Polecane posty

pawel885    2279

Może wymienił po sesji zdjęciowej bo na foto to nawet każda inna z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

chyba ta prawa, te kleberki jeszcze moze z pierwszego montazu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Bardzo udany kombajn. Co prawda mało wydajny ale na nieduży areał idealny. Koledze służył przez wiele lat. Sprzedał z racji powiększenia areału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te Lampo chyba jako nowe kosztowało niewiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

Ja za lampka w 2001 r z turem dałem 82 tys wtedy jeszcze nie było Vat-u na maszyny:) mój co prawda duzo bardziej zniszczony ale ponad 7tys mth naprawde świetny traktor ale troche przesadził z ceną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Co o takiej przyczepce myślicie? warto kupić do takich codziennych przewozów? http://tablica.pl/of...html#bf840a7571

Tak sobie, bez papierów, lepiej na złomie poszukać samochodu odciąć tył i dospawać zaczep. W 1 tyś się zmieści.

http://tablica.pl/oferta/skrzynia-ladunkowa-CID5-ID4UNd9.html#0fb94acaac

http://tablica.pl/oferta/skrzynia-ladunkowa-CID5-ID5nVwr.html#ca1d8649d2

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

pewnie że przekręt ciągnik ma tablice rej.. z angli... i cena śmiesznie niska... za te pieńądze to by był interes życia a facet pewnie jak zadzwonisz będzie chciał zaliczkę przelewem na wczoraj.. a jak będziesz chciał obejrzeć to cię wystawi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Panowie wrócę do tych bizonów BSów z białorusi, wiecie coś nowego?

Byc moze juz wracaja otomoto.pl/bizon-bs-z110-new-holland-A415525.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

byc może ale cena tych bsów już trochę inna :). Ciekawe czy ktoś z kasą kupił kilka i chce zarobić teraz. Ale porównując do innnych to cena i tak nie wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj