Polecane posty

UrsusCzesio    310

Ciekawa jest ta prasa, bo takiej na zaczepie obrotowo-skrętnym jeszcze nie widziałem. Ale niestety robi baloty o szerokości tylko 90 cm i ma bardzo wąski podbieracz, więc zapomnij o prasowaniu słomy nawet po bizonie... najlepiej będzie się nadawała do zwijania trawy i siana na ciasnych łąkach, bo ma mały promień skrętu :)

 

Tak takie balo9ty to bym chciał by weszły to chlewa mi :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

jak maszyny takie drogie to ja przerzucam się na handel maszynami <_<

Nie bo mi konkurencje zrobisz czasem :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Witajcie

Znalazłem dość ciekawe ogłoszenie na w/w stronie i ciekawi mnie wasze zdanie badz kogos z okolic Łowicza bądz z z tego miasta możliwe ze juz byliście na miejscu i przekonaliscie sie ze niE WARTO !!

Prosze o odpowiedzi bywalca na miejscu i kilku słoow na jego temat bo ja mam troszke drogi przed sobą (ponad 300km)

 

http://otomoto.pl/mt...1wl-A29109.html

 

Zaznaczam prosze o odpowiedzi wylacznie osoby widzące badz znajace ten egzemlarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

bylem tam i widzialem ten traktor przed remontem jak i dwa pozostale,jeden ktos juz kupil :D .napisz na gg jest w profilu to ci napisze co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

@UrsusCzesio mieszkamy w innych rejonach kraju :D

kiedyś już widziałem tego C-360 na allegro, ciekawe jak jest tam ze skrzynią i jak taki ciągnik idzie w polu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Witajcie

Znalazłem dość ciekawe ogłoszenie na w/w stronie i ciekawi mnie wasze zdanie badz kogos z okolic Łowicza bądz z z tego miasta możliwe ze juz byliście na miejscu i przekonaliscie sie ze niE WARTO !!

Prosze o odpowiedzi bywalca na miejscu i kilku słoow na jego temat bo ja mam troszke drogi przed sobą (ponad 300km)

 

http://otomoto.pl/mt...1wl-A29109.html

 

Zaznaczam prosze o odpowiedzi wylacznie osoby widzące badz znajace ten egzemlarz

 

kolego ja go nie widziałem ale to ma handlarz wiec dla mnie taki ciągnik odpada niestety :D ja nie mówie że handlarze mają same graty ale ja jednak wole kupić ciągnik od rolnika z podwórka ;)


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

lakier ma taki błyszczący, a pisze, ze niemalowany, to chyba coś kręci, albo pisze fałszywe informacje, albo go tak wypastował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

kolego ja go nie widziałem ale to ma handlarz wiec dla mnie taki ciągnik odpada niestety :D ja nie mówie że handlarze mają same graty ale ja jednak wole kupić ciągnik od rolnika z podwórka ;)

 

 

I tu się mylisz bo rolnik rolnika prędzej oszuka niż handlarz. Handlarz chce zarobić a rolnik chce się pozbyć sprzętu bo się np psuję. Oczywiście są wyjątki w postaci rolników wymieniających np stary dobry sprzęt na nowy czy inny i lepszy. To samo tyczy się handlarzy, nie wszyscy są uczciwi.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

każy cie może oszukać

sam widzisz co bierzesz a po drugie w umowie jest punkt "stan techniczny pojazdu jest mi znany"

raz kolego trafisz dobrze a drugi gorzej taki urok kupowania uzywanych pojazdów i nie tylko :D

a zresztą nowe też sie psują tyle że mają gwar ;)


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

kolego ja go nie widziałem ale to ma handlarz wiec dla mnie taki ciągnik odpada niestety ;) ja nie mówie że handlarze mają same graty ale ja jednak wole kupić ciągnik od rolnika z podwórka :(

Wszystkie ciągniki które mamy obecnie są od handlarza i wolimy kupić od niego niż od rolnika który podczas negocjacji denerwuje się że pokazuje mu się co jest nie tak w ciągniku i mówi mu się żeby opuścił na to co trzeba naprawić a on zdenerwowany odchodzi od zainteresowanego i idzie do obory łapie za taczkę i wywozi obornik który lata na wysokość stropu w oborze aż strach potem próbować dalszych negocjacji (miałem taki przypadek) :D lub inny który mówi że tyle zapłacił i musi tyle wziąć choć maszyna nie jest warta tej ceny ,nie mówię że wszyscy tak sprzedają ale zdążają się takie przypadki.

Są tacy handlarze którzy nawet nie myją sprzętu który sprzedają tylko jaki przyjechał taki jest wtedy każdy może zobaczyć co kupuję, a na rolnika który nie wypucował maszyny trudno trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

http://otomoto.pl/case-1056-1056-A28182.html co powiedzie o tym case 1056xl???

 

http://allegro.pl/case-1056-xl-1992r-tuz-i-wom-fendt-massey-zetor-i1382476069.html ten czasem w turze nie chodzil??ma takie poprzeczki na silniku z obu stron, co myslicie koledzy o tych egzemplarzach??

 

Nie chodził Ona jest obtarta od błotnika


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

http://allegro.pl/case-1056-xl-1992r-tuz-i-wom-fendt-massey-zetor-i1382476069.html ten czasem w turze nie chodzil??ma takie poprzeczki na silniku z obu stron, co myslicie koledzy o tych egzemplarzach??

 

Każdy ciągnik, który nie ma ramy a ma przedni TUZ z prawdziwego zdażenia ma takie poprzeczki wzmacniające konstrukcję.

To nie są poprzeczki od TUR'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj