Polecane posty

Szypcio    0

Napisałem do nich i proszę

Thank you for your inquiry,

We are an England based company and we supply used Agricultural and Construction Machinery.

The price for the Deutz-Fahr Agrotron K120 is 6600 EURO + 500 EURO transport fees.

We deliver the machine using our trucks and trailers, that's why we offer the lowest transportation quote.

The delivery time will be between 10-15 days ( depending on your location ).

The machine was recently inspected by our technical department and it's guaranteed in perfect working order.

The machine has CTC report, CE documentation, will come with all required documents for registering it there.

We offer 1 year warranty for the machine so in case you are not satisfied with it by any reason, you can return it against a full refund, and you will not be responsible for any transportation cost in this case.

Please let us know if you do want it, so we can start making arrangements .

For more information about our stock please visit our page: www.chepstow-plant.com

Regards,

 

Claus Thorsen

Sales Manager

Chepstow Limited

United Kingdom

Tel: +44 292 128 6801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy    0

sprawdź czy ta firma istnieje, ale jak na chłopski rozum to jest podpucha, kto o zdrowym rozsądku sprzedaje traktor wart 150 tysięcy za 25 ? choćby i nawet licytacja komornicza, to nieraz ceny w takich aukcjach przewyższają cenę rynkową licytowanego sprzętu, jak dla mnie to szkoda czasu na rozważanie takiego zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Każdy dostaje podobną osp z automatu niemal. Pewnie nawet zdjęcia są kradzione...

http://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane-traktory/claas-arion-610c-40kph/hotiigoh.html

 

Założyłeś temat, dostałeś w odpowiedzi link do odpowiedniego tematu który dotyczy takich spraw więc tam pisz.

Kiedyś za zaśmiecanie tutaj takimi linkami były ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

znam/miałem kilka razy z nim do czynienia i stąd moje spostrzeżenia

 

a to co maszyny były nie sprawne czy jak?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Napisałem do nich i proszę

Thank you for your inquiry,

 

We are an England based company and we supply used Agricultural and Construction Machinery.

The price for the Deutz-Fahr Agrotron K120 is 6600 EURO + 500 EURO transport fees.

We deliver the machine using our trucks and trailers, that's why we offer the lowest transportation quote.

The delivery time will be between 10-15 days ( depending on your location ).

The machine was recently inspected by our technical department and it's guaranteed in perfect working order.

The machine has CTC report, CE documentation, will come with all required documents for registering it there.

We offer 1 year warranty for the machine so in case you are not satisfied with it by any reason, you can return it against a full refund, and you will not be responsible for any transportation cost in this case.

Please let us know if you do want it, so we can start making arrangements .

 

For more information about our stock please visit our page: www.chepstow-plant.com

 

Regards,

 

 

Claus Thorsen

Sales Manager

Chepstow Limited

United Kingdom

Tel: +44 292 128 6801

 

widzisz baranie ile kosztuje taki traktor na jaki miales ochote http://www.mascus.com/agriculture/used-tractors/deutz-fahr-agrotron-k110-frontlader/4nhg7m6r.html wystarczy byc tylko glupim zeby wierzyc w takie ceny czy trzeba byc chorym bo to duza roznica,chorym nalezy pomagac ale glupich jeszcze bardziej nakrecac zeby kupowali takie traktory to wtedy zmądrzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Taki renault jak najbardziej ale ten nie koniecznie. Cały odmalowany że nawet napisów czy nalepek mu nie zostawił. Żadnych, zdjęć ze środka, nie wiadomo czy w kabinie bardzo zniszczony. Mógł być trup zrobiony na handel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Do tego brak obciążników (a te kosztują), tylne opony na wykończeniu (te kosztują jeszcze więcej) i brak górnego zaczepu. Ogólnie ciągnik przygotowany pod sprzedaż. Tak więc koszty mogą skoczyć o 10tyś (opony + obciążniki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

szmergiel czy jestes może z okolicy miechowa i handujesz forterami?

sa 2 osoby jedna blizej miechowa a ja troche dalej .a w czym sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

sama rejestracja to ok. 1000zl

do tego jw. zaczepy, balast i gumy, jeszcze jakies drobiazgi i oleje i wychodzi + 10-15 tys.


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arrow    0

izydor6280 a może wiesz gdzie w lubelskim są większe komisy z renówkami poszukuje tak żeby miała z 80-90 km, 4 z tórbo też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

z tego co wiem to w Turobinie ma sporo Renówek, niedaleko w Żabnie również kiedyś sprowadzał dużo Renówek, ale nie wiem jak teraz. w Wierzchowinie(również niedaleko :P) powinien mieć Renówki. Jakoś leciałem na Tomaszów Lub. i to chyba w Łabuniach miał też ładne Renówki. Wiem że niedaleko za Zamościem ten komis jest :D Poszukaj na Tablicy(no olx :P) i Allegro i powinieneś znaleźć jakiś kontakt do nich, no może oprócz Wierzchowiny, ale jak chcesz kontakt to w google wpisz PHU Darpol Wierzchowina i powinno ci znaleźć jego strone

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

W Łabuniach ma sporo Renówek i w Majdanie Górnym też widziałem że ma, a na olx.pl dużo się ogłasza to na pewno coś znajdziesz.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szypcio    0

Szanowny kliencie,

 

Możemy sfinalizować transakcję w ciągu maksymalnie 3 dni.

 

Jak już wspomniano w poprzedniej wiadomości, transakcja zostanie dokonana poprzez Allegro Ochrony Kupujacych, usługi w 100% ochrony kupującym a sprzedającym.

 

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z Allegro Ochrony Kupujacych Oto kroki transakcji:

 

Najpierw musimy swoje imię i nazwisko, adres dostawy i numer telefonu. Jak tylko będziemy mieć te informacje, skontaktujemy Allegro Ochrony Kupujacych i rozpoczyna procedurę.

 

Po transakcja jest uruchomiona, Allegro wyznaczy agenta, który zadba o tej transakcji (pojawia się osobiście z naszym kierowcą na dostawy). Allegro skontaktuje się z fakturą, instrukcji płatniczych oraz wszystkie informacje potrzebne. Zostaniesz zaproszony do złożenia kaucji w wysokości 50% ceny ciągnika (12 400 PLN) w polskim rachunku bankowym. Konto bankowe jest przechowywany przez Allegro Ochrony Kupujacych. Fundusze będą przechowywane przez Allegro na swoje konto podczas transakcji, jako środek bezpieczeństwa, że otrzymasz ciągnik. Reszta płatności będą dokonywane po otrzymaniu i sprawdzić ciągnik.

 

Po wysłaniu płatności na Allegro, rozpoczniemy transport ciągnika na adres, a otrzymasz go w maksymalnie 3 dni.

 

Będziesz korzystać z 5 inspekcji dni okres. W tym okresie, można przetestować ciągnik, zabierz go do mechanika i sprawdzić wszystkie dokumenty.

 

a) Jeśli zdecydujesz się utrzymać ciągnik, Allegro wyda fundusze dla naszej firmy.

 

B) Jeśli zdecydujesz się go odrzucić, Allegro zwróci pieniądze tego samego dnia, a nasz kierowca będzie przyjść i tył ciągnika (nie koszty związane).

 

Ciągnik będzie wyposażony we wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji (wszystkie dokumenty pojazdu, umowa kupna-sprzedaży, faktura), jak również 1 rok gwarancji.

Ponadto, nasza firma wysyła uwierzytelniony umowy sprzedaży, gdzie są to warunki zostaną określone.

Transport będzie do 3 dni, a oczywiście będzie ubezpieczony pojazdu podczas transportu.

 

Jak widać, to rozwiązanie jest w 100% bezpieczne dla obu stron (sprzedający i kupujący), ponieważ możemy mieć pewność, że masz pieniądze przygotowane do zakupu ciągnika, a depozyt w pełni pokryte i gwarantowane przez Allegro.

Chciałbym sprowadzić ciągnik z Niemiec i myślicie że ten sposób jest bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Szanowny kliencie,

 

Możemy sfinalizować transakcję w ciągu maksymalnie 3 dni.

 

Jak już wspomniano w poprzedniej wiadomości, transakcja zostanie dokonana poprzez Allegro Ochrony Kupujacych, usługi w 100% ochrony kupującym a sprzedającym.

 

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z Allegro Ochrony Kupujacych Oto kroki transakcji:

 

Najpierw musimy swoje imię i nazwisko, adres dostawy i numer telefonu. Jak tylko będziemy mieć te informacje, skontaktujemy Allegro Ochrony Kupujacych i rozpoczyna procedurę.

 

Po transakcja jest uruchomiona, Allegro wyznaczy agenta, który zadba o tej transakcji (pojawia się osobiście z naszym kierowcą na dostawy). Allegro skontaktuje się z fakturą, instrukcji płatniczych oraz wszystkie informacje potrzebne. Zostaniesz zaproszony do złożenia kaucji w wysokości 50% ceny ciągnika (12 400 PLN) w polskim rachunku bankowym. Konto bankowe jest przechowywany przez Allegro Ochrony Kupujacych. Fundusze będą przechowywane przez Allegro na swoje konto podczas transakcji, jako środek bezpieczeństwa, że otrzymasz ciągnik. Reszta płatności będą dokonywane po otrzymaniu i sprawdzić ciągnik.

 

Po wysłaniu płatności na Allegro, rozpoczniemy transport ciągnika na adres, a otrzymasz go w maksymalnie 3 dni.

 

Będziesz korzystać z 5 inspekcji dni okres. W tym okresie, można przetestować ciągnik, zabierz go do mechanika i sprawdzić wszystkie dokumenty.

 

a) Jeśli zdecydujesz się utrzymać ciągnik, Allegro wyda fundusze dla naszej firmy.

 

B) Jeśli zdecydujesz się go odrzucić, Allegro zwróci pieniądze tego samego dnia, a nasz kierowca będzie przyjść i tył ciągnika (nie koszty związane).

 

Ciągnik będzie wyposażony we wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji (wszystkie dokumenty pojazdu, umowa kupna-sprzedaży, faktura), jak również 1 rok gwarancji.

 

Ponadto, nasza firma wysyła uwierzytelniony umowy sprzedaży, gdzie są to warunki zostaną określone.

 

Transport będzie do 3 dni, a oczywiście będzie ubezpieczony pojazdu podczas transportu.

 

Jak widać, to rozwiązanie jest w 100% bezpieczne dla obu stron (sprzedający i kupujący), ponieważ możemy mieć pewność, że masz pieniądze przygotowane do zakupu ciągnika, a depozyt w pełni pokryte i gwarantowane przez Allegro.

Chciałbym sprowadzić ciągnik z Niemiec i myślicie że ten sposób jest bezpieczny?

wczoraj jeszcze nie mialem pewnosci kim jestes,dzis juz wiem ,jestes idiotą!!! wplac te pieniadze i nie zawracaj juz ludziom gitary swoja glupota.pozniej zrob fote i pochwal sie jaki traktor kupiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj