Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szaman1    159

ciekawe ile czasu zajmuje mu odczepienie i zaczepienie chederu na polu ;)

 

A kto odczepia heder 4- metrowy. Policja w żniwa się nie czepia. Ja z 4,4 dojeżdżam 12 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Zależy gdzie. Są i upierdliwi "panowie policjanci", co do wszystkiego lubią się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Ale taki nie jest dopuszczony do ruchu, tak jak kombajn z chederem. Do 3 m może poruszać się po drogach publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Byłem dzisiaj oglądać dwa siewniki 2.5 m amazone jak nowe w orginale, praktycznie zero rdzy: pierwszy to D4 a drugi D7. Nie ma ich w ogłoszeniu bo kolega przywiózł je z Niemiec i czeka aż się zdcyduje. D4 ma z tyłu grabki D7 nie ma, obydwa mają: znaczniki i rolki do wysiewu drobnonasiennych, skrzynki-pojemniki na próbę kręconą, nie posiadają ścieżek. D7 to 1996 rok 

 

Który według Was lepiej wybrać i dlaczego ? ;)

Lepszym siewnikiem jesst D7 z D4 daj sobie spokój to bardzo stary model,poszukaj sobie modelu z grabiami bo części do tych siewników są drogie,a i nie wszystkie mają możliwość założenia grabi.Ciekawe też z kąd kolega wie że siewnik jest z 1996 roku,amazonki nie mają tabliczek znamionowych tylko kolejny nr i nie słuchaj stwierdzeń że pierwsze cyfry to rok produkcji ,bo mój siewnik byłby z 1939 roku.

Na stronie amazona można poczytać o historii maszyn D7 to lata 80 a D8 90.Zwróć uwagę na stan aparatów wysiewających czy są całe i nie wytarte,redlice mają być też ostre nie starte,lakier nie ma znaczenia siał będzie i zardzewiały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

http://olx.pl/rolnictwo/ciagniki/tomaszow-mazowiecki/#from404 Ogłoszenie zetora 7745 z turem za 39 tyś. ukazało się dzisiaj o godz 11:08 wszedłem na olx o 11:28 ogłoszenie niedostępne :o ktoś sobie jaja robi czy handlarz go zarezerwował a właściciel usunął ogłoszenie ? :D Cena bardzo dobra gdyby miał  dokumenty a nie wiem bo nawet nie zdążyłem przeczytać ogłoszenia :D

 

 

http://olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-poscierniskowy-2-40m-stan-bdb-lodz-CID757-ID7wo71.html#b10656ccb1 Dobra cena ;)

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Sąsiąd wystawił przedwczoraj wieczorem Zetora 7245 chciałem go tacie pokazać wczoraj koło południa i już go nie było... Cena to 33500zł. Stan ładny blacharsko mechanicznie zjechany już... Byłem dzisiaj u niego rano to ludzie potrafili dzwonić po 22.00 o 9tej rano już był sprzedany...

 

Wie ktoś gdzie można kupić całą kompletną szybę (5 śrub) z mocowaniami do siłowników do Renault z kabiną TS ? Szukam już długi czas i nigdzie nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Wizualnie  to  wygląda  kiepsko , nie  ma  też  mocowania  na  górny  zaczep , ale jak  mechanicznie  wszystko ok  to  można  się  skusić ,  cena  dość  dobra 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

24 tys za złoma zetora to trochę przesada nie sądzisz? Dołożysz kilka tys i kupisz takiego w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Sąsiąd wystawił przedwczoraj wieczorem Zetora 7245 chciałem go tacie pokazać wczoraj koło południa i już go nie było... Cena to 33500zł. Stan ładny blacharsko mechanicznie zjechany już... Byłem dzisiaj u niego rano to ludzie potrafili dzwonić po 22.00 o 9tej rano już był sprzedany...

 

Wie ktoś gdzie można kupić całą kompletną szybę (5 śrub) z mocowaniami do siłowników do Renault z kabiną TS ? Szukam już długi czas i nigdzie nie mogę znaleźć...

 

Jak byś miał Zetora na które tak narzekasz to szybę kupił byś w każdej agromie a jak masz Renie to masz kłopot z byle pierdoła to jest własnie ta wyższość Zetorów nad Renia i innymi zachodnimi a do tego jeszcze ceny tych czesci


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

wojtal24 dla Twojej wiadomości... Szybe żebyś wiedział że kupię w każdej agromie, siłowniki też... Kupiłem bez szyby i nie ma mocowań... Czy to do Zetora czy do innego z takimi blachami byłby problem... Miałem Zetora w takiej kabinie - > http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/458995-zetor-8145/

Kabina niczego sobie ale nigdzie w katalogach nie występowała więc o częściach do niej można było sobie pomarzyć jedynie... Szyby bocznej dolnej nie kupiłem i docinałem plexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

luke16 u mnie w promieniu 30 km jest co najmniej 6 firm co robią szyby do ciągników. Robisz sobie szablon, i jedziesz i dorabiają w jakim chcesz kolorze i czy prosta czy gieta ale do większości ciągników zachodnich już mają szablony gotowe. Ja do Fiata dorabiałem 5 szyb, uchwyty sobie kupiłem uniwersalne na allegro, jak i tulejki z podkładkami co dajesz przez szybe, zaznaczylem w szablonie gdzie i jakie mają byc otwory i w ciągu 5 dni mialem do odebrania szyby zahartowane z atestem.

 

Edytowano przez Mikruss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj