Polecane posty

PaWeL1995    1

jak zadbany sprzęt to i długo czekać na kupca nie musi  ;) Fajny sprzęt i jeszcze z tą komfortową kabinką  :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

nom ta kabina jest fajna... ja miałem na sprzedaż Zetora 7211, z allegro nikt nie zadzwonił,a z gazety poszedł po 3 tygodniach :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

http://moto.allegro.pl/ursus-3512-mf-255-i1401246498.html

no i ten był ładny wczoraj wieczorem wystawiony dziś rano sprzedany

:(
B)
:P

szkoda że ja nie mam na swoim takiej kabiny ;[ ;[ ale jest jeszcze kilka z taka kabina na allegro
Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes91    0
zeno    13
kokoman0    305

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9893588 Handlarz z moich okolic, ma do zaoferowania 3 Bizony 5056 ;) Ogólnie ma fajne sprzęty :)

 

Maszyny z ROLMARu są tylko odpicowywane do sprzedaży, robią tak aby tylko ładnie wyglądały. Kiedyś chciałem sieczkarnie od nich kupić z wyglądu fajna była ale co z tego jak nić się nie kręciło,a gdy powiedziałem, że się nie kręci nic to gość powiedział że się rozrusza i będzie chodzić :lol: . Normalnie za wirnik można w sieczkarni jednorzędowej pokręcić a tam nie było takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik23    2

Jeżeli chodzi o Rolmar to zależy od maszyny jaką dostaną do naprawy i sprzedarzy. Zazwyczaj te tańsze są mniej sprawne i daje gwarancje do pierwszej awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

@Ursusc385 trzeba przyznać, ze kabinki fajne, mi się taka do C-360 marzy, albo jeszcze lepsza, tylko na razie stara jest i się nie narzeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Mam dwie kabiny chyba tej firmy (Henmar z koźmina) i jakoś nie jestem z nich za bardzo zadowolony. Przedewszystkim z powodu słabej jakości malowania zwłaszcza czarnych elementów. A w pierwszej kabinie jaką kupiłem to się boję dach podnosić żeby na łeb nie spadł bo popękał przy zawiaskach i teraz trzeba kiedyś go zdjąć i pospawać w drógiej już dach nie popękał ale od nowości drzwi prawe otwierały sie podczas jazdy ale to już poprawiłem. Chyba że z jakością sie poprawili bo jeśli nie to nie polecam. W tej są bardziej kulturalnie obicia błotników zrobione bo u mnie to chaltura jakich mało.

Edytowano przez kokoman0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

To nie wiem co ty kupiłeś...

Ja już mam jedna kabine naglaka i jestem bardzo zadowolony, problemów z farbą jak i z kabiną nie było.

Za to mam szyszke i szkoda gadać, farba z blach uszczelniającyh wytrzymała rok czasu, drzwi sie zaczeły same otwierać, a otwieranie dachu to jest totalna porażka

 

Jakiej ty masz firmy ta kabiny Naglak czy Szyszka ? czy jakaś podróba ?

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Przepraszam ja mam kabiny z Henmara z Koźmina. Wydawało mi się że to też z tej firmy. Miejsce sprzedaży wprowadziło mnie w błąd. Ale ogólnie jakby co to Henmara nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

UrsusCzesio jak chcesz kupic mtz82 to ile byś dal za 94'rok z dokumentami rozrusznik planetarny i inne bajerki ;D? to moze ja traktor zmienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

94 hmm powiadasz patrząc 96 rok chodzą po 25-26 no to te 23 bym musiał dać ale to troszke przewyższa me możliwości finanowe chyba że kredyt sie weźnie

 

http://allegro.pl/mtz-82-4x4-95r-stan-b-db-oraz-sieczkarnia-i1403753377.html ładny ale drogi... A jeszcze trzeba kupić: agregat, pług przeczepa by sie przydała. Na ten rok komban musi poczekać


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No nie gadaj ;o ja w wakacje dałem za niego 19 :D moja rada (tak jak ja kupowalem) to patrzec traktory dodadne przez ostatnie 12/24 godziny i jechac i ogladac odrazu. szkoda ze 96 nie jest bo nie ma orbitrolu ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wrzuc jakieś fotki na AF kiedyś B) mówisz 19? a ile bys chciał wogóle. Ja mam ograniczone możliwości fifnansowe nie jestem mleczarzem więc odpada mi nowy na prow...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No jakbym sie uparł to bym znalazł tą aukcje na allegro :) chcieli 22 dalem 19 tysiecy wszystko sprawne na kołach wróciłem do domu. Nie no smiałem sie z tą sprzedaża bo za duzo kasy w niego wpakowałem chyba z całe tysiąc złotych :D jutro sciągam kabine i akcja malowanie + akcja oświetlenie tj zakładam okolo 6 halogenów :) i robie na wyjściowo.. jak uda mi sie podwędzić fotomaszyne siostrze to zrobię jakaś fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj