Polecane posty

Sadek    1123

Jedno jest pewne właściciel nie dbał o nie, znajomy ma taką już z 15 lat i sieje nią ok 100 ha rocznie, tylko jego wygląda jak nowa nie licząc wytarcia lakieru poprzez nawóz.

 

Jeżeli napęd ślimaka jest sprawny oraz regulator przepływu to uważam to za dobre rozwiązanie gdyż mamy możliwość zmiany dawki na polu bez wysiadania (mam na myśli zmianę dawki gdy na polu występują gorsze - lepsze ziemie).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/mtz-A214664.html a tutaj cena dobra tylko pewnie wszystko do remontu + opony :D Opony pewnie 6-7 tys

 

 

 

Ten gość co go sprzedaje jest lekkim handlarzem mtzetów było u niego już parę sztuk zawsze w bdb stanie i cenowo nisko. Byłem parę razy u tego gościa w sprawie innych mtz to powiem wam że warto do niego zawitać bo za tą cene za którą sprzedaje te traktory to naprawdę się opłaca a mechanicznie są całkiem dobre te traktory u niego także polecam gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

http://otomoto.pl/ze...45-A211853.html co o tym sądzicie ? :) Według mnie kusząc oferta A dla was? :)

Kolejne ogłoszenie z cyklu napisz do nas powiemy Ci jak przelać pieniądze, żebyś mógł obejrzeć traktor... a sprzedający pewnie z botswany, tylko ma umówiony kontakt w białymstoku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://allegro.pl/ci...2613963649.html

 

http://www.midantrimtractors.co.uk/details.asp?CarID=7183&Make=48&Model=&Engine=&Fuel=&GearBox=&Body=&min_pr=&max_pr=&Year=&SortOrder=MostRecent&offset=0

 

hehe, cwaniaczki, chcą sprzedać ciągnik którego nie posiadają... Dobre.

 

Na wiosnę kupiłem samochód w NL, dałem zaliczkę i wróciłem do kraju załatwić formalności. Z ciekawości wszedłem na allegro by sprawdzić jeszcze raz wartość rynkową tego modelu u nas. A że silnik był dość unikalny to w allegro wyskoczyło tylko kilka aut tego typu w tym moje.. heh... Oferowała go firma z Białegostoku. Po telefonie tam dowiedziałem się że mogę w każdej chwili przyjechać i obejrzeć auto, oraz że na placu mają duży wybór jeszcze innych gdyby to nie przypadło do gustu. Na moje pytanie czy warto jest jechać, czy auto jest warte drogi bo będę jechał z Warszawy czyli dość daleko uzyskałem odp. że tak jak najbardziej zapraszają by obejrzeć właśnie to auto... Gdy wyjaśniłem w jakiej sprawie dzwonie rzucili słuchawką. A jeszcze lepsze jaja są dalej, firma z NL która mi sprzedała auto gdy się o tym dowiedziała (ode mnie, hehe) miała zamiar wytoczyć im proces. Wysłali do nich emaila żeby natychmiast usunęli ogłoszenie oraz że kierują sprawę na drogę sądową. Jednak gość z firmy z NL który mnie obsługiwał znał język rosyjski, tamci z białego też i telefonicznie jakimś cudem uprosili aby nie robić z tego afery bo już więcej się to nie powtórzy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Firma agropeks znajduję sie niedaleko mnie. nigdy nie słyszałem aby cos było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niutekTM140    0

co do firmy "agropeks" owszem maja drogie maszyny, cenią się ale żeby był jakiś problem to nie słyszałem a mieszkam 15 km od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

O fajnie temat jest to wiadomo o co chodzi.. Panowie tego fendta znalazłem, zadzowniłem pod podany numer, rozmawiałem z gościem, cena tak ja kw opisie brutto do negocjacji, adres podał można przyjechać oglądać. Ale ta cena, normalna cena to by była 115-120 netto, a nie brutto wcale z takim przebiegiem, rocznikiem... Jak myślicie ?

http://otomoto.pl/fendt-714-A215511.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Nie rozumiem cię. Ciągnik wydaje ci się za tani? A może musisz przypomnieć sobie czym jest cena netto i brutto?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Nie rozumiem cię. Ciągnik wydaje ci się za tani? A może musisz przypomnieć sobie czym jest cena netto i brutto?

 

 

Przecież napisałem. Normalna cena za taki model fendta to 115-120tyś netto. Netto czyli cena ciągnika bez Vatu. Jak ciągnik był zakupiony z odprowadzaniem Vatu to ten Vat trzeba zapłacić czy 23% 115*1,23 i wychodzi ok 143ty brutto wtedy. I tak te modele fendta chodzą.. A ten z Vatem brutto jakby cena netto. Gość powiedział, że cena brutto, więc dlateto wgl sie zastanawiam na nim co może być nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na agriaffaires jest ten 714 przebieg 9800 h rok 2000. Niestety linku nie moge wkleić. Jeśli masz niedaleko do gościa podjedź zobaczysz co ci powie. Jedno jest pewne okazji nie ma praktycznie. A w czasach kryzysu jest coraz więcej zdesperowanych oszustów pragnących szybko, dużo i łatwo zarobić. Na allegro aż roi się od takich okazji.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Taa, tam są normalne ceny na agriaffaires , tam nie zaglądam, bo ceny kolosalne a w pl prawie nic nie ma. Na allegro jeszcze największy wybór, reszta to byle co od 2 lat stoi, bo zajechane i jeszcze kasy nie wiadomo ile chcą.

No mnie też właśnie ciekawi co zastane na miejscu.. Chyba, że on z francji i innych krajów je przywozi tam Vat mniejszy, ale to i tak tanio bardzo, a stan bardzo dobry. Pytam tutaj, bo do gościa mam 350km. Ale jechać pojade raczej, bo może to serio okazja, na miejscu sie zobaczy, a gość co chwile wstawia nowe i ceny podobne, 2004r 130ty brutto - to taniocha jak na te fendty..

Tylko właśnie, widze, że te aukcje mają mase wyświetleń, i te traktory co wstawia to tylko raz i wiecej nie daje tych samych więc może schodza mu..

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale jechać pojade raczej, bo może to serio okazja. Tylko właśnie, widze, że te aukcje mają mase wyświetleń, i te traktory co wstawia to tylko raz i wiecej nie daje tych samych więc może schodza mu..

 

Po awatarze widać że duży a dalej wierzy w takie bajki... Hubertuss podał link i chyba już wiesz czy jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Czy ktoś w miarę rozgarnięty jest w stanie uwierzyć w takie okazje i wysłać jakąś zaliczkę?

 

Tam masz kwotę 16 tyś takich ofert jest w necie od ...... traktory w idealny stanie, nowe roczniki za 80tyś - to rozumiem, że ściema, ale te, które ja podałem to są powiedzmy "potwierdzone". Cena nie odbiega 90tysiacami, a 10-15tyś. Po za tym telefonicznie rozmawiałem z gościem, podał adres i można przyjechać i zobaczyć te traktory, wszystkie są jego sprowadzone. Żadnej zaliczki bez zobaczenia, sprawdzenia stanu technicznego, dokumentacji bym nie dał. Takie, że zaliczke na konto przelać, i oni wyślą traktor z stanów na ich koszt do mnie, a potem jeśli sie nie zdecyduje na maszyne to odeśle na ich koszt - w takie bajki to wiadome, że nie uwierze choćby nie wiem jak bardzo zapewniali, że legalna firma..

 

Te, które podałem zainteresowany nimi jestem, bo jest podany adres i telefonicznie z gościem rozmawiałem. Mówi po polsku i bez problemu można sie z nim umówić. Tylko przez telefon wiele sie nie dowiem choć pytałem trzeba zobaczyć wszystko tylko no 300km mam do niego trochę trasy jest i właśnie nie wiem czy sie opłaci tam jechać, bo jeśli jest jakiś chaczyk w postaci rzeczywistego stanu technicznego czy dokumentacji i jeszcze odprowadzenia Vatu (choć zapewnił, że brutto) to szkoda dnia i kasy na paliwo.

 

Przeglądam oferty od dobrych 1,5 roku czekając na jakąś dobrą maszynę w dobrym stanie za okazjną cene (a pojawiają sie tak, ale idą bardzo szybko, że bdb stan i kasa okazyjna, ale to aukcja sie pojawi o 11 rano, a o 17 jak sie dzowni to sprzedany) i tak na prawdę to tylko allegro. Żadna inna strona nie ma takiego wyboru. A od 1,5 roku, bo z kupnem nam sie nie spieszy póki co, więc przeglądam, aż sie trafi na coś dobrego i wtedy. Normalnie szukamy ferguson 6475-80, ale póki co nie ma odpowiedniego. A fendtami z ogłoszeń, które podałem zainteresowałem sie przez wzgląd na ich stan na fotkach i cenie głównie, bo fendty to najdroższe i najlepsze traktory, ale za to najdroższe, więc takie ceny to wolę takiego fendta niż fergusona. Liczę się, że żeby kupić dobry i w dobrym stanie traktor 130,000zł muszę mieć. Ale jak widze fendt 5xx 98 rok z 8 tyś mtg za 110 tyś (wypucowane i wymienione wszystko prawie to śmiech na hali).

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przejechać się zawsze możesz. Na paliwo majatku nie wydasz. ciekawi mnie bardzo jaki efekt będzie. Niestety mf czy fendt to drogie maszyny. W Polsce cięzko coś tanio znaleźć a ceny na stronach zagranicznych pokazują ile tak naprawde kosztują dobre egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Sam jestem ciekaw efektu. Szczerze wolałbym żeby okazało się wszystko ok, bo gość ma kilka 716 w idealnym stanie z tak małym przebiegiem, że mozna powiedzieć nówka. Siedzenia oryginalne (a jak wiadomo siedzenie w ciągniku to jego "dusza" tak jak wygląda siedzenie tak używany był traktor, a w pl siedzenia wymieniane 10 razy i wyniszczone kompletnie) w bdb stanie, nic nie malowane, wymieniane i za taką cene to aż nie możliwe. Jedyne co mi do głowy przychodzi to sprowadzony z Francji, Belgi lub innego kraju, bo tam Vat jest 17% lub też umowa kupna sprzedaży, więc gość Vatu wgl nie odprowadzał, ale podana brutto, więc..

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj