Polecane posty

MarioS    1

http://allegro.pl/plug-plugi-staltech-u170j-bis-vn-r-jednobelkowy-i1414467525.html co powiecie o tych pługach, dobry wybór??? dzisiaj takiego zamówiliśmy :rolleyes:

 

Serdecznie polecam te pługi...

Dobry wybór. Nie wiem jakie masz ziemię ale do twojego NH 4skiby to max.

ja mam TD80D i w 3 śmiga.

 

Zabezpieczenia są dobre ale czasem potrafią zawieść...

mała uwaga...za bardzo nie może być rozkręcony/rozstawiony bo naciąga ciągnik <_<

Korpusy na 35-40, belka ustawiona już indywidualnie ale bardziej oddal od bruzdy lepiej w tedy dokładasz skibę do poprzedniego przejazdu.

Zresztą zobaczysz :D bezawaryjnej pracy i miłej pracy :D

Edytowano przez MarioS

Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZawadzkiJ    0

Jako nowy użytkownik chciałbym wszystkich serdecznie pozdrowić. Planuję zakup tego ciągnika http://motoallegro.pl/ciagnik-same-silver-100-6-i1422627460.html .byłem juz go oglądać i powiem szczerze, że jestem bardzo nim zainteresowany. Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś napisałby jakie silniki są montowane do tego rodzaju ciągników bo podobno DF?

Edytowano przez ZawadzkiJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

kolego ja na moje oko to ten sam jest troszke za drogi za taa cene kupisz titana190

ja mialem doczynienia tylko z dwoma cignikami same z corrsaro70 i wlasnie titanem190 ciagnik naprawde bardzo mocny komfort w srodku bardzo dobry ale czesci do tega sa bardzo droge zreszta jak do kazdego sama i wedlug moich odczuc to sporo pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZawadzkiJ    0

Ja myślę, że jest wart swojej ceny. Stan wizualny niezły, nie ma żadnych wycieków, żebra suchutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

konkurencja nie jest aż taka duża, bo 3B wychodzi taniej, ale ma trochę ulepszeń ten tur, jak użytkownicy będą go chwalić, to wtedy 3B może mieć konkurencję, przy tym turze <_<

Edytowano przez zetorek1607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

oho post na poziomie :rolleyes: Ciekawe w czym 3b może się schować :lol:

Ktoś nie dawno miał racje że ty tylko posty nabijasz, a nic sensownego nie wnosisz do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3162

oho post na poziomie :rolleyes: Ciekawe w czym 3b może się schować :lol:

Ktoś nie dawno miał racje że ty tylko posty nabijasz, a nic sensownego nie wnosisz do tematu ;)

Przez to napisałem mała bo 3B według producenta podnosi 700 kg a hydrometal podnosi 800 kg.

 

Dla jasności sprawy nie posiadam żadnego z tych ładowaczy tylko wiadomości biorę ze strona producentów.

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

@Piotrax ja to wniosłem do tematu że opisałem dla niego, ;)

ja w kazdym temacie nie pisze bezsensownych postów tak jak on ;)

@Piotruniu mój post był skierowany do @zetorek ;)

Na moim 3b jest napisane udzwig 850kg

 

 

http://allegro.pl/zestaw-tylni-most-ze-skrzynia-biegow-ursus-c360-i1426546382.html

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3162

@Ursus385 a da się 3B zamontować na 330 czy on jest dedykowany 360 i pochodnym?

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3162

Szkoda że się do Władka nie da założyć.A ty po paru miesiącach pacy jak widzisz 330 z ładowaczem 3B,dała by radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3162

A to szkoda bo kiedyś miałem plany wysunięte w przyszłość ale teraz mnie ugasiłeś może kiedyś będzie większy ciągnik to jemu założę jakiś ładowacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ja to planuje też jakiś większy z turem, lub tura do c-385 bo jakby nie było c-360 jest troche za słaba, a u mnie dość często trafiają sie ciezkie bele to c-360 ma kłopoty bo to pompa po d*pie dostaje lub tył podnosi i szkoda tak przeciążac go :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3162

Jak do TUR to kupuj już coś z 4x4 to napęd się przyda szczególnie jak trafiają się mokre lata ja ostatni sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

@Piotrax ja to wniosłem do tematu że opisałem dla niego, ;)

ja w kazdym temacie nie pisze bezsensownych postów tak jak on ;)

@

Czyli zrobiłeś to samo co on :huh: Odpisałeś na post tak jak on :) To, że ty masz tura 3b nie oznacza, że inne są gorsze ;) @zetorek wyraził swoją opinie i ma do tego prawo.

 

http://allegro.pl/ursus-c-360-3p-agregat-plug-pilnie-i1418227742.html chyba trochę drogo :P

Edytowano przez Piotrax12

U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Piotrax a czy ja pisze ze inne są gorsze ?

W tym problem że zetorek nie posiada w ogóle tura to skąd wie który jest lepszy, skoro nawet żadnym z nich nie pracował ? jak w ogóle z turem pracował... :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

@Ursusc385 z turem pracowałem :P tych turów nie posiadam, co nie znaczy, ze nic o nich nie wiem, bo się trochę tym interesuję<_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj