Polecane posty

JohnTheBulletTeacher powiedziałbym żeby sobie darować choć nie wiem czy tak wyszło tylko w moim przypadku czy tak z każdym grają .. ciągnik miał byc ale sie nie dogadał z wspólnikiem .. jak nie sztorm to cos innego .. powiem tak nie to ze nie polecam ale bynajmniej w moim przypadku transakcja sie nie skonczyla tak jak powinna ale ciagniki godne uwagi ;[

A czy wpłacałeś mu jakąś zaliczkę? Zaryzykowałbym, gdyby tylko gość był rzetelny i oddał kasę jeśli ciągnik nie dojdzie, będzie wychodzony lub cokolwiek. Bo jeśli ja mu przeleję jakąś zaliczkę, a on po pewnym czasie zacznie kręcić i mi wciskać jakiś inny złom, to ja się w to nie będę pchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

nie zaliczki nie dawalem a i tak krecil troszke .. jak ten sztorm byl wspominal ze mu duzo osob zrezygnowalo , i raczej zaliczkowaly te osoby ...

 

wykiwac nie wykiwal ale tranzakcja sie nie udala a mieszkam blisko szczecina , nawet chcielismy tam podjechac ale juz cos tam wymyslal

 

nie zaliczki nie dawalem a i tak krecil troszke .. jak ten sztorm byl wspominal ze mu duzo osob zrezygnowalo , i raczej zaliczkowaly te osoby ...

 

wykiwac nie wykiwal ale tranzakcja sie nie udala a mieszkam blisko szczecina , nawet chcielismy tam podjechac ale juz cos tam wymyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

 

Badziewie ,że szok. Masakrycznie słaba wydajność, szybciej nie pogonisz bo nie nadąża. Lepiej trochę dołożyć i kupić jakąś Mengele mb. Koleś miał sezon i mu się chyba nie spodobała i sprzedaje, pisze ,że 50km wystarczy. Faktycznie u kumpla C-360 daje radę, ale wydajność zestawu bardzo słaba, możesz dać i 100km ciągnik, ale wydajności nie zwiększysz. Ja jej za darmo bym nie chciał ;[


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

Nie musisz jej chcieć kolego samczyk1991 a co do wydajności to jeździłem nią 4,5km/h Belarusem z WOM ustawionym na 1000obr/min i obrotami silnika w okolicach 1400 obr/min co dawało taką wydajność ze zanim nakosiłem jedną przyczepę to wujek drugą zwiózł na pryzmę , wykiprował i ugniótł , wiec cała akcja przechodziła dość sprawnie.

3 ha łącznie z obcinaniem skrajów i przykryciem pryzmy 3 dni. Pracowało przy tym wszystkim 2 ludzi.


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Kumpel dopiero się uczył nią kosić to 4 ha tydzień kosił, tylko że jego pole miało dziwny kształt i ciężko było je obkosić . W idealnych warunkach może by wyciągnął 1ha dziennie. Jedyny jej plus to bardzo ładną robi sieczkę, drobna, ziarna idealnie rozdrobnione.

Popatrz na ten filmik jak U 3512 popina http://www.youtube.com/watch?v=Ie5KBNL7E5E

kumpel swoją C-360 + krone jeździł gdzieś o połowę wolniej :)

Ja bym radził brać coś takiego np. http://otomoto.pl/me...ydzy-A1165.html


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

No faktycznie popina! Ale w jakiej QQ?

A to moja maszyna w pracy. Sory za jakość. http://www.youtube.com/watch?v=PKWiNG0juvo

 

 

No i porównaj cenę.

 

Kumpel ma identyko, ale Twoja o wiele lepiej pracuje, lepiej ucina i się kładzie na tej blaszy :)

Mimo iż naostrzył nożyk ucinający i tnące to jakoś nam nie szło :)

Zwracam honor :), z drugiej strony dał mi on wiele do przemyślenia, pokaże kumplowi i trzeba będzie sprawdzić co robiliśmy źle :)

 

Jeszcze pytanko, czy zapychała Ci się rura wylotowa, bo nam kilka razy dziennie, czasem 1 raz czasem 5 razy ?


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25
Karol323    104

@ farmersNHtd95d - Mój znajomy ma taką samą belarkę i ciągał ją ciągnikiem o mocy takiej samej jak NH twój wiec powinien poradzić z nią :):) Tylko mówił że po polu jak jest górzysty to ma co robić ciągnik :)


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

No faktycznie popina! Ale w jakiej QQ?

A to moja maszyna w pracy. Sory za jakość. http://www.youtube.com/watch?v=PKWiNG0juvo

 

 

No i porównaj cenę.

mam taką samą sieczkarnie. Jedyny jej plus to że nie obciąża tak podnośnika jak inne sieczkarnie idealnie nadaje sie do ciągników jak mf255/c360. Ale jak kolega wyżej pisał wydajności jej nie zwiększysz większym ciągnikiem to jest idealna sieczkarnia do ciągników małej mocy

Swoją też będę sprzedawał ale dopiero jak kupie następną w razie czego jeśli mnie "nowa" zawiedzie wiem że krona da sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj