Polecane posty

pawel885    2279

Strasznie drogo jak za taki ciągnik. Brak przedniego i tulnego podnośnika( te od c360 to tak jakby atrapa była), wyskakujący bieg.... o 10 tysięcy za dużo....

No nie wiem czy tak drogo, tyle cenią za zetory czy ursusy 4x4 z podobnych lat a Ty byś chciał fendta z napędem w cenie zetora 7211 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

To podłącz sobie tester diagnostyczny do byle jakiego samochodu i podejrzyj prąd jak nie wierzysz. W zwykłej pandzie na podniesionych kołach pobiera 30A.

Do byle jakiego nie podłącze bo w moim mam hydrauliczne, między 30A a 100A jest "trochę" różnicy, od innych wymagasz dokładności i precyzji a sam hulasz od Sasa do lasa. Nie potrzebuje mikroskopu czy lunety żeby zobaczyć że wielbłąd jest garbaty a z kabelków na zdjęciu przy obciążeniu 100A zostały by tylko czerwone druciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No przecież napisałem, że na podniesionych kołach, czyli bez obciążenia. Czytaj trochę ze zrozumieniem. Z ciekawości sprawdzałem teraz w swoim colcie i tam limit prądu ustawiony jest na 110A. Przy skręcaniu w miejscu dochodzi do 100A. Teraz wystarczy sobie porównać masę przodu ciągnika i samochodu, oraz wielkość kół a co za tym idzie powierzchnię styku z podłożem. Gwarantuję, że takie wspomaganie będzie cały czas pracować przy maksymalnej wartości prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

No nie wiem czy tak drogo, tyle cenią za zetory czy ursusy 4x4 z podobnych lat a Ty byś chciał fendta z napędem w cenie zetora 7211 ? :)

Tak, tylko że są to sprawne ciągniki. 2 bieg jest to jeden z głównych i jak wyskakuje to na dzień dobry trzeba skrzynię rozbierać. Widziałem takiego tylko że pracującego w rolnictwie za 3kilka tysięcy. Jak ktoś przelicza wszystko na Zetory to nie mogę zabronić, mówię tylko że jest to sporo jak za ciągnik do sporych poprawek, zwłaszcza że mało jest takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273
pawelll48    273

@Buszido007 Wiem, że to 912 :) Mi chodziło o cenę, że dość atrakcyjna. Ursus z oryginalnym grubym dachem :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qunie    7

mówcie co chcecie ale jeszcze 3 lata temu jaki jeździłem i szukałem dla siebie to taki kombajn tylko że ferguson stał za 15tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone14    3

zależy jaki stan tej przyczepy, ale raczej opłaca się, tylko że to jest wyłącznie do siana i słomy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Można sę pośmiać - mój ojciec też nie ma prawa jazdy kat B i wszędze jeździ ciągnikiem, w zasadzie od czasu jak przekazał gospodarstwo, to cągnikiem jeździ więcej na zakupy niz w pole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto bogatemu zabroni ;) Z wyglądu (ze zdięć) ten Zetor nawet nieźle się prezentuje ,cena też w miarę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

na moje to ta cena za duża o jakieś 8-10tys.zł, w sumie jak za każdego innego Zetora w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Może wcześniej miał gospodarstwo, to potrzebował, a potem juz tylko do kościoła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@rolnik6666 drogo, ja w zeszłym roku dałem 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj