Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PanPawel    306

dokładnie tak ja tak samo przeglądam wszystko co wygląda ciekawie. Właśnie tak słyszałem że dobre silniki i mało palą. Ja bym planował do niego kupi 4 skibowe tak aby zakryły ciągnik i żeby sobie latał elegancko bo u mnie ciezka borowina zgorki i pochyło to po co meczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

New Holland powstał na bazie (po wykupieniu ) Fiata i Forda, więc nie były to złe ciągniki tylko taka była strategia polityczna danej firmy że Fiat sprzedał swoje ciągniki. Podobnie miała się sprawa z marką Renault postanowili sprzedać  i tak powstały ciągniki Claas.

 

Nie pisz takich głupot. Amerykański koncern New Holland został wykupiony przez Forda. A następnie Fiat przeją koncern Ford New Holland. Należący do Fiat Group, New Holland połączył się z Case i powstał koncern Case New Holland Group.

Informacje zaczerpnięte z oficjalnej strony New Holland Polska.  http://agriculture.newholland.com/poland/pl/WNH/whoweare/Pages/alonghistory.aspx

Edytowano przez bergman31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Fiat kupił NH ale zmienił nazwę z FiatAgri na New Holland dlatego niektórzy myślą że był odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co myślicie o tym ciągniku? http://otomoto.pl/valtra-6350-ladowacz-tur-tuz-valmet-A456223.html

Potrzebny mi jest taki sprzęt do jazdy po lesie z przyczepą zrywkową.

Ciągnik jak ciągnik :D  ... za to właściciel komisu ma duże braki...przede wszystkim w kulturze osobistej :P i ciężko się z nim rozmawia  ;) ... na Sokołach są pracownicy - osoby które nie decydują i  z którymi negocjacji nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Nie pisz takich głupot. Amerykański koncern New Holland został wykupiony przez Forda. A następnie Fiat przeją koncern Ford New Holland. Należący do Fiat Group, New Holland połączył się z Case i powstał koncern Case New Holland Group.

Informacje zaczerpnięte z oficjalnej strony New Holland Polska.  http://agriculture.newholland.com/poland/pl/WNH/whoweare/Pages/alonghistory.aspx

Może i piszę głupoty, ale fakt jest taki że po wszystkich roszadach nie kupisz nowego ciągnika marki Fiat (podobnie Renault) a fabryki gdzie były tam są, zwróć uwagę na rok 2007 jaki to półmilionowy ciągnik zjechał z linii we Włoszech . Jak jesteś takim mądralą to pokaż mi ciągnik NH z lat 70 albo 80-ych. Jeżeli ich nie wskażesz, to dlatego napisałem że na bazie Fiata powstał NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

dokładnie tak ja tak samo przeglądam wszystko co wygląda ciekawie. Właśnie tak słyszałem że dobre silniki i mało palą. Ja bym planował do niego kupi 4 skibowe tak aby zakryły ciągnik i żeby sobie latał elegancko bo u mnie ciezka borowina zgorki i pochyło to po co meczyć ;)

u mnie również podobne warunki :D Góry i borowina. Jak mówie ten rok jest(był) wyjątkowy pod względem oporów orki, ale nawet ta Fiacina chodziła w tym pługu na borowinie :D A w zeszłym sie bardzo dobrze orało, to z tym pługiem super sobie radził. On ma u siebie szerokie gumy i nie jestem pewny czy 4x40cm dobrze od miedzy by odebrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrz17xd    0

Ciągnik jak ciągnik :D  ... za to właściciel komisu ma duże braki...przede wszystkim w kulturze osobistej :P i ciężko się z nim rozmawia  ;) ... na Sokołach są pracownicy - osoby które nie decydują i  z którymi negocjacji nie będz

Spodziewałem się odpowiedzi na temat spalania, awaryjności itp. :) jutro spróbuje się do niego dodzwonić i się dowiedzieć czegoś więcej od tego handlarzyny. Dzięki, że mnie ostrzegłeś przed jego kulturą. :D

Edytowano przez andrz17xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Przy tym przebiegu skrzynia może się kończyć. Koszt remontu ok 15 tyś euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

Z początku też mi sie tak wydawało , ale nic nie napisał w opisie . Pewnie jak bym zadzwonił to bym się dowiedział prawdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal1989    813

Tak ciężko było zabezpieczy szyby :P  


<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj