sprawie są zbędne. Dla mnie to trefne ogłoszenie. A ty jak chcesz to podjedź i się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale ja bym z nim nigdzie nie jechał po żaden traktor. Jeśli miałby go na miejscu, wtedy z wujkiem i znajomym jedziemy go zobaczyć, znajomy go obada (taa z zna się jeździł wszystkim już, wie co jak działa i jak powinno) jeśli technicznie ok to sprawdzenie dokładnie papierów do rejestracji, potem cena i jeśli wszytko ok to kupujemy, jeśli coś nie tak to dowidzenia. Napisałem tutaj o tym, bo to jedno z wielu okazyjnych ogłoszeń, które póki co wydaje się wiarygodne i chciałem poznać opinie kolegów z forum. Co do Vatu również się trochę dowiedziałem od kolegi wyżej.

W pt sie umówie i w sobote rano jade tam, napisze potem co i jak, jeśli gość wiarygodny i ktoś by chciał kupić jakieś maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Sorry, że zapytam, ale co ten zetor to okazja :) ? Nie mam pojęcia jak chodzą tego typu ciągniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

no raczej za takiego w dobrym stanie trzeba dac pare tys wiecej ceny czasami siegaja 30tys ale nie wiem czy ktos za tyle kupuje :rolleyes:

 

 

http://tablica.pl/of...#a8b11d0b;r:2;s:

jak za 2009r to chyba za malo szkoda ze nic nie napisane w opisie <_<

Edytowano przez wojtas972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Z tym zetorem to człowiek poprostu realnie patrzy na świat. kto da za ciągnik 27 letni 30 tys. Znajomy miał 7akiego 94 r to za 32 się buja już z pół roku i nie wiem czy sprzedał. stan wcale nie gorszy od tego na foto.

Co do prasy o ile ogłoszenie to nie jakaś zabawa to u komornika może być kto da więcej więc trzeba spróbowac zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

Zetor tani ale takie kabiny to chyba były w 7011 (mogę się mylić) a co do tego komornika to widziałem już sporo jego ogłoszeń w okazyjnej cenie ale to może być cena wywoławcza albo ogólnie jakaś lipa wystarczy spojrzeć na opis, nr gg i skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

No co Ty ? Jeśli bym kupował większy ciągnik to tylko takiego Ursusa, i dałbym tyle za niego.

 

Za darmo nikt nie odda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Patrząc po dolnym zaczepie to nie jest wersja krajowa albo zaczep od starszego modelu . Tak mi się wydaję ale mogę się mylić.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

To jest zaczep hitch, występował jako opcja w tych ciągnikach [chyba] bo już takie widziałem :)

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

za ta 1014 nie wiecej niz 35tys jesli jest w stanie idealnym jesili chodzi o silnik,most,skrzynia... chociaz za tyle kasy mozna miec juz jakiegos mf albo renoweczke -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Gościu, który wystawil tego recorda chyba myśli, że jak go umyje to ktoś mu da te 95 tyś :D starszy typ Nh z seri T można za taka kase kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj