Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotruniu25    3164

Może szerokość z transportowa wynosi 3.96 cm a robocza 3.60 cm.I przegrałeś litr wódki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

za vistule 5,5 tyś+ opony troche przegioł może + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2
czesio200    3400

kosmiczna nie osiągalna nierealna.. tyle myśle o tej cenie.

jak dla mnie to ta przyczepa nie jest warta więcej niż 9tyś.

a dla kogoś innego to max 10 ale to już max i z przesadą leciutką..


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

Co sądzicie o tym traktorze? http://moto.allegro.pl/case-cs-86-zl-ladowaczem-turem-i1482888313.html

Ma 8 tys mtg , ogolnie widać zadbany , widać nie był malowany sądzę po masce na której widać blaknący lakier . Traktor ma nowe buty i tura i po zdjeciu silnika widać wszystko w dobrej kondycji czy ktoś może sie wypowiedzieć czy to nie za dużo na taki ciągnik 8 tys mth ? Może ma jakieś wady ukryte ? Nie wyglada mi na tak niski przebieg ale niby by sie zgadzało że nowe opony po 8 tys mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11
Mikos22    4

Witam!

Moge sie wypowiedzieć odnośnie Pronara 1221A bo miałem z nim do czynienia i niedaleko mnie taki jest. A więc zależy do jakich prac byś go zaprzęgał:) Moc jest, to trzeba przyznać:) Minus to mechanizm załączania wałka WOM, bo jest identyczny jak w innych mniejszych Pronarach np.:82A i MTZ-ach (taśmy) kto miał do czynienia to wie o co chodzi, a więc za słaby i w przypadku większych rozrzutników oraz zwijarek typu Vicon gdzie idzie duże obciążenbie na wałek może być problem, ale nie musi, dużo zależy od użytkownika. Sporo roboty jest przy wymianie. W pracach polowych idzie jak głupi :) 4 obrotowe 4x40 bodajże jak nie lepiej, Głębosz 3 łapy, zestaw uprawowo siewny 3m. Ogólnie fajna maszyna:) Przy atrakcyjnej cenie i stanie technicznym można go brać pod uwagę:)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Jak dla mnie jest to zepsuty MTZ belaurs, w pronarze nie psuje sie tylko silnik bo jest od MTZ-ta znaczy nie psuje no nie ma z nim wiekszych problemow, reszta pozostawia wiele do zyczenia. Poczytaj sobie na forum jest bardzo duzo odnośnie pronarów. Ja na twoim miejscu bym brał takiego belarusa są chyba 130 konne i pewnie cena podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No właśnie dziwie się czemu ludzie pakują się w Pronara który jest gorszy i droższy. A czy ta kabina jest lepsza hmm codo poziomu hałasu pronar i MTZ Belarus podobnie wypadają. Jeden i drugi w normie

http://allegro.pl/mtz-82-4x4-okazja-i1460724556.html

http://allegro.pl/mtz-820-82-belarus-i1480832790.html o to to tak :)

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

@karol z kąd jesteś bo ja też WM

Poszukuje Ursusa 914 finn może byc z turbem. Bo w Bartołdach to nie mają zbytnio nic ciekawego http://moto.allegro.pl/ciagnik-ursus-1914-turbo-taki-jak-1014-i1484867707.html

Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj