Polecane posty

cześć

szukAM ŁADOWARKI OSTATNIO ODWIEDZIŁEM SIEMIATYCZE http://olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-jcb-520-50-CID757-ID89krJ.html#766e2e3241 I STWIERDZIŁEM ŻE JEST ZA MAŁA I NIE DA RADY W BŁOCIE Z KOLEI OSTATNIO ZNALAZŁEM O TAKĄ http://olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-claas-ranger-920-CID5-ID6XlL5.html#f2885e6521 NIE OGLĄDAŁEM JEJ JESZCZE I JEŚLI KTOS JA OGLĄDAŁ CZY TEŻ ZNA TEGO HANDLARZA  NIECH SIE WYPOWIE NA JEJ TEMAT BO W SOBOTE LECE JA OGLADAC A TO TROCHE DROGI JEST OD PRZYTUŁ I PO PROSTU NIE CHCĘ MARNOWAĆ CAŁEGO DNIA 

PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEĆ

PS. POCHODZĘ Z PODLASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

raczej d43

 

 

chyba d44

Proszę o  coś  więcej o  tych przyczepach  ? 

to raczej  małe  przyczepy  . poniżej   4  t,  raczej  w  okolicach  3  ton ,  czy  sie mylę 

a  ta  z  obrazka  to niby  6 ton  ,  wywrotka...

http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-6-t-stan-bardzo-dobry-CID757-ID7U2df.html#d679829be2

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Udało się komuś dodzwonić do tego gościa od Zetora 5341 i jałówek (co napisał, że za granice wyjeżdża)?

 

Szkoda, że za 4 sekundy połączenia (włącza się automatyczna sekretarka po angielsku) z konta pobrało mi 2,37zł... I jak tu się dogadać w takiej sytuacji?

Edytowano przez KlimekPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

a  po  co tam  dzwonisz?  albo  się  pomylił  z  ceną  albo chodzi o  zaliczkę 

to  zagraniczny  numer  zresztą...... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Wiem, że zagraniczny ale mimo wszystko chciałem się dowiedzieć co ma w ofercie, bo jeśli nie ciągnik to może jakaś ciekawa maszyna w dobrej cenie. Ale jak mam tak się dodzwaniać i wydzwonić wszystkie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

to  napisz wiadomość  , moze  odpisze ,  z  propozycja  że  wpłacasz  kase  i  on  wysyła  ........ :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Proszę o  coś  więcej o  tych przyczepach  ? 

to raczej  małe  przyczepy  . poniżej   4  t,  raczej  w  okolicach  3  ton ,  czy  sie mylę 

a  ta  z  obrazka  to niby  6 ton  ,  wywrotka...

http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-6-t-stan-bardzo-dobry-CID757-ID7U2df.html#d679829be2

 

mam taką tylko że niską nadaje się do zbierania na nią kamieni i wożenia kontenerów z wodą na pole :), ładowność 3-3,5t, objętościowo to wchodzi zbiornik zboża z bizona - pomyłka nie przyczepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Dzwoń bo ktoś Cię ubiegnie :D

To mówi się trudno i żyje się dalej :D

 

to  napisz wiadomość  , moze  odpisze ,  z  propozycja  że  wpłacasz  kase  i  on  wysyła  ........ :D

Napisałem, ale zero odpowiedzi. Pewnie ktoś sobie jaja zrobił, więc dałem sobie spokój. No bez przesady, nawet jeśli już w ciągu godziny musiałby wszystko sprzedać to nie za 4900 ciągnik który jest wart średnio 50-60 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

 

Oferta od:Osoby prywatnej
Rodzaj:Przyczepy
   

Przyczepa niemiecka 5 ton ładowności.

Wymiary 4,50x1,90x50. Nowe borty i podłoga.

Opony 750x20. Przyczepa nie posiada dokumentów

202949127_2_644x461_sprzedam-dodaj-zdjec

 

 

Ta  z mojego linku jest  sztywna  chyba .... 190  cm  szerokości, to  50  cm  za  podłogę  bedzie  wystawać  druga  bela   a  oś  bardzo   wąska........

może  masz  inną 

 

moja ma te same wymiary paki, tylko wywrotka. opuszczam do bali prawą burtę-jest 240 cm, tyłek też wtedy 4 rzędy wchodzą. mimo wąskich osi naprawdę nie jest wywrotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

Miałem taką przyczepę z dokumentami brak przeglądu D-44A roczne burty i nadstawki z allegro, podłoga zdrowa, dwa tłoki , nie sprawne hamulce, nowa instalacja elektryczna, 2 opny 8.25-20 dwie 7.5 albo 7 -20 w średnim stanie, ramy naprawdę idealne poszła latem za 5400 zł.

 

Naprawdę bardzo ciężko jest sprzedać ten model w rozsądnych pieniądzach a początkowo ceniłem ją 6,5 tyś gdzie byłaby to D47 to po 10 tyś cenią w takim stanie :) Ata w linku warta jest z 4, max.-5 tyś przy nie spawanych w miarę prostych ramach ;)

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

cześć

szukAM ŁADOWARKI OSTATNIO ODWIEDZIŁEM SIEMIATYCZE http://olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-jcb-520-50-CID757-ID89krJ.html#766e2e3241 I STWIERDZIŁEM ŻE JEST ZA MAŁA I NIE DA RADY W BŁOCIE Z KOLEI OSTATNIO ZNALAZŁEM O TAKĄ http://olx.pl/oferta/ladowarka-teleskopowa-claas-ranger-920-CID5-ID6XlL5.html#f2885e6521 NIE OGLĄDAŁEM JEJ JESZCZE I JEŚLI KTOS JA OGLĄDAŁ CZY TEŻ ZNA TEGO HANDLARZA  NIECH SIE WYPOWIE NA JEJ TEMAT BO W SOBOTE LECE JA OGLADAC A TO TROCHE DROGI JEST OD PRZYTUŁ I PO PROSTU NIE CHCĘ MARNOWAĆ CAŁEGO DNIA 

PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEĆ

PS. POCHODZĘ Z PODLASIA

 

Nie myślałeś o MERLO  w tej cenie wyrwiesz lepszą od tego claasa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

http://wymieniajmy.pl/a/971/koparko-spycharka-bialorus

 

 

Rozumiem

A bardziej te stalowe nerwy - to chodzi o jednostkę napędową czy raczej caloksztalt?

 

Posiadam też rolniczą. Sprzęt nie do zajechania. Z rolniczej zdjąłem osprzęt i chodziła z paszowozem a teraz z rozrzutnikiem 8t. Do kopania to sprzęt przestarzały. Budowlana trochę szybsza jest. Sam wynajmowałem koparkę do pogłębiania strugi, kiedyś nią pogłębiałem to podziękowałem za tą robotę. Części jest pełno, wystarczy po rynkach ruskich popytać nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

http://wymieniajmy.pl/a/971/koparko-spycharka-bialorus

 

 

Rozumiem

A bardziej te stalowe nerwy - to chodzi o jednostkę napędową czy raczej caloksztalt?

 

Silnik to akurat w tym traktorze jest nieśmiertelny. Z tymi nerwami bo bardziej z własnego doświadczenia bo mam wypracowany egzemplarz i już chciałby remontu. 

 Ogólnie traktor spełnia swoje zadania. Jest szybki, mocny, mało pali, chodzi na wszystkim co wlejesz, części tanie a nawet jak by nie było to na internecie używane w cenie złomu kupujesz. Prosta konstrukcja jak cep. Wszystko na wierzchu nie trzeba połowy ciągnika rozbierać.

Do czego można się przyczepić to wiele takich drobnych awarii, Wycieki z hydrauliki na porządku dziennym. Zimą ciężko pali. Słabe wspomaganie. Komfortem też nie grzeszy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

odnosnie kabiny... te kabiny były montowane w pierwszych modelach E-512, bynajmniej na to wskazują stare fotografie.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

arturos21  oglądałem jezdziłem takim w tam tym czasie jak pracowałem w P O H Z   całkiem dobrze się jezdziło tylko trzeba uwazać na miękkię tereny bo nawet ci  przód nie pomógł z powodu małego prześwitu  ciekawe czy gościu pisze prawdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj