Polecane posty

Gość   
Gość

Akurat ten mi nie przypadł do gustu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1989    34

Zamiast kupować 5245 lepiej dołożyć parę tys i kupić 7245 lub 6245 ale co kto woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Jezeli to nie zadna sciema to co by nie było w niej zespsute to i tak sie opłaca brac bo za 5 tys zrobiłbys remont i za 10 tys miałbys cacy ciagnik, a tutaj sama kabina jest warta 2 tys :)

 

Edytowano przez matisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    30

@tom1989za 36 tyś spokojnie już kupi 6245 nawet z turem ;) 7245 bez tura ;) jeżeli chciałby kupić 7745 to by musiał trochę dołożyć ;)

@Cheesburger  Może zastanów się nad 7711 chyba że masz mokre tereny i potrzebny Ci napęd ;)

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

wy to naprawde macie problem z mysleniem,na zdjeciu 3p z rocznika ponad 1983 z nowa kabina na kwadratowej osi a niektorzy jak glopiotkie dzieciaczki sie podniecaja ,a zadzwon i jedz skoro tak tanio,no chyba ze nawet tych 5 tys sie  nie ma  to pozostaje pisanie w necie glupot.oj zdziwi sie potencjalny lowca okazji jak pojedzie ogladac oj zdziwi ,ale dobrze mu tak jak myslenie szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

http://olx.pl/oferta/fendt-309-john-deere-case-deutz-308-310-CID757-ID7FQxl.html#e771d89d3d

 

http://olx.pl/oferta/fendt-309-lsa-farmer-turbomatik-CID757-ID7TS1L.html#e771d89d3d

 

co sądzicie o tych maszynach, który wydaję się sensowniejszy, ile trzeba dać za takiego w możliwym stanie ?


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

a co myślicie o tym siewniku do QQ i na co zwrócić uwagę przy zakupie ? 

http://olx.pl/oferta/siewnik-do-kukurydzy-monosem-pneumatyczny-CID757-ID8e3k9.html#5888b4cec1

 

Wiem że to nie pieniądz ale ja dał bym sobie spokój z takim siewnikiem. Nieprecyzyjny siew,  jak jest wyj..ny to raz będzie siał co 8 raz co 30 , jak turbina będzie zapieczona co często zdarza się po zimie nieprecyzyjnie będzie wstrzeliwał. Nie mówię tu konkretnie o monosemach bo uważam że to w miarę dobre siewniki, ale lata robią swoje. Przerabiałem jednego takiego i jednego beckera. Jak się nie sieje więcej niż 15 ha to najlepiej nająć nowy siewnik. Nawet taki siewnik na czysto żeby się wrócił to musisz nim zasiać ponad 60 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Ta 60-tka może mieś ok 80 KM, bo silnik nie jest z Ursusa/MF-a. Ten rzutnik bel to nie nowy pomysł, ale wykonanie jest całkiem porządne jak na samoróbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    79

Koledzy agromaniacy pomozcie:

http://olx.pl/oferta/zetor-4320-93r-6211-7211-5320-5211-CID757-ID8fdUL.html#19e745e803

zna ktos? widze ze to handlarz i troche juz ten traktor stoi....

moze ktos w okolicy i widzial albo cos?

mi by taki pasował....

 

Ten mniej by pasowal ale w sumie to 80tka z turbo:

http://olx.pl/oferta/ursus-1012-CID757-ID8fbJ7.html#19e745e803....

musialbym maszyny od 60tki wymienic...

cena chyba spora jak za to? niby ze po remoncie ale wiadomo - inaczej remont sie robi dla siebie,

inaczej na sprzedaz...

Edytowano przez Cheesburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta 60-tka może mieś ok 80 KM, bo silnik nie jest z Ursusa/MF-a. Ten rzutnik bel to nie nowy pomysł, ale wykonanie jest całkiem porządne jak na samoróbkę.

 

co  w  tym  śmiesznego?  już  był kilka  razy  wklejany ten  traktor.....

:) ogłoszenie z cyklu " z pozdrowieniami dla naiwnych "  ten typ silnika nigdy nie miał taaakej mocy  ;)  

Edytowano przez pawel81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj