Polecane posty

timasz    55

jeszcze go nie kupili bo jest we Francji kolo mowi ze mozna zaplacic a on dostarczy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek93    6

Też do niego dzwoniłem bo ogłasza jeszcze 6420 i ta sama gadka daj mu zaliczke a on go przywiezie haha. Nawet chciał mi pod dom przywieźć i sprawdzić go przez serwis :lol: Od takich to tylko z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

u mnie w wiosce znajomy wplacil 3 tys zł zaliczki na fendta i ani fendta ani kasy juz nie zobaczyl . ja nie wiem jak mozna byc tak naiwnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek93    6

Oni tak długo jak im kase dasz to nawet sami dzwonią jak raz zadzwonisz, a później to szukaj wiatru w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Panowie ja jestem pewien ze juz napewno od kogos zaliczke zgablował, juz dzwoniłem w tyle miejsc i tyle tych tandetnych gadek slyszalem ze az mnie mdli jak z takimi pacanami gadam.

A najlepszy był tekst tego golesia pytam sie

- gdzie znajduje sie ten ciagnik

- no wie pan ciagnik jest we francji no tam pod Hiszpanią

Po prostu rozjebał mnie tym tekstem :lol: :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

To przecież jest ciągnik marki YTO . Porównajcie go z farmtracem z agrofoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Na tym Allegro to chyba powariowali.Od 9 lutego zmienił się cennik i teraz obojętnie co i za ile wystawisz w kategorii motoryzacja musisz im zapłacić 25zł !!!.SZOK


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo    0

dlatego polecam otomoto jak sprzedawałem samochód ogłoszenie wyniosło mnie 8 z groszami za 2 tyg. Chyba że tam też sie zmieniły cenniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

@KamilK199 cięgnik stoi już na allegro hoho a po 2 sprzedawca to niezły cwaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Kolego @ariss a ogladales go??,znasz tego sprzedawce??


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

@KamilK199 kiedyś tam oglądałem i MF inny i prasę z prasa przebił datę produkcji i nie chciał się przyznać a za ciągnik to chciał około 20 tys więcej niż inni nie wiadomo czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

Też u niego prasę oglądałem przez telefon mówił że stan idealny nic nie spawane zajechałem patrzę a tam zaczep pogięty zębatki na walcach zaspawane z siłowników olej ciurkiem leci a na zdjęciach wyglądała super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj