Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtas972    11

UrsusCzesio tylko ciekwe z kad brac do tego czesci a do naszego bizonka czesci sa jak narazie

ale faktycznie z cena troche przesadziles za tyle tu juz kupi z058 chociaz stan bardzo dobry rzadko sie takiego spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ten bizon i mdw to przykład co zrobic aby maszyny nie sprzedać. Ludzie skąd te ceny przecież za tyle można kupić claasa, jd i pare jeszcze innych marek w podobnym stanie i roczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spitz    0

UrsusCzesio tylko ciekwe z kad brac do tego czesci a do naszego bizonka czesci sa jak narazie

ale faktycznie z cena troche przesadziles za tyle tu juz kupi z058 chociaz stan bardzo dobry rzadko sie takiego spotyka

 

Jednak ludzie myślą inaczej i Bizonów na polach co raz mniej :)

 

Ale 80 tys. bym nigdy za Supra nie dał. Tak jak mówisz w tej cenie można dostać przyzwoitego Rekorda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

40 tys to może bym dał za bizona w bdb stanie ale nie 80 :) Nie chodzi mi już o stan ani rocznik ale ogólnie o wydajność, komfort pracy i słaby silnik. Ja mam fahra 76r heder 3.6m i każdy bizon siada, przychodzą ludzie żeby im zciąć bo zielsko przerosło. Nigdy bęben ani gardziel mi się nie zapchała. A maszyna kupiona za 20tys więc bez komentarza... za 80tys to dominator jak ta lala by chodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

UrsusCzesio tylko ciekwe z kad brac do tego czesci a do naszego bizonka czesci sa jak narazie

ale faktycznie z cena troche przesadziles za tyle tu juz kupi z058 chociaz stan bardzo dobry rzadko sie takiego spotyka

 

Ta a do fortschritta/mdw nie ma cześci weź mnie nie rozsmieszaj człowieku. Żyjesz PRL jeszcze chyba teraz części to Wszystkie jakie chcesz. A do silnika nie dostanie? Tylko znaleśc sklep z częściami do Perkinsa :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Czy są czy nie ma to i tak ten wynalazek to chyba tylko jakiś obłakaniec za tą cene kupi, napewno nie będzie to nikt zdrowy psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Właśnie wszystko rozbija się o cenę kupić i pracowac różnym sprzętem można i się da chodzi tylko o to że niektórzy przesadzają z cena i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

UrsusCzesio i po co te nerwy?? i nie obrazaj kolego, czy ja powiedzialem ze nie dostaniesz nigdzie?? zasugerowalem tylko ze sa miej dostepne bo do bizonka czy nawet jakiegos NH to jade do najblizszego sklepu z czesciami i biore od reki a jak nie maja to na nastepny dzien przywoza mi do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No z tym sie też niezgodze bo zależy jak sklep jest nastawiony bo może być tak jak u nas typowo do maszyn DDR i ZSRR takze ja moge kupić model Belarusa taki jakihc wp olsce są 2 czy 3 i o cześći się nie martwie bo naet jak nie będzie to moge je mieć lada dzień. Ale u nas są i takie i takie sklepy Polskie maszyny to typowo Grene dobra jakośc niska cena do sipmy tylko tam jade a znowu Agroma bardziej cały blok wschodni. Ale i tak najwiecej to Agroma Wągrowiec


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

twój ten Bizon??? stan wizualny jest według mnie idealny, ale jeśli miałbym kupować to wolałbym dołożyć trochę i mieć dobrego Rekorda... takie jest moje zdanie i za tą cenę ciężko będzie go sprzedać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

@Czesio200 Ten MTZ jest w wersji limitowanej przystosowanej do driftów :) Były sprzedawane jedynie do wyczerpania zapasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Na takie opony mówi się poligon :rolleyes:


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Ładna ta 12 tylko ten dach przy rdzewiały :rolleyes: Wizualnie ładnie się prezentuje , silnik też niby 'suchy' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja jak pojechałem do Jamna oglądać siewnik Poznaniak w stanie idealnym, zajeżdżamy a ten siewnik nadawał się na złom, wszystko pogięte, zardzewiałe, a stan niby idealny :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj