Polecane posty

bartek1992    145

Ja posiadam tą kabinę

Edytowano przez bartek1992

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

polecasz ją 

 

Szczerze ? nie polecam tej kabiny, po małej ulewie cieknie po uszczelce do środka


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Co do kabiny to i ja się przyłączę. Kupiłem podobną choć dużo droższą w firmie Szyszka. Może solidniejsze materiały jak w tej, ale szybko wchodzi rdza wszędzie i to co pisał kolega przy większym deszczu w środku każdą szczeliną wchodzi woda. Może na głowę i nie pada ale.....


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

http://olx.pl/oferta/plug-kverneland-skjold-overum-kuhn-CID757-ID5FrH1.html#302db6fdfb

Co sądzicie? Do c360 za grudziądzką trójkę lepiej taki czy coś z obrotowych?

Pług dobry dla czegoś typu zetor 7211 itp 60 będzie się męczyć, chyba że masz sam piach i same płaskie pola.lepiej szukaj jakiegoś o szerokośći 2x40 lub 2x45 ale taki ciężej trafić choć raz widziałem takiego fajnego overuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    639

Czy w tym jest pneumatyka bo nie widzę za bardzo. Warto wogóle. Jak myślicie http://olx.pl/oferta/lamborghini-955dt-silnik-deutz-CID757-ID7qXVx.html#99b43edc9b;promoted

 

W opisie jest napisane, że ma sprężarkę. Na piątym zdjęciu, z prawej strony za schodkami widać zbiornik na sprężone powietrze. Ciągnik nie picowany, ale o traktorach sprowadzonych z Francji są różne opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

dzięki. Nie zauważyłem w tym opisie. A jak do tego części wie ktoś? Szukam czegoś do ciężkiego tura.Chcę go przełożyć z zetora 8011 bo ma za słabą przednią oś do udźwigu ponad tysiąc kg a ten wydaje mi się dość masywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Znalazłem kompresor u tego Pana a przy okazji jego inne przedmioty ...  Może ktoś posiada kompresor aspa 180 l nadaje się to w miarę do garażu na własne potrzeby ? Chyba w tej cenie najtańsza i części dostępne chodź czytałem i niby wspaniała nie jest jakaś...

 

http://olx.pl/oferta/zabytkowy-fotel-ginekologiczny-CID628-ID8lwh3.html#d54b3c0b5e :D :D :D 

 

 


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj