Polecane posty

Rolnik2517    387

chesburder części na pewno dostaniesz 

                   pogadaj z nim on ma podobny model http://www.agrofoto.pl/forum/user/4888-luke16/

 

chyba że chcesz coś o wiele mocniejszego to może to http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-2640-4x4-105km-sprzedam-CID757-ID7la3Z.html#3b548f7ec6

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

 

ten typ silnika nigdy nie miał taaakej mocy  ;)  

 

 

No fakt, bo mógł mieć max 71 KM (tyle MF i Ursus z niego wyciągał). Problem w tym, że to może być, nie A4.236, a A4.248. Z zewnątrz są identyczne, a ten drugi może wycisnąć 77-80 KM bez turbo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

:) ogłoszenie z cyklu " z pozdrowieniami dla naiwnych "  ten typ silnika nigdy nie miał taaakej mocy  ;)  

 

A  Jaki to  typ  silnika? Ja  myśle że A4.248  i może  mieć   moc  ok  80  koni   , nie  potrafię  rozpoznać na 100%  jaki  to  silnik .  np  A4.318 też  może  mieć  taką  moc 

 

 

 

XMK13

Sory  nie  widziałem  Twojego  posta ,  zobaczyłem  powiadomienie  o cytacie  i  odpowiedziałem 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

http://olx.pl/oferta...html#5888b4cec1

Wiem że to nie pieniądz ale ja dał bym sobie spokój z takim siewnikiem. Nieprecyzyjny siew,  jak jest wyj..ny to raz będzie siał co 8 raz co 30 , jak turbina będzie zapieczona co często zdarza się po zimie nieprecyzyjnie będzie wstrzeliwał. Nie mówię tu konkretnie o monosemach bo uważam że to w miarę dobre siewniki, ale lata robią swoje. Przerabiałem jednego takiego i jednego beckera. Jak się nie sieje więcej niż 15 ha to najlepiej nająć nowy siewnik. Nawet taki siewnik na czysto żeby się wrócił to musisz nim zasiać ponad 60 ha

no niby tak lepiej nająć, lecz  w obrębie 30km nie ma żadnej firmy usługowej, a najbliższy siewnik jest ok 15km odemnie i mało kto chce jechać do 1ha cz 2 ha, a ja wole mieć swój i siać kiedy się chce tym bardziej, że znajomy kupił sieczkarnie jednorzędową to mi skosi a ja mu zasieję i w sumie rocznie razem z usługami miałbym do siania ok 12 ha i na co zwrócić uwagę przy kupnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zawyżona moc i cena - norma dla posiadaczy zetorów  :) znajomy sprowadził 7245z Niemiec w niezłym stanie i wyniósł go ok 30tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

 

traktorek fajny a cyfra przeraża

 

moim zdaniem przy tak małym ciągniku ten napęd nie daje tak dużo, a zasadniczo i tak by robił jako pomocnik

lepiej kupić 20 tys bez przodka parę razy wypić flaszkę z sąsiadem za wyciąganie a za resztę jechać na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

50000 i  rok 1990 ;/ szok ja wiem ze to MF ale on ma 24l to nie kobieta jego juz nie dlugo menopauza dopadnie hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

Zawyżona moc i cena - norma dla posiadaczy zetorów  :) znajomy sprowadził 7245z Niemiec w niezłym stanie i wyniósł go ok 30tys 

okolo 30 000 to moze byc 39 000.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

szrot

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-brzeg-n039-mx-hydraulika-1200kg-15-18m-wlkp-CID757-ID89urz.html

 

 

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-kos-CID757-ID86v3T.html#07132d5571

sprzedający oszust, szachraj........

wieczorem po 20 umawiałem się z nim,że będę następnego dnia rano po rozsiewacz, zarzekał się,że czeka na mnie podał adres tel następnego ok 9 po dojechaniu na miejsce-180km w jedną stronę dzwonie a on nie odbiera....wkońcu znalazłem gagatka a on do mnie,że syn sprzedał i że nic nie wiedział a do mnie nie mógł się dodzwonić..............

na następny dzień rano dzwoni do mnie,że tamten klient nie odebrał i jeśli dam mu 250,- więcej niż wystawił(rzekomo tamten tyle dawał)to mogę przyjechać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

ale ruina.... tamten z moje linka chociaz na wyglad spoko...

tylko ta cena....

ile warto dac za zeta 7211 jakies lata 87 do 90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

ale ruina.... tamten z moje linka chociaz na wyglad spoko...

tylko ta cena....

ile warto dac za zeta 7211 jakies lata 87 do 90?

 

 

Wg mnie do 30 tyś ;) Chyba że naprawdę piękny orginalny egzempalarz to czasami lepiej dołożyć niż później znowu jeździć i szukać ;)

 

Od razu ruina :D ehh  Popatrz sobie po ile takie ruiny chodzą tylko że z nowym lakierem i nie tylko tzn dopieszczone :D

Handlarz to szybko kupi i podszykuje i sprzeda a oko rolnika kupi perełkę ;D

Szukaj pod względem mechanicznym dobrego i blisko żeby nie tracić nerwów ;)

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

Według wyliczeń to co jawyżej może załodować około 3 ton

 

Pokazy są nie tylko takie że stoi i cieszy oko, ale też w polu je używają. Nie wiem czy ten akurat egzemplarz był do tego używany, ale ja uważam że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

Na TUZ zda. Są takie "chwytaki" nawet uznanych producentów z TURem może być gorzej, bo to to słabo chwyta no i nie da się postawić balota w pionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj