Polecane posty

kris14    266
Napisano (edytowany)

Zwykła folia stretch, nie posiadająca żadnych filtrów UV (a o to właśnie chodzi we folii do sianokiszonki), podejrzewam że kleju też nie ma.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wygląd trochę wechikułowaty, ale cena niska, niech ktoś odważny ją sprawdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Za taką kasę nie wróżę jej powodzenia max 20 tyś to może jeszcze ale w podobnej kasie już coś idzie kupić a jakość pewnie będzie taka jak w mtz-etach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Podbieracz to ma nie szerszy jak komora więc gdzie 195 cm? Bardzo popularna prasa na wschodzie, podobnie jak kombajny niva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

sokojnie sobie poradzi mam taki bardzo ładnie robi ja dorobiłem jeszcze włókę przed tylnimi wałkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Bo to wersja cabrio z dołożoną kabiną która trafia się czasami w ogłoszeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiej się ;d traktor stoi ulicę dalej ode mnie:) Ta sama miejscowość:)

 

 

Nie cytuj poprzedniego posta .

+1 pkt ostrzeżeń

//SZYMANOX//


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

@zetorcrystal

 

Znasz może tych ludzi? Kto to jest, że tak precyzyjnie pisze? :P

 

 

http://olx.pl/oferta/belarus-96-km-okazja-CID757-ID5Tr79.html hahaha ten opis chyba na żarty? czy ktoś na poważnie tak?

 

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-300l-CID757-ID5S8pP.html Parę km ode mnie - warto?

 

Podobnie to... http://olx.pl/oferta/przyczepa-CID757-ID5Tsp1.html


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28700

jeśli ci to potrzebne to kupuj, ale po co??? opryskiwacz pewnie lata świetności ma już za sobą, za 250zł to on zregenerowanej pompy i rozdzielacza mieć nie będzie, a przyczepy sztywnej też bym nie chciał, wolę dołożyć do wywrotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Osobiście to bardziej za przyczepą myślę (wywrotką), ale tylko się zapytałem, czy warto... 6-cio tonówka za 3,5kafla :)

A opryskiwacz mam Pilmet.

Jedno tylko pytanie. Ile może być wart taki sam opryskiwacz jak w linku podałem, ale prawie nówka, na metalowych rurkach z 1978r, garażowany, rama czerwona bez skazy lakieru?


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28700

teraz przyczepy sztywne w cenie złomu idą, nie te czasy żeby cenić jak za zboże

takie opryskiwacze są w cenach ok. 1000-1200zł, tak przynajmniej spotykam, a że prawie nówka, to pewnie jak nie używany to przewody sparciałe, pompie pewnie też nieużywanie na dobre nie poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28700

kiedyś dużo ciągników z takimi kabinami widziałem na niemieckich landach w okolicach Hamburga, ale nie wiem czy to reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zetorcrystal

 

Znasz może tych ludzi? Kto to jest, że tak precyzyjnie pisze? :P

 

 

http://olx.pl/oferta...57-ID5Tr79.html hahaha ten opis chyba na żarty? czy ktoś na poważnie tak?

 

http://olx.pl/oferta...57-ID5S8pP.html Parę km ode mnie - warto?

 

Podobnie to... http://olx.pl/oferta...57-ID5Tsp1.html

znam znam :D daleki sąsiad ma firme blacharską :) i lakiernie :) autoryzowany serwis blacharsko lakierniczy KIA , PEUGOT:)


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj