Polecane posty

Harnas88    12

Nad tym bs to mozna pomyslec. Z bialegostoku to juz bym na kolach przyjechal a cena jak zadbanej 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie we wsi gościu ma takiego john deera 4440 6 cyl ale w nim przedni napęd jest hydrauliczny i nawet nigdy nie przykopie przednimi kołami tylko jak koło jest w powietrzu i złamała się im półoś tylnego koła i dorabiali w zakładach mechanicznych bo pewnie cena nowej odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

http://otomoto.pl/bi...10-A408490.html Propo tych bs-ów z białorusi, pisałem mail i dostałem odpowiedz ze bizony za 12000usd są gotowe do pracy a przywiezienie ich do białegostoku kosztuje dodatkowe 2tys. usd. Warto sie zainteresować?

 

skoro jesteś ze wschodniej części Polski to warto się pofatygować i zobaczyć maszynę a nawet kupić...

w tych pieniądzach to nawet do nie wielkiego remontu by się opłacało...

przecież u nas w kraju pasjonaci za Z056 wołają pod 50tysi!!!

a wydajność tych kombajnów oraz rozwój technologiczny dzieli przepaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smertin    80

wizy na białoruś dostaje się od ręki. z tymi wizami chodzi tylko o to żeby zapłacić panu łukaszence (120-150zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    266

Tylko nie usmiecha mi sie robic interesow z bialoruskimi ,,bizmesmenami'' :D Moze sciagna je do dragan albo gdzies i sie doda pare tys. ale bedzie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smertin    80

ciezka sprawa z tym mi sie wydaje. bałbym się w ciemno kupowac takie coś, a z drugiej strony jechać takie kilometry (jeszcze zalezy w ktorej czescie Polski mieszkasz-ja Pd-Zach), wydać pare stówek, a nie ma pewności, że cos się wybierze. ewentualnie kupic, okaże się, że to szrot - sprzedać gdzieś od razu żeby nie stracić. ale tak czy siak - ciężko ciężko. jedyna opcja logiczna to chyba mieć TAM kogoś zaufanego albo poszukać więcej różnych ofert z danego rejonu żeby nie jechać bezsensownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No ale w jakim to może być stanie? tyle sztuk to pewno jakiś kołchoz czy coś... setki czy nawet tysiące hektarów i tylko pytanie czy serwis u nich ogarnia takie maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    266

to raczej jakis komis bo znalazlem inne ich ogloszenia to maja jeszcze jd, nh i inne tylko ceny mniej atrakcyjne. Co do stanu to napisali mi ze te po 12tys. Usd sa gotowe do pracy ale powiedziec to kazdy moze. Firma ta znajduje sie pod minskiem w miejscowosci Marina Horka. Jak bede mial czas podrzuce link do ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    420

No tak jedźcie tam, tam władca są łapówki, byłem na ukrainie i byłem na Litwie i jechac tam coś ku;pić do tego z pieniędzmi to bym sie bał że albo wróce z niczym albo wogóle nie wróce, jednak tam to jest juz inny świat nie to co łądnie pokazują w TV tylko istne kino, u znajomego handlarza łądowali na tira kilkanaście pras kostek i kierowca mówił ze to mafia kupuje co ma władze i policje w kieszeni bo inaczej jak by ten znajomy jechał to by brakło tych pras na łapówki takze powodzenia w zakupach z zachodem, to tak jak by niemiec przyjechał i w polsce kupował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Znajomy ma szwagra na ukrainie i jutro ma dzwonic w tej sprawie. Zobaczymy co powie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    266

O i bardzo fajnie :) mam nadzieje ze podzielisz sie z nami nowymi informacjami na temat tych Bizonków ;)

Edytowano przez dzarjan8111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

co do BSów z ukrainy...

 

Harnaś, też czekam na info!

 

wg mnie kilka osób (5-6) powinno pojechać wybrać najlepsze i przywieźć je do kraju.

Edytowano przez Radosllaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

Ta jasne... Pracował w gospodarstwie 10 ha tylko w lekkich pracach. Przebieg by uszedł ale też jak na taką robotę to za duży. I po co był odmalowywany skoro taki ideał :D

http://tablica.pl/of...html#b4d36ddfb4

ten licznik nie jest w nim oryginalny

http://tablica.pl/of...ytkownik/16Nj3/

Ten to kasę z ziemi wyciągnie - ładne sumki za te oferty, a za całość można by spłacić nasze zadłużenie zagraniczne :D

coś za dużo ofert z różnych stron kraju ma ten kolega a pisze że bez pośredniaków :huh:

pachnie ściemą może chce zaliczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj