Polecane posty

Mikruss    536

Do zetora 7711 ten kuhn za ciężki nie dasz nim rady. Musisz miec lżejszy plug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

No daleko nie mam to mogę i ciągnikiem podjechać, to zapnę i zobaczę co się będzię działo, ale dzieki za info, będę to miał na uwadze. A jak się tym orze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Nie natrafił ktoś na ofertę sprzedaży brony wirnikowej 2m w cenie do 3,5tyś zł? najlepiej południowo wschodnia polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

http://olx.pl/oferta/sprzedam-siedzenie-pneumatyczne-polecam-CID757-ID4CP5d.html#8e0c14e7bb

 

zakupiłem takie do mojego zetora , teraz tylko czekać na kuriera

 

Kupiłeś to co jest w ogłoszeniu, czy tylko przykład podałeś.

Za te w ciemno bym nie dał więcej niż 300 zł, nie ma pewności czy powietrze trzyma, nie wiadomo czy rolki nie są wybite,czy sprężyny gazowe trzymają. Nie wiem ile dokładnie kosztuje zetorowskie ale ja bym wolał dać te 800 i kupić porządne mechaniczne. Miałem już do czynienia z wybitym siedzeniem grammera, jak to rozebrałem i pojechałem po części to przyjechałem z nowym z grene a to na złom wyje...łem

Edytowano przez szaman1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

 Przygotuje akumulator i przewody do sprawdzenia jak kurier przywiezie, miałem zamiar jechać obejrzeć ale za daleko

Edytowano przez bartek1992

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Kupiłeś to co jest w ogłoszeniu, czy tylko przykład podałeś.

Za te w ciemno bym nie dał więcej niż 300 zł, nie ma pewności czy powietrze trzyma, nie wiadomo czy rolki nie są wybite,czy sprężyny gazowe trzymają. Nie wiem ile dokładnie kosztuje zetorowskie ale ja bym wolał dać te 800 i kupić porządne mechaniczne. Miałem już do czynienia z wybitym siedzeniem grammera, jak to rozebrałem i pojechałem po części to przyjechałem z nowym z grene a to na złom wyje...łem

 

Mi własnie z takiego ucieka wolno powietrze można to jakoś zregenerować?

orientuje sie ktośczy ten miech można dokupić lub z wulkanizować?

 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Kupiłeś to co jest w ogłoszeniu, czy tylko przykład podałeś.

Za te w ciemno bym nie dał więcej niż 300 zł, nie ma pewności czy powietrze trzyma, nie wiadomo czy rolki nie są wybite,czy sprężyny gazowe trzymają. Nie wiem ile dokładnie kosztuje zetorowskie ale ja bym wolał dać te 800 i kupić porządne mechaniczne. Miałem już do czynienia z wybitym siedzeniem grammera, jak to rozebrałem i pojechałem po części to przyjechałem z nowym z grene a to na złom wyje...łem

 

Może trochę źle napisałem, nie kupiłem, będę płacił przy odbiorze jak będzie dobre po sprawdzeniu

 


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Może trochę źle napisałem, nie kupiłem, będę płacił przy odbiorze jak będzie dobre po sprawdzeniu

 

a jaki kurier da ci sprawdzić zanim zapłacisz? chyba że znajomy i napisze że odmówiłeś przyjęcia a tak to musisz zapłacić, możesz sprawdzić przy nim i jak będzie złe to napiszecie protokół. No ale teoretycznie jak kupiłeś w internecie to masz 10 dni na oddanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Mi własnie z takiego ucieka wolno powietrze można to jakoś zregenerować?

orientuje sie ktośczy ten miech można dokupić lub z wulkanizować?

 

Nie wiem czy poduszkę można flekować ale sprawdź zaworek w sprężarce , bo  jak mocno nie leci to raczej nie ucieka poduszką , najgorsze to jak te sprężyny gazowe   nie trzymają to wtedy możesz mieć powietrze a  i tak siedzisz jak na trampolinie ( wpadniesz w dziurę to można głową w dach je..nąć)

Bartek jak ci przywiozą to na spuszczonym powietrzu sprawdź czy amortyzuje bo jak będzie dobijać do spodu to właśnie te sprężyny nie trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

http://allegro.pl/siedzenie-grammer-msg-75g-pneumatyczne-podgrzewane-i4804485430.html  Nie lepiej coś takiego ? fakt nie ma podłokietników ale jest dużo wyższe :) Powiedzcie mi ono ma wbudowany kopresor i potrzebuje tylko zasilania elektrycznego ?? 

 

 

 

http://olx.pl/oferta/tur-3-ursus-c360-c330-zetor-oryginal-CID757-ID7Zy3d.html#268b51715a

 Warto kupić ? tur 3 ? :o Handlarz mówi że to firma meprozet ale czy napewno będzie pasował do C360 ?

 

http://olx.pl/oferta/tur-meprozet-t-356-do-ursusa-3512-2812-mf255-235-uzywany-CID757-ID72CAJ.html

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387
FINN    1478

 http://www.nettikone.com/ursus/1634/1357713

 

Piękny byczek... ;) i tylko 10000 mtg na 17 letni ciągnik... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Przynajmniej nie ściemnione, że 3,5 tyś mth, mało używany, czasem tylko do odśnieżenia podjazdu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jak był w dobrych rękach to jeszcze pochodzi... Z ciągnikami jak z ludźmi... Polak na emeryturze siedzi w kolejce do lekarza, Niemiec czy Francuz dopiero jest w sile wieku  ;) Polakowi dadzą leki za 5zł = części za grosze, Niemcowi nie pozwolą zachorować bo dadzą mu witaminy za 100zł = oleje i paliwa prima sort , a jak go złapie choroba to leki za 1000zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayu86    13

Sprzedawca nie podał tam ceny. 

Edytowano przez bayu86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Nie wiem czy poduszkę można flekować ale sprawdź zaworek w sprężarce , bo  jak mocno nie leci to raczej nie ucieka poduszką , najgorsze to jak te sprężyny gazowe   nie trzymają to wtedy możesz mieć powietrze a  i tak siedzisz jak na trampolinie ( wpadniesz w dziurę to można głową w dach je..nąć)

Bartek jak ci przywiozą to na spuszczonym powietrzu sprawdź czy amortyzuje bo jak będzie dobijać do spodu to właśnie te sprężyny nie trzNa

Na co mam jeszcze zwrócić uwagę i co jeszcze sprawdzić ?


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj