Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Luke16   
Gość Luke16

http://olx.pl/oferta/renault-77-12-ts-fendt-silnik-mwm-CID757-ID6NqYW.html#e4baa100cd

oglądałem niezła ta Renata z wad że raczej sprzęgło bedzie do wymiany, skrzynia 24x24 przebieg sądze że oryginał bo znam człowieka i nie kręci

http://olx.pl/oferta/renault-85-14-tx-80-14-fendt-massey-ferguson-zetor-CID757-ID6GBlW.html#e4baa100cd

tą też oglądałem i nawet się bym się już zamienił na moją + dopłata moja,,, Ale czekam na 85.14 i ewentualnie na nią jak będzie ładna się zamienię :P ... Ta zła nie była troszkę do uszczelnienia na simeringu wałka ale praca silnika super, do skrzyni też nie miałem zastrzeżeń troszkę odmalowana ale jak to sprzedający powiedział że musi się do klientów dostosować, ja jestem jednym z nielicznych klientów, którzy nie na widzą malowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reno1    398

Ta prasa u tego handlarza jest wystawiona w kilku wariantach cenowych.

Nawet nie zauważyłem.Coś dziwnie kręci z tymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Co sądzicie o prasach john deere 545


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reno1    398

Pewnie miało być 8,5 tyś do negocjacji :D Się facet o jedno zero machnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

Co sądzicie o prasach john deere 545

 

 

Ja mam JD 550 ale to ta sama prasa tylko ze wieksza i moge robic baloty do 180cm a w 545 do 120cm chyba poza tym nie ma zadnej roznicy i powiem CI ze ekstra sprzęt, chodzi niemal bezawaryjnie juz kilka sezosnow i ma bardzo male zapotrzbowanie na km jesli nie jest wyje**** dla przykladu do 545 wystarczy ursus c 360. Jak lozyska sa dobre i nie ma luzow to spokojnie nawet sianokiszonki nia mozna robic, naprawde szczerze polecam, w mojej wsi oprocz mnie posiada jeszcze jeden taka i tez ja chwali. Takze za te pieniedze w jakich mozna ja kupic to naprawde dobra maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

to jest dobre dla FInn się powinien zainteresować http://olx.pl/oferta...html#f7247bf57d

 

bez przesady... ;) az takim desperatem nie jestem aby jechać kupe km w Polskę po ciągnik i jeszcze kupe kasy płacić za transport... to mija się z celem ... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

 

 

Ja mam JD 550 ale to ta sama prasa tylko ze wieksza i moge robic baloty do 180cm a w 545 do 120cm chyba poza tym nie ma zadnej roznicy i powiem CI ze ekstra sprzęt, chodzi niemal bezawaryjnie juz kilka sezosnow i ma bardzo male zapotrzbowanie na km jesli nie jest wyje**** dla przykladu do 545 wystarczy ursus c 360. Jak lozyska sa dobre i nie ma luzow to spokojnie nawet sianokiszonki nia mozna robic, naprawde szczerze polecam, w mojej wsi oprocz mnie posiada jeszcze jeden taka i tez ja chwali. Takze za te pieniedze w jakich mozna ja kupic to naprawde dobra maszyna

 

no tak około 15-16 tyś trzeba dać przeglądając nie raz trafiłem że w opisie pisało idealna do c-360 albo do 3p a jakie sie zdażają awarie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

no tak około 15-16 tyś trzeba dać przeglądając nie raz trafiłem że w opisie pisało idealna do c-360 albo do 3p a jakie sie zdażają awarie

 

ja sam przez pierwsze 2 sezony nawet 3p ciagnalem ta moja 550, do siana idealny a slomy troche za slaby bo jak mozna bylo np jechac 3 czy tam 4 biegiem to mu mocy brakowalo i delikatnie sie grzal (bo slomy robilem bele a 165cm a siana na 130cm), ale plusem tego bylo takie cos ze jak np na poczatku mialem luz na lozyszku od tego glownego walka przy podbierczu to czasem lubilo mi sie zatykac np siano kotre nie bylo idelanie suche i np wtedy traktor mi zagasl bo sie zadusil a gdybym belowal wiekszym to moglbym zerwac pasy na wzgledu na jego moc, dlatego musialem to idealnie opanowac by potem przesiasc sie na wiekszy traktor, z tym ze jak wymienilem to lozysko to juz nawet przy nie dosuszonym idenie sianie pracuje prasa perfekcyjnie i nie pisze to dlatego ze chwale to co ma ale szczerze jestem mile zakoczony ze taka stara maszyna moze tak pieknie pracowac

 

awarie:

lozysko na tym walku nad podbieraczem

zerwany lancuch

 

gdy sobie powymienialem lancuchy wszystkie i te lozysko to zadnej awarii (koszt zakupu wszystkich lancuchcow a wiec jednego tego dlugiego a jednego krotkiego to ok 300zł)

lozysko nie pamietam juz ale ok 50-60zł

 

zatem to sa naturalne awarie wynikajcie z ekspluatacji a nie jakies usterki

 

 

ja swoja kupilem za 12,5 tyś kilka lat temu ale wiem ze ceny potrafily dochodzic do 16 trzeba po porsu dobrze poszukac :) no i mowimy o waskim podbieraku, bo te z tym szerokim kosztuja od 18 tys w gory, ale wg mnie nie warto dawac te 8 tys za sam wiekszy o metr podbierak bo ten w zuplenosci wystarcza :)

 

Podsumowując gdybym miał kupic drugi raz taka prase to z pewnosci bym ją kupił :)

Edytowano przez Kamilek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

http://olx.pl/oferta...html#07baee1baf lamp na nim jak na choince, a i sposób montaż alternatora ciekawy

I ten akumulator z kombajna pewno tam tak potrzebny że... no chyba dostał go za flaszke i na gwałt postanowił zamontować, albo.... trzaba taki duży aku żeby to w ogóle odpaliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj