Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1150
ta audi jest po bardzo mocnym dzwonie bo znajomy był ją oglądać i podłużnice są pofalowane dość mocno, w komorze silnika widać pofalowaną blachę, wo gule się to nie prowadzi cały czas ją znosi jak nie w lewo to w prawo, opony są nierówno są zużyte i ogólni jak się jedzie za nią to z tyłu kierowca widzi 4 koła

 

podluznice na pewno ruszone

 

dsc_0513zis20.jpg


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

ruska na normalnym dyszlu. bardzo dobra przyczepka, pojemność chyba 5 ton, na pewno nie 6 ale większa niż polskie 4,5 tony. mega mocna rama, czyściutka stal. warta kupna.


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

przyczepa ruska ladownosc 4.5t, rama mocna, tylko slyszalem ze przy wywrocie do tylu burty lubia sie rozpierac, wypadaloby je spinac


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

Panowie co sądzicie o:

http://olx.pl/oferta...57-ID4NwRB.html

i innych ciągnikach od tego Pana np 1614 z 2007 i McCornik 150.

 

Prosze o opinie o sprzedającym...

godny polecenia sprzedawca mamy od niego 16tke jak powiedział tak było, kilku rolników też brało ciagniki i nie było zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

godny polecenia sprzedawca mamy od niego 16tke jak powiedział tak było, kilku rolników też brało ciagniki i nie było zastrzeżeń.

 

Może i godny polecenia, tylko gdzie on w nim widział amortyzację przedniej osi ???


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

a ja bym przytulil nawet i taka w dobrych pieniadzach, czyli ponizej 5 tys. B)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

wiem, wczesniej mial tylko na sprzedaz a teraz wynajmuje

cena mocno przesadzona, za tyle mozna u nas znalesc d55 w dobrym stanie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

zgadza się, nie te czasy żeby przyczepy sztywne były w cenie... teraz za parę groszy można kupić wywrotkę, w stanie średnim, ale trochę chęci i czasu i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Według opisów z wikipedii takie ciągniki były produkowane. Sam taki bym kupił, gdyby to nie był archaizm ze słabym podnośnikiem. :(

Tylko, że ten ciągnik nie ma napędu na przód, a przynajmniej nie zauważyłem go na zdjęciach. Fabryczne C362 miały napęd, jeśli wierzyć źródłom pisanym.

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Według opisów z wikipedii takie ciągniki były produkowane. Sam taki bym kupił, gdyby to nie był archaizm ze słabym podnośnikiem. :(

Tylko, że ten ciągnik nie ma napędu na przód, a przynajmniej nie zauważyłem go na zdjęciach. Fabryczne C362 miały napęd, jeśli wierzyć źródłom pisanym.

 

to jest traktor bez napedu tylko opony ma takie założone od kosa ja fabrycznie nie widziałęm jeszcze c 362 w wersji orginalnej 4x4

to jest zwykła 60 tylko w innym opakowaniu i chyba biegi ma podłodze, silnik od zetora 6011


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    639

Ursus C-362 miał fabrycznie montowany taki sam silnik jak zwykła C-360tka. Ursus C-362 miał inną maskę (było parę wersji: prosta, ścięta i wersja z prostokątnymi lampami od PF 126p tylko na eksport ), oraz kabinę z płaską podłogą. W opcji było wspomaganie układu kierowniczego. Na eksport były montowane z przodu szerokie koła. Oś przednia typu płaskiego, taka sama jak w C-360 z lat 80-tych, a w ogłoszeniu okrągła. Dźwignia biegów w podłodze lekko ugięta, a w ogłoszeniu typowa z C-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj