Polecane posty

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Jakiś cudak, maska zmieniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

 

Kabina i maska nie od tego modelu, 6824 wychodził z maską Agrobis lub Mido a ta kabina jest od modelu 3724.

 

Są dwie opcje: Albo ciągnik zmontowany z tego co mieli we fabryce, albo po przejściach (np po wypadku) stąd taka różnorodność elementów karoserii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Taka kabina była na allegro za 10 tyś, a na YT jest filmik na którym jest Ursus 3512 z tą kabiną. Wiele osób proponowało, żeby wprowadzić te maski do tych ciągników. Jak widać można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Witam mam pytanie co za różnica jest pomiezy typem 125 a 115 i co sądzicie o tych prasachhttp://olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-rivierre-casalis-125-CID757-ID5Coqp.html#b8de314881 http://olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-rivierre-casalis-rc-115-CID757-ID5XTZn.html#9016b9c07a ajak nie to jakei zmienno komorówki polecacie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19550

nie wszystkie miały zaczepy od mf'a

sąsiad ma też z końca 90' i ma zwykły

 

a co do pras 125 ma większą komorę a co za tym idzie większą kulkę nią ukręcisz

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

Witam mam pytanie co za różnica jest pomiezy typem 125 a 115 i co sądzicie o tych prasachhttp://olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-rivierre-casalis-125-CID757-ID5Coqp.html#b8de314881 http://olx.pl/oferta...html#9016b9c07a ajak nie to jakei zmienno komorówki polecacie

 

Nie kupuj tej prasy, szlak cię będzie chciał przy niej trafić, strasznie wolno trzeba jechać, nawija na wałki itd, do jakiej ceny i jakiej kocy koń do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

No to jaką prase proponujecie do ursusaa 2812


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

do zmienno komorowej nie potrzeba aż tak dużej mocy


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może JD545?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

do zmienno komorowej nie potrzeba aż tak dużej mocy

 

 

Bredzisz. Nawet zmiennokomorowce przy kreceniu porzadnego balota mozna udusic nawet 80 koni przy dobijaniu. A taki 2812? Co Ty zrobisz w sianie? Balota ktory po miesiacu lezenia bedzie wygladal jak dziurawy kondon? Taka moc wystarczy do z 224 i tego sie trzymaj ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVBOL    0

Może JD545?

545 nie ma zamków od komory tylko trzyma zamkniecie klapy na hydraulice, z tego wzgledu bym nie polecal. A odnosnie mocy to jezdze MF 4270 110KM 6cyl z JD 582 Rotor i potrafi zadusic ciagnik. Uwazam ze do jakiejkolwiek zwijajacej musi byc min 60KM, a im wiecej tym lepiej. Oczywiscie bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

Nie lepiej w pryzmę? Taniej, szybciej i taki ferdek pociągnie spokojnie przyczepę rzędu 25m3 i do tego noży 20-30 da radę. Pocięte i szybko to pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TommyLee    57

pomagalem sasiadowi przy pierwszym prasowaniu siana prasa jd 545 ktora wspolpracowala wlasnie z c-360. Powiem tak cudow nie ma ale daje rade spokojnie. bele nie sa zbite max lecz wystarczajaca i wydladaja ok. co do zamkow w klapie to szkoda ze ten model ich nie ma. zdarzylo sie ze klapa podczas prasowania uchylala sie ale wystarczy aby ciagnik nie schodzil ponizej 2000 obrotow i problem z glowy. ta sama prasa z zetorem 7211 u mnie krecila piekne bele. wiadomo ze c-360 w sianokiszonce sobie nie poradzi ale do slomy i siana to spokojnie mozna podpinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

No właśnie 60- tka ale nie wróżę nic dobrego z połączenia z ursusem 2812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj