Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mate12345    29

wladek

 

Ja polecam taką prasę posiadam ją i nie ma problemu z belowaniem suchej słomy nawet w południe. Może się bela obracać jak na wałkach nie ma tych wypukleń jak już ma naprawdę dużo bel zrobionych ale jak wałki są w dobrym stanie to nie będzie problemów z belowaniem słomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Do gospodarstwa to chyba lepiej GPW chyba ze masz wszystko w kostce a w ogóle to najlepiej coś zachodniego tylko ze to jak z traktorami koszty napraw ciągną po kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

Podłoże mam w szlace, i pracowałby głównie przy paletach i skrzyniach, również w małym magazynie ze stodoły oczywiście przy otwartych drzwiach. Ładunki tak do tony. Myślałem bardziej o raku niż gpw bo jest mniejszy i bardziej zwrotny a ten magazyn za wielki nie jest, Po drugie tańszy w zakupie niż gpw. Na zachodnie póki co brak funduszu.

Myślicie że sobie poradzi i to byłby dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Co do tego New Holland-a TTZ to tu jest strona producenta: ttz.uz

Jak dla mnie to to nie New Holland ;) Możliwe że próbowali nawiązać jakąś współprace ale to jest silnik MTZ i skrzynia pewno nieco zmodyfikowana bo ma dziwne przełożenia, zwłaszcza model trójkołowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak masz szlakę zamiast betonu czy kostki to zapomnij o raku sam ma i powiem ze beton na mus musi być, rak ma za szybkie przełozenie zrobi ci taki numer że raz lewe raz prawe koło pokręci i siedzi na ramie ewentualnie musiałbyś dać mu koła bliźniacze po za tym dobra maszynka sam kładę nim rocznie koło 500 skrzyniopalet za 10 lat zrobione 200mtg z awari to pierdoły węże, teraz czeka mnie remont tylnej oski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dstefansky    6

Ten sprzęt to fuszera widać . Ja na twoim miejscu poszukał bym czegoś z clarka . Co najważniejsze wyżej podnosi , cenowo podobnie , a w internecie aż roi się od takich clarków po remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Jak masz szlakę zamiast betonu czy kostki to zapomnij o raku sam ma i powiem ze beton na mus musi być, rak ma za szybkie przełozenie zrobi ci taki numer że raz lewe raz prawe koło pokręci i siedzi na ramie ewentualnie musiałbyś dać mu koła bliźniacze po za tym dobra maszynka sam kładę nim rocznie koło 500 skrzyniopalet za 10 lat zrobione 200mtg z awari to pierdoły węże, teraz czeka mnie remont tylnej oski.

 

Byłem kiedyś w pewnym gospodarstwie sadowniczym i tam były wózki widłowe (chyba nawet "raki", za bardzo się nie znam, ale silniki miały od "trzydziestki"), które miały koła takie jak u przyczep - balonówki 10-15,3. Felgi były kombinacją obręczy od przyczepy i środka oryginalnego - pospawane. Wózki te zwoziły palety z sadu. Nie pamiętam tylko co było zrobione z tylną osią, bo raczej też musiały być na niej podwyższone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafikkisiel    3

u nas na zakładzie maja podobnego tylko z kabinka dzwiga palety nawozu bez problemu chodzi na wolnych obrotach to prawie nic nie spali tylko ze chodzi on na podłoźu sztywnym nie wiem jak by dawał sobie rade na piasku

Edytowano przez rafikkisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

witam! mam w planach kupić ruska nie nadwyrężając za mocno i tak okrojonego budżetu. po głowie chodzi mi coś takiego http://tablica.pl/oferta/sprzedam-mtz-50-CID757-ID55gqb.html#482b5d874a

może ktoś wie co to za egzemplarz? podjechałbym go obejrzeć ale czas brak i kilometrów sporo jak ktoś jest z okolicy albo go oglądał to byłbym wdzięczny za info. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Tego ruskiego możesz sprawdzić, ale za te pieniądze nie spodziewaj się, że wszystko będzie sprawne. Raczej coś w nim nie gra lub przestanie grać już niedługo. Jakikolwiek dodatkowy wkład finansowy będzie konieczny. Najpierw jednak trzeba go obejrzeć z bliska i sprawdzić jak działa. No i nie zapomnij o akumulatorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Ja kupiłem takiego MTZ-ta za podobną cenę. Remont silnika we własnym zakresie 1500zł. Jak nic nie wylezie w skrzyni, to łącznie z transportem, jak masz daleko zmiescisz się spoko w 10kPLN wraz z ewentualnymi naprawami.

Ten model nie ma reduktora, nie ma 1000obr wałka i regulacji siłowo-pozycyjnej podnośnika. O oraniu bez kółka możesz zapomnieć. Poza tym to trwałe i dość oszczędne maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichaSt    0

jaki sens kupować takie gówienko za 5000 zł bo ani to funkcjonalne ani dobre jak za 10000 kupisz toyote lub coś w tej klasie w całkiem dobrym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Wózek RAK nie jest zły, ale jak nie masz utwardzonego placu, to żaden nie da rady. Sam wózek jest ciężki, małe kółka, z obciążeniem staniesz w pierwszym dołku.

Owszem, toyota jest dobra, ale za 10 tys kupisz używany w wątpliwym stanie technicznym, a części dużo droższe niż do RAK-a. Tak że coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

NIe chodziło mi o egzemplarz z linku to podałem raczej dla ciekawostki.

 

Nastawiłem się na raka bo jednak jest najtańszy, ale jeśli mówicie że nie da rady to zastanowię się nad czymś innym. 5k a 10k to dla mnie jednak spora różnica, a ten czy inny u mnie miałby wakacje nie jestem firmą żeby pracował 24/7. dzięki za porady

Jeździłem po moim podwórku toyotą i bułgarem. Toyota w automacie to była męczarnia ale jakoś jechała, a bułgar z manualną skrzynią szedł jak zły przez wszystko czy to piasek czy beton, mimo że był starszy niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze szukał bym czegoś innego.

 

Cytowanie poprzedniego postu.

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

i ile zaoszczędzisz... jak na dzień dobry cena wzrośnie do ok 55 tyś... ;) więc lepiej juz naleźć coś w tych samych pieniądzach, ale bez wymiany opon... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

pewnie ze nie warto, za jakies 30 mozna by sie jeszcze zastanowic

z tego co widze ciezko cos znalesc u nas

http://tablica.pl/oferta/renault-110-54-CID757-ID4i0Bj.html#ef3dab7ac4

http://tablica.pl/oferta/renault-103-14-CID757-ID4Mevf.html#6dcbb4abc7

tak na szybko znalazlem

jak chcesz gdzies powinienem miec jeszcze numer do pana od ktorego kupilismy nasza, z tego co widzialem ciagniki w niezlym stanie i przystepnej cenie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj