Polecane posty

jan34533    26

Ja tez kiedys byłem w Damasławku i więcej tam nie pojadę. Szkoda czasu, a straciłem cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Ja tez kiedys byłem w Damasławku i więcej tam nie pojadę. Szkoda czasu, a straciłem cały dzień.

 

W Damasławku są 3 punkty, jak już jechać do kogoś z damasławka to do Łuczaka, choć i u niego cudów nie ma ( 3 letnie ciągniki na łysych oponach) reszta to cięgniki aż mchem obrośnięte stoją kilka lat na placu, myte całe chyba jakimiś detergentami na silniki bo maski w jakiś dziwnych odbarwieniach. A ceny zwalają z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiulek    16

co z nim jest nie tak,  bo ze znajomym mieliśmy jechać go obejrzeć.

 

Jak już pisałem gość mówił przez telefon ze wszystko ok  a jak zajechaliśmy na miejsce  to pierwsze co po odpaleniu ciągnika był załączony napęd który nie chciał się wyłączyć  dopiero po jakimś czasie i tak było po każdym odpaleniu druga sprawa nie działa przekaźnik WOM  nic nie reaguje  sprzedający twierdził ze ostatnio działał to samo mówił tez o skrzyni po odpaleniu był na reduktorze i oczywiście nie można było przełączyć na zająca i przyszedł Pan mechanik coś pogrzebał i ręcznie przerzucił ale z powrotem już się nie dało no i z takich mniejszych problemów z odmy leci więcej dymu jak z komina no i nie działają przyciski na błotnikach a z kontrolek na blacie to choinka a najlepsze było to ze jak jesteśmy zainteresowani to oni to naprawia tylko trzeba zostawić z tysiąc zaliczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

W moim przypadku było podobnie ale o zaliczce nie mieli odwagi wspomniec. A miałem nadzieję że w takiej ładnej firmie kupie dobry traktor.Tak myślę że jeszcze dużo wody upłynie, że jak ładna firma to dobry  ciągnik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

ile KM potrzeba żeby coś takiego tachać http://olx.pl/oferta/agregat-brona-wirnikowa-siewnik-lely-4m-okazja-CID757-ID5m4DT.html#5a855f4e0e;promoted i czemu tylko 23 redlice na 4-ech metrach?

tylko tyle bo to nodet i z francji widziałem już takie siewniki jak szukałem dla siebi na 3 metrach miały po 17 lejków

do zboża wydaje mi się ciut za rzadko ale do rzepaku...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

I tak co jakiś czas trzeba przestawić.

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

ale ciągnik dodatkowo stabilizuje cyklopa - nie bardzo widzi mi się takie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Jak taki idealny to po co go malował (1999) w tym roczniku powinien być w oryginale. Sam szukałem overuma i wszystkie malowańce miały spawane (zaszpachlowane) wieżyczki-obrotnice to ich słaby punkt a potem trzeba pomalować dla nie poznaki.  

Edytowano przez ptaszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja  ostatnio  widzialem u znajomego Johnego w takim malowaniu tez z komunalki, mial jeden fajny bajer bo w pedale gazu byl tez zainstalowany rewers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slajders25    22

Ja tez kiedys byłem w Damasławku i więcej tam nie pojadę. Szkoda czasu, a straciłem cały dzień.

W Damasławku są 3 punkty, jak już jechać do kogoś z damasławka to do Łuczaka, choć i u niego cudów nie ma ( 3 letnie ciągniki na łysych oponach) reszta to cięgniki aż mchem obrośnięte stoją kilka lat na placu, myte całe chyba jakimiś detergentami na silniki bo maski w jakiś dziwnych odbarwieniach. A ceny zwalają z nóg

 

I ja tam trafiłem jak szukałem sobie MF-a (550km w jedną stronę) To co zobaczyłem w realu było szokiem. Sam szrot a przez telefon miód malina Każdemu odradzę wyjazd w tamte okolice Szkoda czasu i nerwów.

Edytowano przez slajders25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj