Polecane posty

pepe2    13

Jeżeli chodzi o tego tura to mam taki sam co prawda wersja do c 330 , zrobiony solidnie i swoje robi ale na zdjęciu to jest chyba wersja super eksport bo rzeczywistość jest trochę inna , malowanie to chyba pod chmurką robione bo w stodole byłoby już znacznie lepiej , nieoszlifowane ostre krawędzie odpryski po spawaniu również zamalowane , dwie naklejki na krzyż krzywo przyklejone i pozdzierane w transporcie, a przyjechał do mnie przywalony kultywatorem , bronami i jeszcze jakimś żelastwem . Ja wiem że za chwilę poszedł do ładowania gnoju ale są jakies standardy chociażby w transporcie maszyny za ktorą trochę trzeba zapłacić .

Jeżeli na estetyce wykonania ci nie zależy to za te pieniądze może być . Może jakby tam pojechać i wybrać jakiegoś dla siebie byłoby lepiej , ale ja miałem daleko .

Edytowano przez pepe2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prasy przeznaczone do małych i średnich gospodarstw (do 700 bel rocznie jest oki), podobnej klasy jak Sipma, lecz ja wybrałem metalfacha,

zacząłem drugi rok usługowo robić belki tą prasą (3000 sztuk/rok) i widzę że łańcuchy pękają dosłownie wszystkie- wymieniam je markowe bądź grubsze. Lecz przy takiej ilości szukam sprzętu z wyższych półek.

 

http://otomoto.pl/pr...ja-A445752.html

 

 

prosze o opinie na temat tej prasy, ceny. Najlpeiej użytkownikow pras tego producenta z góry dziękuje i pozdrawiam

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

sprawdzone w serwisie renault a ja myślałem że ta firma nie istnieje od kilku lat jeżeli chodzi o traktrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

Po II wojnie światowej na ternie Niemiec Zachodnich były produkowane ciągniki pod marką Ursus. Po protestach polskich władz producent zmienił nazwę na Urus. Były to ciągniki kołowe. http://www.fahrzeugs.../Urus/urus.html

 

Ten z linku to jakiś włoski Ursus i chyba nie ma wiele wspólnego z polskim.

Edytowano przez bergman31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

http://olx.pl/oferta...html#0975c837d5 tak grubych ram to pewno 15t przyczepy nie maja a tu w taczce takie coś :D

Wywrotka zrobiona z grubych profili, ale pojemność skrzyni to 2,6m3, więc zboża niewiele w nią wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro1003    5

A przy Polskich przyczepach jest odwrotnie, rama jak w 4.5, szerokie koła i wysokie burty i już mamy 6 czy 8 t :)

 

a wielton to nie jest przypadkiem polska firma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Jest w ogłoszeniu ale w oficjalnej sprzedaży chyba jeszcze nie. Siedziałem w nim na wystawie to był strasznie wymęczony nimi. Oberwany podłokietnik plastiki w kabinie latały na boki jak chciały, wszystko trzeszczało, ehr bardzo niewygodnie umieszczony, no i na dodatek różowe zegary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

Jeżeli chodzi o tego tura to mam taki sam co prawda wersja do c 330 , zrobiony solidnie i swoje robi ale na zdjęciu to jest chyba wersja super eksport bo rzeczywistość jest trochę inna , malowanie to chyba pod chmurką robione bo w stodole byłoby już znacznie lepiej , nieoszlifowane ostre krawędzie odpryski po spawaniu również zamalowane , dwie naklejki na krzyż krzywo przyklejone i pozdzierane w transporcie, a przyjechał do mnie przywalony kultywatorem , bronami i jeszcze jakimś żelastwem . Ja wiem że za chwilę poszedł do ładowania gnoju ale są jakies standardy chociażby w transporcie maszyny za ktorą trochę trzeba zapłacić .

Jeżeli na estetyce wykonania ci nie zależy to za te pieniądze może być . Może jakby tam pojechać i wybrać jakiegoś dla siebie byłoby lepiej , ale ja miałem daleko .

 

 

Ok dzięki za odp. też mi się trochę wydawało że wykonanie mogło by być lepsze no nic będzie trzeba trochę dołożyć lub kupić coś używanego ale firmowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayu86    13

Cena atrakcyjna zależy czy tylko skrzynia do roboty czy coś jeszcze ale moim zdaniem ma wartość tylko na części, za te pieniądze ktoś sie skusi na pewno.

Edytowano przez bayu86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj