Polecane posty

Gość   
Gość

Raczej do kiprowania na stertę albo kopiec,

wysypiesz osiem ton to połowa pójdze pod koła i weź potem rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Ale nie do pszenicy, raczej do silosu pociętą kukurydzę albo zielonkę. Kiedyś sąsiad miał takie silosy przejazdowe na wysokość około 120cm, byłyby do kiprowania w sam raz na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Z początku sam nie załapałem :)

Ale chyba tak jak mówisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten ciągnik to nadaje się co najwyżej na części. Sto razy bardziej wolałbym kupić 80-kę od FINNa mimo, że trochę droższą. CO do tych ostatnich ogłoszeń z 30-tką, 3P i podobnych to ludziom już całkiem na głowę padło. :o Tak już sobie myślę, że teraz te ceny to ustalają chyba proporcjonalnie do wieku. 25 lat 25 tyś 30 lat 30 tyś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

to musisz chyba mieć troche ha tych niedojadów skoro myślisz o specjalnej kosiarce do nich :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

to musisz chyba mieć troche ha tych niedojadów skoro myślisz o specjalnej kosiarce do nich :P;)

20 ha ze dwa razy

 

to musisz chyba mieć troche ha tych niedojadów skoro myślisz o specjalnej kosiarce do nich :P;)

20 ha ze dwa razy, nie czekam aż na pastwisku zostanie pustynia, a niektóre pastwiska mają taki skład traw który krowy gryzą tylko jak jest młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

FROG1979

co sądzicie o :

http://olx.pl/oferta...html#c273e43b0f

mam nie daleko, na zetorach się nie znam. podobno nowa wersja przedniego napędu....

 

to jest normalny przedni napęd starego typu jak już pasuje do 7245 i starszych

 

 

Tylko właśnie to nie 7245 ani nawet 7045 tylko jeszcze starszy zetor 5745 dokładnie nie wiem bo ma prądnicę pompę paliwa starego typu, zbiornik od wspomagania , tylny podnośnik nie przystosowany do kabin z 70xx a tym bardziej 72xx

 

http://olx.pl/oferta/zetor-5745-c-360-4x4-CID757-ID5Z7nR.html#61930bc098

 

A w 5745 był inny most to dlatego ma nowego typu most jak w 72xx czy 70xx a najprędzej 6745

Edytowano przez sebe1033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smertin    80

@bizonzo56user - eeetm no wydaje mi sie cena troche przesadzona. ja mam od nowosci MTZ 80, rocznik 92. stan wizualny na pewno lepszy niz ten twoj.

opony z przodu mam nowe (kupione rok temu, oryginalne do belarusow) - w ogole co to za opony do przedniego napędu?!

 

no i ja myslalem o sprzedazy mojego za ~12tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://otomoto.pl/ursus-1204-A440792.html widział go ktoś??? warto jechać i oglądać??

 

 

@janusz, a dyskówkę masz??? jak tak to kos dyskówką... co zjedza to zjedza a reszta zostanie... szybko i taniej niż taka bijakową... kiedyś kosiłem dyskową jak trawy przerastały...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

http://otomoto.pl/ur...04-A440792.html widział go ktoś??? warto jechać i oglądać??

 

 

@janusz, a dyskówkę masz??? jak tak to kos dyskówką... co zjedza to zjedza a reszta zostanie... szybko i taniej niż taka bijakową... kiedyś kosiłem dyskową jak trawy przerastały...

 

 

ciągnika nie widziałem, ale ogólnie ten gość nie ma za dobrej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj