Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamilrudy    7

http://olx.pl/oferta/masey-ferguson-2680-turbo-140-km-CID757-ID8cMEh.html#4f854f415d co myślicie o tym sprzęcie? Pracował ktoś na takim jakieś opinie?

 

Witam. Posiadam MF 2640. Ma silnik wolnossący, a taki 2680 oglądałem nie wydaje mi sie żeby miał 140 km.    Mój sprzęt ok 10 lat temu kosztował mnie ok 28tyś i był w za***istym stanie, zmieniłem mu tylko opony i sprzęgło, teraz jest wszystko dostępne tylko nie trzeba jechać do korbanków bo oni to mają ceny z kosmosu. Ogólnie ciągniczek super, cięzki,zwinny jak na swoje gabaryty, podnośnik silny, Nie mam pojęcia o stanie tego z oferty, ale jest troche zajechany w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

126-130 koni zależy od rocznika. Przy tego typu ciągnikach raczej należy unikać okazji cenowych, lepiej poszukać niezjechanego za 30-35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

 

Mam taki i powiem:rewelacja, hydraulicznie rozkładane lance to jest to.Wada:mógłby być szerszy-15m. Te stare opryskiwacze mają przewody z dobrej jakościowo gumy i wytrzymają dłużej niż szmelcbiardzki

 


.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Prawdopodobnie jest to handlarz z okolic Łowicza malowany picowany i te plastikowe chlapacze z tyłu założone kupiony pewnie od pierwszego właściciela, jeżeli to jest tam co mówię to są kupowane szroty z Polski, Anglii i wszystko rozkręcane malowane czyszczone, zdejmowane ładowacze podmieniane opony itp, ale znam człowieka który sobie kupił  stamtąd  zetora 9540 i nie narzeka albo nić nie mówi

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesior90    23

Dzwoniłem to mówi ze oryginał farba, on jest handlarzem ale od rolnika pierwszego właściciela wzięty. miejscowość Wygoda o ile dobrze zrozumiałem przez telefon.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Pewnie kraina krętaczy i oszustów bywam tam czasem nigdy nic oryginalnego nie było same szroty. ciekawe dlaczego ten zetorek ma zmieniony fotel po 4 tyś nie powinien być zużyty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Janusz co do fotela to w zetorze bardzo szybko sie niszczy. Co do farby widac ze nie jest zwierza bo są widoczne zadrapania, wgniotki itp wystarczy polerka a handlarzy z Łowicza nie wrzucałbym do jednego worka bo brat kupił tam beczkowóz i faktycznie jak facet mówił jak nówka.

Ps. Nasz zetor w domu ma ok 8 tys mth i ma lakier jakby ktos go malowal ale przez 24 lata pod dachem a chlapacze na blotnikach sa do dzisiaj od nowości w idealnym stanie.

Edytowano przez Mikruss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

felgi na pewno malowane ale to pewnie dlatego ze farba odłazi u mnie jak keszerem przejadę za blisko  to odrywa farbę  i lakier chyba oryginalny bo naklejki koło węża od wspomagania są i ta czarna z napisem zetor 7245 też orginalna  a opony są ładne to nawet z 5 tyś zł są warte no i obciążniki nawet nie najgorszy zetor tylko zęby silnik i skrzynia była zdrowa to ładny zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten Zetor wygląda całkiem , całkiem .Błyszczy się bo jest spryskany jakimś specyfikiem , widać na ostatnim zdjęciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

http://olx.pl/oferta/przyczepa-samozbierajaca-rolnicza-beczkowoz-rozrzutnik-reform-muli-CID757-ID8jB2R.html

 

Ciekawy ale cena wg mnie z kosmosu :/ Jaką ta beczka ma pojemność ? 

 

Ciekawe też jak przebiega zmienianie tych maszyn... Trochę pewnie czasu potrzeba na to 


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekwador    11

http://olx.pl/oferta/volvo-2654-4-4-CID757-ID7dFtR.html#bda42d6bd4

cena z kosmosu i ciekawe skąd cześć do tego? :blink:

 

może i dla nas z kosmosu ale to typowa zabawka dla terenów górzystych, mozesz je zobaczyć choćby w Alpach, Nawet na YT sporo jest filmów gdzie widać jak pracują.

 

Ciekawe też jak przebiega zmienianie tych maszyn... Trochę pewnie czasu potrzeba na to 

 No nie idzie taka wymiana osprzętu jakoś szybko, ale lepsze jest to niż nic, Na niektóre góry ciągnik się nie wdrapie ale tym już się da :)  I o to chodzi


Nastały kolejne zmiany na Agrofoto

Najwyraźniej został wprowadzony nowy model rządów, mod przekracza normy społeczne, a Admin daje ciche przyzwolenie nie reagując na to.

Terror  nową wizytówką forum

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Ten Zetor wygląda całkiem , całkiem .Błyszczy się bo jest spryskany jakimś specyfikiem , widać na ostatnim zdjęciu .

 

on nie jest spryskany żadnym specyfikiem tylko napylony jest cały ropą(ON) za pomocą pistoletu do malowania lub ropownicy :)

Stary patent a maszyny wyglądają o niebo lepiej, bo lakier robi się błyszczący oraz nie widać niektórych wycieków bo cała powierzchnia jest delikatnie tłusta


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

@Paspartou

Trochę podejrzanie wygląda to ogłoszenie, bo gość dodatkowo wystawia mieszkanie i jakiś stół w Warszawie a to trochę duża różnica odległości tylko 353km albo to wystawia syn i ojciec na jednym koncie. 

A wracając do ogłoszenia to może mieć już trochę nakręcone, a i jak to jego mieszkanie w wawie to pewnie trochę kasy ma.

Edytowano przez knox777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

 

w mojej okolicy jest gospodarz który zetorem wziętym na prow przez 5 lat zrobił 8500 mtg i opony zjeździł do zera. po zmianie opon i okręceniu licznika do 3500 ludzie się chcieli pozabijać o niego. ale ciągnik mimo to zadbany

Edytowano przez Buszmen11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Te chłodnice, zbiorniki, w ogole osprzęt to wygląda jak nowy... może on spalony był? bo po coś ten remont  (niby nawet generalny) był robiony... choc niektórzy remontem generalnym nazywają pędzel i puszke farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj