Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipoo    14

ze jak? to jest krzyżówka zetora majora czyli 3011 z 330??człowieku co ty piszesz tam jest tył z starego zetorka podejrzewać mozna ze K-25 a silnik prawda bo z 330 :lol: majorek ma taki tył jak 4011 mnijeszy od 360 ale z wyglądu taki sam no tylko zaczepami jeszcze sie rózni :lol::lol::lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Kolega miał prawo się pomylic. Ja osobiście też nie znam się na zetorach! <_<


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

ciekawe czy kolega @Ursusc385 ma jakis % od sprzedanego kalendarza?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Nawet jeśli ma to co? Czy Polacy muszą być tak cholernie podejrzliwi i zazdrośni?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

kolego na zartach sie nie znasz

bardziej mnie ciekawi czy mieli zgode na uzycie zdjecia


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

klikasz dostawa i płatność jest to obok opisu aukcji

lub wszystkie opcje

 

Piałem że miałem stary od przyczepy i nie mam 12m tylko jakieś 6-7m.

Pózniej doczytałem, lecz moim zdaniem powinieneś liczyć porównywalne nowe elementy. To tak jakbym miał to zrobione i napisał, że nic nie kosztowało bo już miałem zrobione <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Jedynie co stare było to przewód i blacha z nierdzewki,lampy x lat leżały w garażu(po co buło kupione to nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

ciekawe czy kolega @Ursusc385 ma jakis % od sprzedanego kalendarza?

 

Zaspokoję twoją ciekawość :) Nie, nic nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Kolega @Ursusc385 wyprzedziłeś mnie :D

Ja chciałbym powiedz, aby koledzy wpadli na stronkę podaną na kalendarzu.

Polecam,stronka się rozwija i co raz to więcej user'ów z AF.pl :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co powiecie o tym turze

tur

Spójrzcie na trzecie zdjęcie. Ile sekcji ma ten rozdzielacz,bo mi to wygląda na trzysekcyjny z zablokowaną jedną sekcją.I czy nie będzie problemu odblokować

Edytowano przez marcinboniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Stan opłakany.Skoro głowica pękła to musiał być nieźle zagrzany.Zapewne tłoki spuchły.Za to co byś musiał w niego włożyć kupisz w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj