Polecane posty

soltys48    19551
Napisano (edytowany)

Kupiłem w piątek(3.02.12) tej firmy nawet u tego samego sprzedawcy(sprzedawczyni) tylko,że do Forda i 2.7kw a dziś(7.02.12) zmieniłem na stary..............

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Kupię opryskiwacz najchętniej 500-600l 12m belki, najchętniej używany pilmet, krukowiak, lub innych zachodnich marek, lub też polskie opryskiwacze nieznanych tanich firm, w rozsądnej cenie, jak coś macie, widzieliście u wujka, sąsiada, handlarza, że stoi i marnieje prosiłbym pisać mi na pw :)


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

to co o kazdym ferdku

nie za te pieniadze jak chcesz sie wytluc to kup 360 3P i bedzie duzo lepszy a jak dysponujesz taka kasa to kup 5211 i bedziesz zadowolony

 

Ale ja nie chcę 360 i pochodnych,ten 3512 nie jest taki stary i z wyglądu ładny,a za te pieniądze zetor w dobrym stanie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Myśle że nie jest wart


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

A może to jest D 47 tylko zamiast oryginalnej ramy ktoś wstawił walcowane na gorąco ceowniki i dodatkowo je zamknął?


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koła od Autosan D-47, rama made in garaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

A ja myślę że to D-46 przerobiona na wywrotkę.

 

masz rację, tylko dolna rama jest za słaba na trójstronny wywrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Jaki symbol jest tej przyczepy bo napewno nie d-47

http://moto.allegro....2106402674.html

Ciekawe czy gdybym kliknął kup teraz to wymontowałby mocowanie siłownika i sprzedał zostawiając sobie reszte? W sądzie nie miał by szans na wycofanie sie.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
Napisano (edytowany)

oj glupis chlopcze glupi,juz nawet dzieci z zerowki wiedza ze aukcje allegro nie maja zadnej mocy prawnej,ostatnia grupa spoleczana ktora mozna straszyc i robic w konia gadkami o sadzie sa chlopy(nie rolnicy bo to duza roznica) sprobuj powiedziec komus cos takiego w innej kategorji sprzedawanych produktow to spadnie ze smiechu z krzesla

 

Kolego wyhamuj trochę

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

kupie zetora 5211 LUBELSKIE PODKARPACKIE MAZOWIECKIE

 

 

 

SPRZedam Massey Ferguson 3080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277
Napisano (edytowany)

szmergiel widzę że twoja wiedza o umowach i aukcjach jest znikoma. Przeczytaj art. 701 § 1 kodeksu cywilnego i art. 702

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

oj glupis chlopcze glupi,juz nawet dzieci z zerowki wiedza ze aukcje allegro nie maja zadnej mocy prawnej,ostatnia grupa spoleczana ktora mozna straszyc i robic w konia gadkami o sadzie sa chlopy(nie rolnicy bo to duza roznica) sprobuj powiedziec komus cos takiego w innej kategorji sprzedawanych produktow to spadnie ze smiechu z krzesla

 

Kolego wyhamuj trochę

Widzę że tak samo jak dzieci z zerówki to z prawem masz małą styczność. Aukcje z allegro wywołują taki sam skutek jak normalna umowa sprzedaży. Naciskając "kup teraz" zobowiązujesz się do zapłaty określonej ceny a sprzedający do wydania ci rzeczy. Dobrą wolą sprzedającego jest cofnięcie umowy albo kupującego. Więc jeśli coś kupisz i nie zapłacisz to nie zdziw się, jak przyjdzie wezwanie z sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj