Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz222    2883

Warto się zainteresować takimi siewnikami i w tej cenie?
http://olx.pl/oferta/siewnik-nordsten-howard-clr-300-jak-nowy-deutz-pottinger-kongskilde-CID757-ID6hNDh.html#ac8cc47b08
 

http://olx.pl/oferta/siewnik-nordsten-3m-nowy-model-nie-amazone-hassia-fiona-poznaniak-unia-CID757-ID6V7eb.html#5e265a96cd

 

Nie miałem nigdy z takimi styczności w mojej okolicy, więc ciężko złapać rozeznanie od znajomych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

w okolicy ludzie chwalą te siewniki. Sam bym taki miał tylko ze sprzedawcą sie nie dogadaliśmy co do ceny(potrzebował małego remontu i był porozbierany) i kupiliśmy Isarie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

może i tak, ale sądzę że po prostu nie ma zbytu, wiele podobnych, może lepszych, może gorszych jednoosiówek stoi za połowę tej ceny po rok, dwa na allegro, olx, i nie mogą się sprzedać, a tutaj przy takiej cenie to pewnie zbytu brak

@chesburger tu jest ciągnik dla ciebie http://olx.pl/oferta/ursus-914-CID757-ID8rZIR.html#6e6d0ab9cf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

bardzeij niż pewne że na takie przyczepy nie ma zbytu.... Mając 3ha kupisz przyczepke za swój 2-3 letni dochód? mając 30ha kupisz taką zabawke? W dodatku bez prawa rejestracji. Nie wiem na co te rzemieślniki liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

u nas by się taka przydała, prawie wszystkie pola koło domu, na 7ha zboża, i 1ha ziemniaków jak znalazł, a w dodatku łatwiej manewrować niż 2-osiową, tylko zawsze coś, a to kasy brak, a to wymiary nie takie, a najczęściej cena jak za fabryczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

7ha zboża dajmy na to 5t/ha i weź to zwieź z pola. Wg mnie szkoda paliwa żeby używac takiej przyczepki w dodatku za takie kosmiczne pieniądze. Wejdzie na to chociaż zbiornik z Bizona? Zbiornik z Anny? Może na styk. U mnie ten przerobiony rozrzutnik stoi od paru lat w krzakach wyciągany od świeta a jest większy od tych przyczepek 2.5t. mam 10-12ha zboża i 0,5ha ziemniaka więc porównanie jest. Ziemniaki na tej 1ośce woże i od razu do stodoły kipruje do przebierania... No w zeszłym roku była akcja brukowanie podwórka, wtedy niezastąiony sprzęt żeby wywieźć setki ton ziemi na krótkim odcinku. Mi sie wydaje że takie D47 to już jest minimum co warto kupić chyba że jedną ośke za max 6tys http://olx.pl/oferta/przyczepa-jednoosiowa-wywrotka-duza-CID757-ID8dOsd.html#e396273eda niekoniecznie nową, ale dobrze zrobioną

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

d47 nie w takiej cenie jak sa teraz, ludzie cenią ponad 6tys. za ten złom  :lol:

 

co do siewnika NN mają b. dobrą opinię, do tego skrzynia w ocynku, sam przytuliłbym ten pierwszy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

widziałem, chyba kupił i postawił w stodole  :D

 

idzie dostać takie osłony na lampy ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

7ha zboża dajmy na to 5t/ha i weź to zwieź z pola. Wg mnie szkoda paliwa żeby używac takiej przyczepki w dodatku za takie kosmiczne pieniądze. Wejdzie na to chociaż zbiornik z Bizona? Zbiornik z Anny? Może na styk. U mnie ten przerobiony rozrzutnik stoi od paru lat w krzakach wyciągany od świeta a jest większy od tych przyczepek 2.5t. mam 10-12ha zboża i 0,5ha ziemniaka więc porównanie jest. Ziemniaki na tej 1ośce woże i od razu do stodoły kipruje do przebierania... No w zeszłym roku była akcja brukowanie podwórka, wtedy niezastąiony sprzęt żeby wywieźć setki ton ziemi na krótkim odcinku. Mi sie wydaje że takie D47 to już jest minimum co warto kupić chyba że jedną ośke za max 6tys http://olx.pl/oferta/przyczepa-jednoosiowa-wywrotka-duza-CID757-ID8dOsd.html#e396273eda niekoniecznie nową, ale dobrze zrobioną

 

dlatego wg. mnie najlepiej takie coś zrobić samemu, pod swoje wytyczne, robisz szerokość, długość paki pod siebie, tak samo wysokość burt, i wywrot robisz na tyle stron ile potrzebujesz

pola mam dookoła domu, do tej pory zdążaliśmy zwozić rozrzutnikiem i zwalać ręcznie, D-44 stała tylko awaryjnie jakbyśmy się nie wyrobili, więc taką zdążę bez problemu

a co do D-47 to zanim nią bym się wywinął w stodole na miejsce w które sypie zboże, to na polu kombajn by stał i czekał, takie mam niestety budownictwo

@Romek6340 za tyle to fabryczną Pronara można kupić, a nie jakąś no-name

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2015    0

Witam

Mam do sprzedania nowy transformator separacyjny niemieckiej marki Bender, moc 2kVA. Bardzo solidna, zabezpieczona i dobrze zbudowana maszyna - nówka w sklepie kosztuje przeszło 2800 zł brutto (posiadam fakturę zakupu). Natomiast j sprzedaję go praktycznie za darmo! Tak więc, jest to bardzo dobra okazja.

Separator ten znajduje swe zastosowanie w bardzo wielu miejscach, m. in. w szpitalu. Wszystkie informacje są na zdjęciu gdzie jest naklejką ze specyfikacją urządzenia oraz pod:


http://www.promac.com.pl/wp-content/uploads/2013/02/transformator-medyczny-ES710-sieci-IT.pdf?9d7bd4


Transformator w pełni sprawny, wyczyszczony i gotowy do działania. Gwarantuję Państwu pewność zakupu i pełną satysfakcję! Możliwe wcześniejsze zakończenie aukcji. W razie jakichkolwiek pytań proszę o email poprzez tablice.pl. Pozdrawiam.

 

 

http://olx.pl/oferta/transformator-separacyjny-medyczny-bezpieczenstwa-bender-2000va-CID619-ID8dKJz.html

post-146224-0-09122600-1420805922_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

dlatego wg. mnie najlepiej takie coś zrobić samemu, pod swoje wytyczne, robisz szerokość, długość paki pod siebie, tak samo wysokość burt, i wywrot robisz na tyle stron ile potrzebujesz

pola mam dookoła domu, do tej pory zdążaliśmy zwozić rozrzutnikiem i zwalać ręcznie, D-44 stała tylko awaryjnie jakbyśmy się nie wyrobili, więc taką zdążę bez problemu

a co do D-47 to zanim nią bym się wywinął w stodole na miejsce w które sypie zboże, to na polu kombajn by stał i czekał, takie mam niestety budownictwo

@Romek6340 za tyle to fabryczną Pronara można kupić, a nie jakąś no-name

 

Ja tak zrobiłem,na 14 ha miałem D-47 i D-46 z wywrotem,a że w stodole miesca mało to jedną sprzedałem i zamówiłem jednoosiówkę 2.20x3,5 i jest git.

dałem za nia 6 tyś,niestety parę rzeczy było do poprawy(dolne otwieranie tylnej burty,podpórka dyszla) Dorobiłem nadstawki 25 cm i wchodzą teraz dwa zbiorniki od Bizona z okładem.Facet który to robił ogłasza się na OLX,jest z okolic Strykowa,ale średnio polecam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

a możesz wysłać mi zdjęcia swojej wywrotki na PW??? taka 2.20x3.50 to i 10 balotów słomy 120x120 pomieścić powinna, a i cena w miarę, przy okazji napisz czemu średnio polecasz, co ci się w nich nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

co myślicie o tej cenie?

chyba nie jest za wysoka a mimo to nie mogę tego sprzedać...:/

http://olx.pl/oferta/agregat-scierniskowy-gruber-2m-do-c-360-CID757-ID6zlX9.html

Tu nie chodzi o cene, a o efekt pracy tego kultywatora bo to nawet nie agregat. Czemu chcesz sprzedać? Z tego samego powodu nawet bym nie spojrzał na ten Twój sprzet. rysować pole można starym kultywatorem tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj