Polecane posty

mariuszd93    559

Witam

 

jakieś opinie o tym handlarzu : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2uus/  ?

Handlarz  jak  handlarz  ,  ciężko  sie  z  nim  negocjuje  , kilka  miesięcy  temu  interesował mnie  ten 

http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-375-nie-390-372-382-398-CID757-ID6EktR.html#494db0eab4

ale  nie chciał  się  targować ,  więc  stoi dalej  i  cenę  teraz  obniżył o  1  tys  


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

BENNY 82 ten gościu ma stacje demontażu autobusów , jak się trafi na lepszy to trochę pochodzi ale tam trafiają autobusy które już dokończyły żywota ,to nie ma się co spodziewać nowego silnika.Raz a dobrze wyremontuj swój i będziesz wiedział co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25516

http://allegro.pl/silniki-sw-400-leyland-turbo-300-sztuk-gwarancja-i4908653266.html

czy ktoś tam kupował silnik? Kończy mi się w kombajnie i zastanawiam sie co się bardziej opłaca remont czy wymiana np awaria w żniwa!

 

Nie wiem czy pasował by Ci SW 680, jeżeli tak to tu masz raczej pewny z przebiegiem 2294km.

http://olx.pl/oferta/silnik-sw680-leyland-jelcz-nominal-2294-km-przebiegu-CID5-ID7RJmf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

7840  to  jest 6   bez  turbiny  i ma  100 koni  nie  130 .

http://www.konedata.net/Traktorit/ford5640.htm

 

Tylne  koła  i  błotniki moim  zdaniem  malowane  ,  siedzenie  pewnie  porwane  bo  pokrowiec  założony ,  ale  cena  ciekawa 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

jak za psie pieniądze bez papierów brak blacharki opony do wymiany a mechanicznie pewnie nie lepiej .Jeśli chciał by za niego po 1.50 za kg warto było by się zastanowić nad remontem 

 

w najgorszym przypadku na silnik wyłożył byś 3 tys na blacharkę + malowanie 2 tys i za 11,5 miałbyś te co  ogłaszają za 16 tys ( i nie masz pewności co to jest naprawdę) . Opony nie przesadzaj tył według mnie to z 80%.

Jedyny mankament to brak papierów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

w najgorszym przypadku na silnik wyłożył byś 3 tys na blacharkę + malowanie 2 tys i za 11,5 miałbyś te co  ogłaszają za 16 tys ( i nie masz pewności co to jest naprawdę) . Opony nie przesadzaj tył według mnie to z 80%.

Jedyny mankament to brak papierów

 

no i super okazja przeszczep za 15 tysi wart 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

drogo za tego Ursusa, najtańsze ciągniki to są chyba w okolicach Nasielska, z tego co widzę w ogłoszeniach to tam za sprawną i nawet nie brzydka C-360 wołają po 7-8tys.zł, a zdarzają się w tamtych stronach też okazje poniżej 6tys.zł, tylko że to najczęściej C-4011

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

jak za psie pieniądze bez papierów brak blacharki opony do wymiany a mechanicznie pewnie nie lepiej .Jeśli chciał by za niego po 1.50 za kg warto było by się zastanowić nad remontem 

mi chodziło o to że jakby skrzynia chodziła bardzo dobrze to bym przełożył do swojei C 355 i kabina by się przydała a reszta na sprzedasz silnik tylny most ipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

http://olx.pl/oferta/sprzedam-traktor-lub-zamienie-na-zetora-CID757-ID5guEf.html#d5b4226a23

 

Panowie co o tym sadzicie? Ile warto za ten sprzet dac?

Lepszy niz 7211? Szukam zastepstwa c360 i powoli sie robie desperat.

Da rade mu zalozyc nowy typ maski?

Nie jest to ciągnik od pierwszego właściciela (wskazuje na to tablica rej.), a to nie najlepiej. Widać dosyć nowy alternator, pompa wtryskowa była wymieniana, ma serwo, obrotomierz też był wymieniany, panel przedni/deska rozdzielcza na zdjęciu jest nieskręcony.

Należałoby sprawdzić jak wszystko pracuje, silnik, skrzynia itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

http://olx.pl/oferta/traktor-ciagnik-massey-ferguson-577-3065-ursus-4514-5314-4x4-perkins-CID757-ID61CAH.html#878e18ca9a

Sprzeadje IMT jako MF i 10 km do przodu.

http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-290-ursus-5312-CID757-ID7NZxd.html#7bd623e055;promoted

Cheesburger 4512 ma wąskie tylne opony, trochę grzebnie i siedzi na moście, znajomy ma takiego i na to narzeka, może byś bardziej takiego co teraz dałem link MF 290 poszukał.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Nie jest to ciągnik od pierwszego właściciela (wskazuje na to tablica rej.), a to nie najlepiej. Widać dosyć nowy alternator, pompa wtryskowa była wymieniana, ma serwo, obrotomierz też był wymieniany, panel przedni/deska rozdzielcza na zdjęciu jest nieskręcony.

Należałoby sprawdzić jak wszystko pracuje, silnik, skrzynia itd..

Te fachowiec a co Ty od tej rejestracji chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Przecież w 1990 roku były czarne blachy rej., a "unijne" są od 2004 roku. Wiem, że jest możliwość zniszczenia blachy i wyrobienia nowej, ale nie sądzę. A przy wymianie dowodu nie trzeba wymieniać blachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Mógł być po sprawie spadkowej i już właściciel się zmienił teoretycznie a w tym samym gospodarstwie pracował nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Przecież w 1990 roku były czarne blachy rej., a "unijne" są od 2004 roku. Wiem, że jest możliwość zniszczenia blachy i wyrobienia nowej, ale nie sądzę. A przy wymianie dowodu nie trzeba wymieniać blachy.

 

Nie trzeba wymieniać blach jak są blaszane ale ja np  miałem tablice plastikowe i musiałem przy wymianie dowodu wymienić i tablicę inaczej się nie dało 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ja u siebie jak zmieniałem dowód to i tablice też bo stara była słaba przez ponad 20 lat z tablica może się stać wiele rzeczy.

A ponadto czego nie jestem pewien ale jak został zmieniony podział administracyjny to wtedy przy wymianie dowodu  trzeba i tablice obowiązkowo zmieniać.

Kiedyś u mnie była rejestracja WSK A teraz WSC 

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj