Polecane posty

panczo1922    635

jakbym miał kupić zmęczonego 30 letniego Z056 za 40tysi to chyba wole już takiego BS-a o połowę młodszego, że wydajności nie wspomnę...

wiadomo,że będą w nim jakieś poprawki, ale technologicznie to już inna bajka...

lepiej obawić się nawet pół roku przy takim, wyszykować i cieszyć się jazdą i jakimś tam komfortem pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Jeden z tych bizonów z Białorusi o których była mowa wcześniej w piątek wjechał do Polski osobiście widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

jakbym miał kupić zmęczonego 30 letniego Z056 za 40tysi to chyba wole już takiego BS-a o połowę młodszego, że wydajności nie wspomnę...

wiadomo,że będą w nim jakieś poprawki, ale technologicznie to już inna bajka...

lepiej obawić się nawet pół roku przy takim, wyszykować i cieszyć się jazdą i jakimś tam komfortem pracy...

No masz racje to dla mnie oczywiste ale nic się nie poradzi w sytuacji kiedy ktoś ma tylko np 40 tys na kombajn do przeznaczenia. A ja nap wcale nie planowałem zmieniać swojego z056 ale skusiła mnie cena 36tys + koszty transportu oczywiście ale 65 to sobie już odpuszczę a mój bizon jets stary więc nie wezmę za niego dużo grosza

Edytowano przez arturooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Jeśli chodzi o te bs to sprawa wygląda tak. 2 tyś dolary to koszt transportu do białegostoku w tym są cła i haraczy ktore trzeba zapłacić. Jesli chcecie obejżeć sztuki to trzeba wyrobić wize, ale to nie problem tylko ze z tego co udało mi sie dowiedzieć to tam zostały tylko trupy poskładane w jedną całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

znajomy kupił kiedys , to po roku użytkowania dokuił drugi na części , bo sie nie wyrabiał ;) a za dwa czy trzy oddał oba na złom :D więc lepiej daj sobie spokój... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Jeśli chodzi o te bs to sprawa wygląda tak. 2 tyś dolary to koszt transportu do białegostoku w tym są cła i haraczy ktore trzeba zapłacić. Jesli chcecie obejżeć sztuki to trzeba wyrobić wize, ale to nie problem tylko ze z tego co udało mi sie dowiedzieć to tam zostały tylko trupy poskładane w jedną całość

Czyli nie dowiedziales sie niczego. Wszystko tu pisalem. Ciekawe skad wiesz ze trupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Czyli dowiedziałem sie dosłowie to samo co i ty. O tym ze zostały tylko szroty to wiem od tego białorusina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a na dzień dobry 20-30 tys na opony.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polo95    37

Takie bizony stały kiedys w Przasnyszu zadzwoncie do gosca ktory je sprzedał moze on wam cos wiecej powie http://phuwieczorek.otomoto.pl/

Jak od pana Wieczorka to tylko maszyny jak pługi, kosiarki itp. ciągników i kombajnów nie polecam chyba że się trafi na zadbany, ładny okaz ;)

Edytowano przez polo95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

Tylko ze mi mowil ze te za 36tys. sa gotowd do zniw.

No to najprawdopodobniej ktoś kręci, być może pan białorusin. Pisałem i ja do nich wczoraj ale nie odpisał do tej pory jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany to musi osobiście sprawdzić co to jest bo jesli to prawda co ten znajomy białorusin mówił to kupić za 38 tys pare ton złomu to nie wiem czy sie opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

 

No to najprawdopodobniej ktoś kręci, być może pan białorusin. Pisałem i ja do nich wczoraj ale nie odpisał do tej pory jak narazie.

Niewiem jak ty ale ja nie kupuje tego ze zadzwonil i zapytal tylko o to co bylo tu juz pisane, a juz napewno tego ze bialorusin powiedzial tak mamy 30 bizonow ale to wszystko szrot zlozony z 5 innych wiec nie ma pan po co jechac, odradzam kupno . . .

 

 

No to najprawdopodobniej ktoś kręci, być może pan białorusin. Pisałem i ja do nich wczoraj ale nie odpisał do tej pory jak narazie.

Niewiem jak ty ale ja nie kupuje tego ze zadzwonil i zapytal tylko o to co bylo tu juz pisane, a juz napewno tego ze bialorusin powiedzial tak mamy 30 bizonow ale to wszystko szrot zlozony z 5 innych wiec nie ma pan po co jechac, odradzam kupno . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

No też w to wątpię. Ode mnie nie jest tam na miejsce daleko bo jakieś ponad 600km więc jak dla mnie to rzut beretem :) mieszkam w okolicach Radomia. ale nie pojadę tam bo nie mam paszportu (do tej pory przemieszczałem się tylko po uni i tam gdzie nie jest wymagany paszport), A zanim wyrobie to już na pewno ich posprzedają. Wiza to akurat nie problem jak ktoś wcześniej pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Mysle ze juz lepsze cwaniaki pofatygowali sie po te kombajny. Czekac tylko az troche nasyca rynek krajowy i ceny zejda chociaz nie wiem jak odlegla to perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj