Polecane posty

wojtas972    11

david nowa c360 kiedys kosztowala duzo wiecej wujek cos mi keidys mowil o ile sie nie myle ze za swoja c360 dal 250tys oczywiscie cena juz w nowych bo na stare to bylo by chyba 25mln :blink: nie wiem jak to sie przelicza ale moja babcia kiedsy jeszcze na stare pieniadze wszystke ceny podawala :D

 

 

http://allegro.pl/traktor-sadowniczy-sadownik-360-3p-i1465506446.html to ze zwezony to sie zgodze bo juz nawet taka widzialem ale to ze skrocony to 1 raz widze

Edytowano przez wojtas972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Oglądałem tego Fendt-a niedaleko Siedlec i chyba troche za drogo :lol:


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

Tworkowiak no troche.....:lol: a wiesz jaka jest jego prawdziwa cena?? kupowales cos od tego goscia?? warto jechac do niego bo w sumie to nie mam az tak daleko

 

http://moto.allegro.pl/przyczepa-hl-w-8011-ok-12-ton-i1456212512.html

http://moto.allegro.pl/przyczepa-jednoosiowa-platforma-do-slomy-i-siana-i1456080535.html

http://moto.allegro.pl/przyczepa-wywrotka-i1460483234.html

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

david nowa c360 kiedys kosztowala duzo wiecej wujek cos mi keidys mowil o ile sie nie myle ze za swoja c360 dal 250tys oczywiscie cena juz w nowych bo na stare to bylo by chyba 25mln :blink: nie wiem jak to sie przelicza ale moja babcia kiedsy jeszcze na stare pieniadze wszystke ceny podawala :D

 

 

http://allegro.pl/traktor-sadowniczy-sadownik-360-3p-i1465506446.html to ze zwezony to sie zgodze bo juz nawet taka widzialem ale to ze skrocony to 1 raz widze

 

Przed denominacją C-360 kosztowała pewnie 250 milionów licząc na obecne pieniądze to będzie 25 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Dzieki koledzy szukam takiego ferdka i bede musial sam z zagranicy sciagnac;/


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

macursus najlepiej teraz ogłaszać na przemysł i tam jest dział rolnictwo opłata około 3,5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Przed denominacją C-360 kosztowała pewnie 250 milionów licząc na obecne pieniądze to będzie 25 tysięcy

 

ojciec w 1972 roku kupił c355 za 136 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Tata opowiadał, że jeden gosc u nas we wsi dał za nową c-360 300 tysi , a po roku spłacił za pieniadze ze sprzedaży ...jednej świni :lol:

 

wojtas972 - jeżeli masz niedaleko i dysponujesz sporą kasą, to warto tam jechac. Sporzęt jaki tam stoi to nie byle machina zpod płotu tylko ciagnik w orginale i super stanie ;) A co do Fendta to niewiem ile kosztował, bo mnie interesowały ciagniki dużo, dużo tańsze, ale jak już pisałem - stan super. Masz tu ze 2 linki z ich aukcjami:

http://moto.allegro.pl/fendt-vario-411-tuz-ladowacz-i1445765312.html

http://moto.allegro.pl/case-mx90-1999-rok-ladowacz-i1447074857.html

 

Poza tą firma warto rozejżec sie po okolicy Zbuczyna bo jest tam kilku handlarzy mających konkretne sprzęty ;)

Edytowano przez Tworkowiak

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Case picowany podmalowany a plastiki na błotnikach od MCcormicka z turem bał bym sie brać nie wiadomo kto zarzynał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

dziś dopiero zauważyłem z deka ich po*****o z tymi opłatami to jest zdzierstwo w biały dzień. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Znajomy miał przyczepę na korbkę to mówił że czasem nawet szybciej niż jakimś ciągnikiem ze słabą hydrauliką... Tylko ze była za mała dla niego... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

a ma ktoś może jakies dokładniejsze zdjęcia tego mechanizmu wywrotu ?


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio    3

a ma ktoś może jakies dokładniejsze zdjęcia tego mechanizmu wywrotu ?

 

mogę zrobić w wolnej chwili mam takom szamom przyczepę :D

Edytowano przez rafcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

to racze proste dwie listwy zębate wałek na nm dwa tryby o odpowiedniej średnicy żeby było wmiare lekko i szybko tylko musi być wszystko prosto żęby podczas podnoszenia te tryby się nie rozeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

to jesli byś mógł to bardzo prosze :)

@janusz20

No właśnie o czyms takim myslałem, ale wolałbym to zobaczyć na zdjęciu :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj