Polecane posty

mariuszd93    559
Napisano (edytowany)
Agromaster

 

Za  moich czasów  nie  było gimbazy [wiek  podany w  profilu  ,  w  przeciwieństwie  do  ciebie  ,  co nawet  płeć  nieznana ..... :P .] ,  nie  będę  dyskutował  z  małolatem,  który  nie  ma  pojęcia  o  czym  mówi .., forum  ogólnodostępne  ale  gimbazy  za  dużo  :P​ 

Tu  dałeś  przykład  że  nie  wiesz o  czym piszesz  i nie  znasz  życia,  stąd  pewnie  uraz   :D  :P

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/3541-z-cyklu-znalezione-na-allegro/page-708?do=findComment&comment=1484993

i dalsze  posty 

 

izydor6280

 

 

Rama  może  i mocna  ale kipruje  tylko na  boki ,  D47  bardziej uniwersalna  i  większa  skrzynia 

Jeśli D 47  kiprujesz  tylko na  boki , to też  ramie  nic  nie  będzie , chyba  że  burty  ktoś  zapomni otworzyć  ;)

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478
Napisano (edytowany)

 

 

 

 

A   to niby dlaczego lepiej? 

 

Właśnie , dla czego mniejsza przyczepa jest lepsza od większej... przecież D47 ma większa ładowność niż D732... jak nie przeładujesz D47, a raczej nie zapomnisz o przełożeniu sworzni to raczej trzeba byc bardzo zdolnym aby zniszczyć ramę... i mam porównanie mam aktualnie 3 D47, i w żniwa uzytkuje od sąsiada tą mniejszą... przyczepka zgrabna, ale do 360 lub 330... bo wtedy idzie w slady ciągnika, minus , to jej "wywrotnośc" bez użycia hydrauliki w ciągniku... ;) D47 jest szersza na osiach i co za tym idzie lepiej idzie w śladach większych ciagników... ja osobiście stawiam na d47, większa ładowonośc, bez problemu kładziesz 6 balotów na pierwszą warstwę no i 3 strony wywrotu. ;) 

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
Napisano (edytowany)

to jest d732?

znajomy ma prawie identyczną na niskich balonowych kołach tylko że sztywną (w stanie do remontu) i chciałbym się dowiedzieć jaki to model tej sztywnej

bo też na bortach pozostałości oznaczeń i ilości ładunku

 

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

tak , to jest d732, mam taką samą, swoją drogą z pół roku temu była taka za 6 czy 7 tyś w bardzo dobrym stanie, tu ktoś przesadził i to grubo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stop    95
Napisano (edytowany)

Znalazłem tani siewnik cenna netto 4tys. PLN Nordsten Lift-o-Matic CLG  szeroki na 3m i dość młody wiekowo 1997r. Jak bym widział wcześniej i miał blisko chyba bym się skusił.

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/siewniki-zbo%C5%BCowe/5125133/nordsten-lift-o-matic-clg.html

http://olx.pl/oferta/siewnik-nordsten-lift-o-matic-clg-3m-kongskilde-nie-hassia-amazone-CID757-ID7zHbP.html#597e3a06ed

http://allegro.pl/siewnik-nordsten-lift-o-matic-clg-mkii-nie-amazone-i5026994245.html

 4700 zł na OLX i allegro. Na foto ładnie się prezentuje... ale chyba coś w nim jest nie tak (może kradziony albo radioaktywny :P:D :lol: ). Może w Wielkopolsce nikt takiego nie chce, a może gościu pilnie potrzebuje $€ i ma nowy lepsiejszy?

PS. Nie znam sprzedającego ale chyba mu tu reklamę zrobiłem ;)

Edytowano przez stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    635

Ale obsada na m2 taka sama, a odległości pomiędzy roślinami będą bardziej zbliżone przy większej ilości rzędów.Siew rzutowy też jest bardziej zbliżony do tego "gęstego".

 

 

też się tym kierowałem podczas zakupu....

dopiero pierwszy raz będę po nim zbierał więc zobaczymy czy jest to prawda z tymi obawami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

@FINN d47 ma ładowność w papierach 4 lub 4.5t w zależności od przeznaczenia,

sama paka z tego co pamiętam jest dłuższa o 10cm, więc wielkich róznic nie ma

 

@mariuszd93 jak coś jest do wszystkiego to jest do d....


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Jeszcze bez dokumentów :D A swoją drogą zastanawiam się skąd się bierze tyle przyczep bez papierów? Przecież tym na drogę się nie da wyjechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@FINN d47 ma ładowność w papierach 4 lub 4.5t w zależności od przeznaczenia,

sama paka z tego co pamiętam jest dłuższa o 10cm, więc wielkich róznic nie ma

 

@mariuszd93 jak coś jest do wszystkiego to jest do d....

 

D47 jest szersza i dłuższa, ma szersze osie, 3 strony wywrot... no i ładowność , jak piszesz. i roznice są i to znaczne ;)

 

 

 

że niby taki "transformers"? ;) sprzedaje jeden ciągnik, a zdjęcia dwóch... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@FINN d47 ma ładowność w papierach 4 lub 4.5t w zależności od przeznaczenia,

sama paka z tego co pamiętam jest dłuższa o 10cm, więc wielkich róznic nie ma

 

@mariuszd93 jak coś jest do wszystkiego to jest do d....

 

Jest o  23cm  szersza ,  to  sporo  ,  poza  tym  jak  pisze  FINN szersza  w  osiach i  przy rozsądnym  użytkowaniu  to  dobra  przyczepa 

Na tą  mniejszą  strach  nakłaść  balotów  w  2  rzędach bo  się  wywraca 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

 

 

 

że niby taki "transformers"? ;) sprzedaje jeden ciągnik, a zdjęcia dwóch... ;)

 

To jeden ciągnik tylko zdjęcia z różnych pór roku  i dlatego tak się różnią,  sam kiedyś coś takiego chciałem kupić. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-bison-50-moc-50-km-58000-CID757-ID83VL5.html#3147a59eb3

zetkonoł sięktoś z czymś takim??  jakiej to wogóle jest produkcji pewnie chiny

No obciążniki konkretne  :blink: . Ale raczej do sadu taki ciągniczek bo tym chyba nawet 2X35 nie pociągniesz.

To już taki solis lepszy lub farmtrac 555 http://otomoto.pl/solis-nie-zetor-nie-ursus-nie-farmtrac-50-2wd-bez-kabiny-A420065.html

i serwis w polsce jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj