Polecane posty

zbigi123    4

Nie trzeba być znawca jd żeby poprostu stwierdzić, ze jezeli silnik przy tym ciągniku nie był remontowany, to jest on krótko mowiąc na wykonczeniu. 


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

kolego nie koniecznie tak musi być osobiście ma parę aut co mają grubo ponad 500tys jeśli wcześniej nikt nie skręcał licznika silnik żyleta chodzą praktycznie codziennie tylko tyle że blacha była robiona bo trochę rdzy było szczególnie błotniki ale się nie dziwie co można chcieć od 15 letniego Passata w tym ciągniku może być tak samo jeśli właściciel wymieniał wszystko na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Kupując taki ciągnik trzeba się liczyć z remontem ,tym bardziej że jest z turem,bo choćby pochodził 2-3 tys.mth.to będzie coraz słabszy i nieekonomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

kolego nie koniecznie tak musi być osobiście ma parę aut co mają grubo ponad 500tys jeśli wcześniej nikt nie skręcał licznika silnik żyleta chodzą praktycznie codziennie tylko tyle że blacha była robiona bo trochę rdzy było szczególnie błotniki ale się nie dziwie co można chcieć od 15 letniego Passata w tym ciągniku może być tak samo jeśli właściciel wymieniał wszystko na czas

Nie zgodze się z tobą. Wiem to z doświadczenia, ponieważ posiadam Zetor 7745 właśnie z takim przebiegiem (15tys. mth). Dbam o niego tak samo jak o wszystkie inne ciągniki i mimo usilnych starań, ten ciągnik bieże już olej pare ładnych lat, miej wiecej od wtedy gdy przekroczył 10 tys. mth. Do tego czuć spadek mocy. Także prawie pewne jest to ze ten JD ma coś do remontu, jeśli nie silnik, to skrzynia, bądz hydraulika. Po takim przebiegu może to zwyczajnie wynikać z tzw. "zmęczenia materiału". Nie oszukujmy się, bo niezależnie czy to bedzie Fendt, JD czy też Zetor, nie ma co sie spodziewać bezawaryjnej pracy po takim przebiegu. 


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Jest jedno ale ,nakręcanie mth. np.w moim jd. przy 1600 ob/min. mth pokrywa się z godziną zegarową ,a t-25 przy 2300 obrotach mth. nakręca się w godzinę dwadzieścia .Stąd zużycie silników może być różne sugerując się licznikiem mth. A jak kolego zbigi123 jest w zetorze?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Mój zetor 1 mth nabija w około godzine zegarową, i z tego co zauważyłem nie jest to zależne od obrotów. 


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Mój zetor 1 mth nabija w około godzine zegarową, i z tego co zauważyłem nie jest to zależne od obrotów. 

 

Ale napęd licznika czy to elektryczny czy na linkę brany jest od obrotów silnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

http://allegro.pl/kultywator-uprawny-2-5-m-i1217287715.html Jak myślicie cena duża czy ok. Napewno coś by odeszło z ceny :D

 

Cena ok jak dla mnie, potargujesz się i jeszcze powinien opuścić :D Robiłem kiedyś takim agregatem ale chyba miał 3,6m i spisywał się doskonale :D


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Ma 1200KM i jeszcze chce zamienić na większy... :D

 

 

A tu C-360 o jakim nie śniło się inżynierom z Ursusa: :D

 

http://allegro.pl/ursus-c360-3p-sadownik-sadowniczy-i1203444623.html

 

Ktoś się przy nim trochę napracował...

Widziałem zdjęcie podobnej sześćdziesiątki,ale nie pamiętam kto to wystawiał.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

nie lubie malowanych zetorów :blink:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj