Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasx21    165

@luke16 Wymiana na coś nowszego? czy mocniejszego?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Na allegro no to fakt cenią się one. A ty masz tura jeszcze. U mnie na bizona za dzień było 600 wejść a poszedł po 2 miesiącach. Pierwszy i jedyny co go oglądał to kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

tomek73 prawie 240 wyświetleń 3 telefony z jedną osobą jestem na jutro umówiony ... :) Dodam tyle że przebieg mój zetor ma 100% oryginalny... :)

Gdy ja sprzedawałem ursusa oglodąło go min 20 osób. A przebieg to każdy jeden na allegro ma oryginalny ;)


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

andrejus co do przebiegu to po co mi coś kręcić?? VW golfa sprzedałem za pieniądze o których mi się nawet nie śniło i kit że nie długo wyleciałoby się podłogą :P A wystawiłem w niedzielę wieczorem w poniedziałek do godziny 12nastej go już nie było ... ale napisałem szczery opis zajmujący minimum stronę A4 no i przebieg 330 tyś km... Po co mam kombinować ?? Tak samo z Zetorem czy inną rzeczą... Po co kogoś kłamać?? Najdłużej coś sprzedawałem to dwa tygodnie :P lukas chcemy zmienić na coś ciut mocniejszego... takiego ok. 80KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skrzynie naprawiłeś? Co było przyczyną stukania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Skrzynia naprawiona już nie puka co się okazało... może mało wiarygodne ale ta śrubka musiała wpaść razem z olejem plus znaleźliśmy nieduża podkładkę ... cały katalog pare razy sprawdziliśmy i nigdzie zarówno podkładki jak i takowej śrubki nie było... A parę dni wcześniej tata dolewał oleju i najprawdopodobniej wpadła ona razem z nim.... śrubka poszła na dno i nic nie zrobiła... zaś podkładka wpadła w tryb i delikatnie go wyszczerbiła ale to tak że nie było tego widać 3 dni nie mogliśmy diagnozy postawić... wkońcu przyjechał facet który robi na serwisie zetora kazał wziąć porządny pilnik, bądź szlifiereczkę i go delikatnie przeszlifować... jak kazał tak też zrobiliśmy... Problem ustał... potem pojechałem w pole z pługiem i nie było już mowy o pukaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

andrejus co do przebiegu to po co mi coś kręcić??

Przecież ja nic nie pisałem o kręceniu :)


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

MTZy odpadają :) Tate i mnie od dawien dawna Renaulty fascynowały i na takowym chcemy się skupić :) albo 95.14 albo 103.14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cena bycza.U mnie rzemieślnik robi nowe za 2700zł i możesz z siewnikiem zaczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

@Pawel20 mój brat taką pracuje-szrot kompletny w przeciągu roku co najmniej 4 poważne awarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

http://allegro.pl/mt...2322940989.html

zamiast c360 co myślicie?

albo http://allegro.pl/be...2327240628.html

ciekawy kolorek ale drogi bez przodka ;/

jako główny na 12 ha co myślicie o tych traktorkach miał ktoś z nimi do czynienia..?

 

Jak nie masz opini anty radzieckim ciągnikom to na pewno ten ciągnik będzie dobry ale jeżeli uwierzysz tym co mówił, że ruskie jest złe to powodzenia w c-360 ;)


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Cena bycza.U mnie rzemieślnik robi nowe za 2700zł i możesz z siewnikiem zaczepić.

Tu nie jest żaden rzemielśniczy produkt tylko firmowy Bometu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Taki od rzemieślnika to dobry na wystawę w muzeum a nie w pole.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

 

Jak nie masz opini anty radzieckim ciągnikom to na pewno ten ciągnik będzie dobry ale jeżeli uwierzysz tym co mówił, że ruskie jest złe to powodzenia w c-360 ;)

nie mam uprzedzeń do ruskiej technologii, mam w sumie jednego ruska w sportowej kabinie jednak bardzo starego i zaniedbanego, w dodatku bez możliwości rejestracji.. chciałbym kupić coś do pracy w maszynach od c360 i do przyczepy 4t..

ruskie to wbrew pozorom bardzo dobre traktory: mocne silniki, oszczędne; tanie części, stosunkowo szybka skrzynia (co w transporcie i polach daleko się liczy) czego chcieć więcej na 12 ha.. W dodatku taki z turkiem za 20 tys to by pasował (nie mówię akurat o tym konkretnym modelu)..

Zauważyłem również że na ruskach jest nie zniszczalny lakier podczas gdy ursusy z tych samych lat malowane są po 3 razy od mtz bije wieczna czerwień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj