Polecane posty

mateusz1634    4

przeleciałem szybko olx tam trochę tego jest więc na pewno coś znajdziesz niema sensu wydawać 8 czy 10 tyś bo ktoś rzucił kolorek  i niby stan idealny idealne są tylko nowe  , ja powiem ci tylko na swoim przykładzie pojechałem kupić rozrzutnik obornika i też napaliłem się bo ładny na fotkach niebieski jak nowy a okazało się że rama  tak popękana że głowa boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1

Pewnie że trzeba szukać w końcu coś się trafi . Głównym sensem mojego pytania było jak one się sprawują ? Ale odpowiedzi były negatywne wiec odpada ta oferta. Pytam bo posiadam tylko polskie przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie posiadam taki rozrzutnik i mam pytanie zbliża się remont i kupno opon mam w nim 11,5 -15 te większe balonówki ale chciałbym spytac czy wsadzi na niego szersze oponki, nieraz widziałem takie w prasach, kojarzy ktoś, tam jest z 10cm do mocowania  miejsca, może dało by się wsadzić coś szerszego niż te standardowe

http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-agromet-brzeg-CID757-ID8tGOl.html

http://allegro.pl/opona-11-50-80-15-3-12pr-pk-303-speedways-11-5-15-i5030598782.html teraz są takie

http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/865077  a dało by rade takie wsadzić na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

tego typu przyczepe ma kolega i powiem że użytkuje ją do transportu kurzaka to konstrukcja ifa i moim zdaniem solidna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciężko będzie taką zmieścić. Opona ma szerokość 400 a felga w takim chyba 290. Ścisnąć się pewnie da, ale czy znajdziesz taką dętkę, bo 11,5 mogą być małe. Druga sprawa to rozmiar felga w rozrzutniku takim jednoosiowym to 15" a opona 15,5. 15,3" pasuje dobrze, ale tej nie byłbym pewien, no trochę będzie luźno. No chyba, że w twoim felga jest 15,3. Sprawdź, bo na feldze powinien być wybity rozmiar. U mnie jest to 9/15".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

nie założysz takiej opony bo jest 0.5 cala więksa średnica, tylko całe koła

szukaj 12.5/80/15, powinna się zmieścić, widziałem że w 2 oś wchodzi, więc i tu powinna

 

jeli chodzi o przyczepę, może mi ktoś pokazać jak wygląda polska 6 wywrotka na 2 strony, bo jeszcze takiej fabrycznej nie widziałem

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

a masz w tym ogłoszeniu jakiś nr tel żeby zadzwonić chłopie ile ty masz lat ze oglądasz i interesujesz się takimi ogłoszeniami napisz meila to karzą wpłacić Ci zaliczkę i tu masz haczyk poczytaj forum jest temat o takich ogłoszeniach

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaskocze Cie bo napisałem meila i o żadnej zaliczce nie piszą... pojebane to jest bo gosciu mi zaproponował ze sprzęt przywiezie mi na podwórko i mam tydzien czasu na wypróbowanie go i poźniej decyduje czy biore czy nie, ale pewnie po drodze bedzie podpisywanie jakis umów i koszty bardzo szybko narosną na odpowiednio wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_shadow    51

  :P haczyk jest tuż tuż przed naiwnym  :D

@piotreksoltys2  bierz i próbój ! taaaka okazja się nie powtórzy  :P  :D

Edytowano przez black_shadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    791

Jeśli chodzi o tego JD to może być też taka akcja, że niby sprzedadzą ci go a potem przyjadą w pięciu i grzecznie poproszą o zwrócenie ciągnika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej bronie bo mam zamiar jutro ją oglądać i na co zwracać uwagę?

http://olx.pl/oferta/0agregat-uprawowy-brona-wirnikowa-carre-3m-z-hydropakiem-CID757-ID6TlhH.html

 

zwróc uwagę czy jest olej w przekładni i tam gdzie są wszystkie tryby. Najlepiej podłączyc do ciągnika sprawdzić czy coś nie "zgrzyta" i czy olej nie wycieka uszczelniaczy pod spodem (na każdym wirniku taki jest ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1634    4

a gdzie jest lokalizacja firmy która sprzedaje jd też się kiedyś w to chciałem bawić poszperałem  raz była w szczecinie a raz pod warszawą i na pewno  będą chcieli 25% zaliczki a jeszcze wcześniej była w gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

najlepiej by było w polu żeby nie było tak że na którymś zębów nie ma i się kręcił bo kręcił a pod obciązeniem stanoł.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

zaskocze Cie bo napisałem meila i o żadnej zaliczce nie piszą... pojebane to jest bo gosciu mi zaproponował ze sprzęt przywiezie mi na podwórko i mam tydzien czasu na wypróbowanie go i poźniej decyduje czy biore czy nie, ale pewnie po drodze bedzie podpisywanie jakis umów i koszty bardzo szybko narosną na odpowiednio wysokie

 

Naiwnych nie sadzą, rodzą się sami !!!

 

Zadaj sobie pytanie.

Czy Ty taki traktor sprzedałbyś za takie pieniądze?

Jak niby będą Ci go wieźli to za transport będą chcieli ta zaliczkę itp.

Poczytaj sobie na tym forum i innych forach o tych ogłoszeniach

Jutro albo jeszcze dziś te ogłoszenie zniknie 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj