Polecane posty

czesio200    3400

ten 1224 wygląda jakby wczoraj opuścił fabryke :o naprawde wielki szacun za tak profesjonalne odnowienie sprzętu ;)


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Za te 1224 to trzeba idjote poszukać żeby kupił.80 tyś za 86 rok.Za te pieniądze kupuję się coś porządnego z 2000 roku z porządna skrzynią.A do sprężarki to się zakłada rurkę a nie węża.Pewnie remont wyniósł go 80 tyś i chce te pieniądze odzyskać.

Co do remontu to fakt pełny profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

cena kosmos tak jak kolega wyżej pisze ale to taki mały szczegół :o;) reszta bardzo ładna ;)


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeśli ktoś uwierzy że faktycznie tyle części jest nowych przecież to jest handlarz on tego dla siebie do pracy nie robił tylko aby za bramę wyjechało i wyglądało. Jak dla mnie w ogłoszeniu powinno byc napisane szukam jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Chyba, że daje faktury na wykonane naprawy ;) ...ale i tak, to szukanie jak @hubertuss powiedział "jelenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

moim zdaniem on włożył to co napisał.. i nie uważam sie za jelenia ;) przynajmniej optycznie wygląda to na profesjonalną robote i nie wierze że w środku :pokleił coś" handlarz pasjonat może.. :o


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Faktury to można załatwić, papier wszystko wytrzyma jak ktoś chce to niech wierzy. Za tą kase jak juz ktos napisał można kupić o wiele młodszy i lepszy zachodni. Nie wiem czy ciągniki 25 letnie to też zabytki jak samochody, jeśli tak to gość po nowym roku mógł by go sprzedać do skansenu wsi polskiej w ciechanowcu to niedaleko łomży. Nie wiem jednak czy tam też by go za tyle kupili heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

@hubertuss z fakturami masz rację...taki piękny dziś dzień, że zapomniałem wziąć pod uwagę ludzką mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes91    0

Faktury to można załatwić, papier wszystko wytrzyma jak ktoś chce to niech wierzy. Za tą kase jak juz ktos napisał można kupić o wiele młodszy i lepszy zachodni. Nie wiem czy ciągniki 25 letnie to też zabytki jak samochody, jeśli tak to gość po nowym roku mógł by go sprzedać do skansenu wsi polskiej w ciechanowcu to niedaleko łomży. Nie wiem jednak czy tam też by go za tyle kupili heheh.

Tylko jak by nie unijne pieniążki to jeszcze byście pocinali na tych starych 25 letnich ciągnikach i sie cieszyli.I nie uważam zeby stary ursus był wiele gorszy od jakiegoś zachodniego(no chyba że pod względem komfortu pracy).Fakt 80tys to dużo ale 50-60tys jest wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

nawet za taką cenę nie chciałbym tego ciągnika, chyba że go kupić i od razu sprzedać to tak, ale mieć go dla siebie to nigdy w życiu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

no paczcie śmieją sie z poczciwego 1224 a jeszcze pare lat temu to był "rarytas" a o jelonkach nikt nie słyszał jak zobaczyli w telewizji to tato patrz jaki śmieszny zielony ciągnik))) :lol: a teraz wielce sie zachwycają zachodem ;) dokładnie jak kolega wyżej żeby nie unijne pieniążki to byście robili remonty w swoich 80 i 60 i jeżdzili dalej//


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj