Polecane posty

lukbold    1054

ciśnienie ciśneniem ale z 800-1000 litr na godzine wydajności myjka musi mieć, żeby sie nie denerwować. no i żadnego plastiku w pompie. Karcher HD albo WAP

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

hd zaczynają się od 1800zł więc sądze że wystarczająco dużo aby kolega emek zrezygnował z zakupu


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59

a może stihl RE 128?? Posiadam 2 lata i nic się nie dzieje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153
http://tablica.pl/of...html#18c726ff82 jak myślicie wart swojej ceny ?? Jak wytargował bym za 30 tyś bo jest bez obciążników to nie przepłacę, może zna ktoś właściciela ??

nie ma jak kupic zetora bez przedniego napedu za 30tys. <_<

 

a ten co taki tani http://otomoto.pl/renault-180-94-A402508.html ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

http://tablica.pl/of...html#18c726ff82 jak myślicie wart swojej ceny ?? Jak wytargował bym za 30 tyś bo jest bez obciążników to nie przepłacę, może zna ktoś właściciela ??

 

 

Ja mam z obciążnikami 88r wizualnie to samo. Nowa pompa paliwa, wtryskowa po regeneracji. Opony po jednym sezonie, z przodu też szerokie :) Chcesz za 33 tys?

heheh. :)

 

Moim zdaniem dużo za dużo :) Cena jest z kosmosu. Dołożysz troche i kupisz ładnego z napędem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

odnośnie tego zetorka za 30 tys... przecież te jego wyposarzenie to jest standard w każdym zetorze z eksportu... ;) a nie że taki "cudowny" opony to zwykłe radialki ze stomilu..

zetorki typu 7211 to góra 25 tyś... po prostu nie ma sensu dawać 30 tyś za 20 letni ciągnik bez napędu... przecież za to to by kupił 914.. ;)

 

odnośnie myjek, ja kupiłem sthila jakieś 3-4 lata temu za 1300 zł z bębnem na przewód i maszynka daje sobie rade, węża starcza z ziemi aby wymyć silnik w kombajnie, i cały ciągnik na około wygodna, i wydajna , i o wiele tańsza od karhera... a z reszta co żeście się uwźieli na te karhery?? przecież tam w nim cudów nie ma?? grunt aby dać przyzwoite pieniądze za przyzwoity sprzęt z pompą odlewaną za nie pastikową... to jest najważniejsze...

 

@izydor, dla czego tania?? bo to 180km... ;) i mało kto kupuje takie byki, jak ktos potrzebuje tyle habet to bierze nowe z salonu, bo roboty musi ubywac.. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Odnośnie myjek, to jak kolega wyżej polecam stihla - posiadam aktualnie. Niczym nie ustępuje karcherowi którego miałem wceśniej. Prace wykonuje te same a dużo tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Ja mam z obciążnikami 88r wizualnie to samo. Nowa pompa paliwa, wtryskowa po regeneracji. Opony po jednym sezonie, z przodu też szerokie :) Chcesz za 33 tys?

heheh. :)

 

Moim zdaniem dużo za dużo :) Cena jest z kosmosu. Dołożysz troche i kupisz ładnego z napędem :)

 

kolego poważnie sprzedajesz masz jakieś fotki tego zetora, ma dwie prędkości wałka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@izydor, może po prostu chce ją sprzedać , a nie zarobić... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

kolego poważnie sprzedajesz masz jakieś fotki tego zetora, ma dwie prędkości wałka ?

Kolego wszyscy Ci mówią że 30 tys to za dużo , a TY chcesz kupić za 33 tys??? Cóż Twoja kasa ale taki traktor nie jest wart tyle kasy , za 33 to spokojnie kupisz z przodem np 7045


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

http://tablica.pl/oferta/case-international-956-xl-4x4-CID757-ID4nA0W.html#6da081e483

http://tablica.pl/oferta/case-international-fendt-john-deere-CID757-ID4YOOZ.html#6da081e483

 

warto? od razu mówię że nie chce opinii małoletnich "znafcóf" którzy mi tu napiszą kup se 360 załóż przód i jeździj.... nie chce ani ursusa ani zetora... potrzebuje opinii czy warto kupić takiego case czy poszukać lepiej renówki? budżet to 28 tys ani złotówki więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

chodź jeździłem IHC 1055, ale mimo to są to podobne konstrukcje...

ciągniki proste w obsłudze i z tego co mi mówił wąłściciel to w miare proste konstrukcje, i trwałe. jeśli silniki zdrowe to bierz który lepszy :) Ja byłem pod wrażeniem podczas jazdy, pracy nimi... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

http://tablica.pl/of...html#6da081e483

http://tablica.pl/of...html#6da081e483

 

warto? od razu mówię że nie chce opinii małoletnich "znafcóf" którzy mi tu napiszą kup se 360 załóż przód i jeździj.... nie chce ani ursusa ani zetora... potrzebuje opinii czy warto kupić takiego case czy poszukać lepiej renówki? budżet to 28 tys ani złotówki więcej

 

Bierz tego za 25 tys jeden z pobliskiej wsi ma, szybki na drodze, tylko oby się nie psuł ale jeżeli oryginalny przebieg to pojeździsz ale co jak co cena nie jest zbyt wysoka, porównywalnie ursusa 1014 za 25 tys ciężko by było kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego wszyscy Ci mówią że 30 tys to za dużo , a TY chcesz kupić za 33 tys??? Cóż Twoja kasa ale taki traktor nie jest wart tyle kasy , za 33 to spokojnie kupisz z przodem np 7045

 

kolego ale ja nie powiedziałem że kupie go za 33 tyś musi zejść z tej ceny a dla mnie tez kluczowe są dwie prędkości wałka przy ciągniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

CZESIEK88 też szukałem kiedyś sobie renówki a kupiłem case 1056 a później 845 i nie żałuję więc patrz na stan techniczny a nie wizualny,sprawdź przede wszystkim przedni napęd i czy silnik jest zdrowy a spalanie też jest podobne jak w renówkach.

Nie pisz pogrubioną czcionką

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj