Polecane posty

Co myślcie o tym MTZ, http://otomoto.pl/mtz-belarus-821-lemiesz-i-zamiatarka-gratis-A75342.html chyba wersja na Białoruś, bo napisy są po rosyjsku. Ogólnie gość ma dużo wschodnich maszyn i chyba są one tańsze jak te z oficjalnego importu na Polskę.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Pewnie jest tak jak piszesz, gosciowi bardziej oplaci sie sprowadzic z Białorusi ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Tylko że sprowadza je wtedy jako używane z małym przebiegiem, bo z nowymi byłby problem z homologacją i rejestrowaniem, polscy importerzy już to przechodzili ;)

 

PS: Z tym Belarusem jest też przyczepa ogłoszona- nowa, a już szpary między burtą i podłogą widać :lol:

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ale wazne ze nowa :D


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I z ruskiej stali czyli gniotsia nie łamiotsia. :D Gość jeszcze sprzedaje MTZ z ładowaczami białoruskimi, jeden to nawet, nawet samopoziomowanie jest ale nie dostrzegłem III sekcji. Ale drugi to jest gorszy, może mocne ale nie ma ani samopoziomowania ani III sekcji, co dziś jest standardem przy ładowaczach do ciągników tej mocy.

Edytowano przez sebekwolkasos

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta c-360 to chyba eksportowa wersja, bo ma ramę z tyłu i przodu pleksę, na zachodzie 30 lat temu było to wymagane, a u nas dopiero od nie dawna to jest obowiązkowe.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biebrzak    5

Pisze że podnosnik nie uzywany a prawe cięgno od belki podnosnika zmienione, z przodu też ma sporo obiciążników. Ogólnie to chyba mało używany był.


"KPK Kumurun Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ten sprzedawca ma raczej dobre i ładne maszyny bo ciągniku u niego długo nie stoją.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Ten Steyr to z sąsiedniej wioski , bardzo ładnie utrzymany :) .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W cenie tego MF-a zabrakło chyba jedynki? 35tyś za taki ciągnik, no chyba, że za tura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj