Polecane posty

izydor6280    1153

oswiec mnie dlaczego twierdzisz ze to 328 ?

330 trzymaja nadal wysoka cene,


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Okrągła oś , stary typ filtra powietrza , siedzenie na resorze , więcej szczegółów nie widać za bardzo, ale jeśli nawet to c 330, to z początku lat '70 , taka cena za ponad 40-sto letni traktor, to gruba przesada


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

bo siedzenie na resorze, obciążniki z tyłu , filtr oraz okrągła oś o czymś/tym świadczą B)

 

za wolny jestem :mellow:

Edytowano przez sebe1033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

mariuszd93 a no widzisz ja sprzedałem swoją C-330 z bodajże roku 71 za 10 tys zł, nie zarejestrowaną, bez tak naprawdę błotników, lakierniczo w stanie gorzej niż złym a nie stała dłużej niż tydzień ... I jakby mi C-330 było potrzebne czy coś innego a on miałby sprzedawać to chętnie bym kupił... Coś dobrego kosztuje ... Z resztą ja osobiście uważam że cena za ten ciągnik jest akurat do cen panujących obecnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

mariuszd93 a no widzisz ja sprzedałem swoją C-330 z bodajże roku 71 za 10 tys zł, nie zarejestrowaną, bez tak naprawdę błotników, lakierniczo w stanie gorzej niż złym a nie stała dłużej niż tydzień ... I jakby mi C-330 było potrzebne czy coś innego a on miałby sprzedawać to chętnie bym kupił... Coś dobrego kosztuje ... Z resztą ja osobiście uważam że cena za ten ciągnik jest akurat do cen panujących obecnie ...

 

Cóż kwestia gustu, jak dla mnie cena za duża jak za ten traktor , a 10 tys za traktor z '71 r bez błotników , bez papierów i do malowania , to jakiś desperat musiał być ;)

A tak z ciekawości -gdzie ten traktor ma rozdzielacz od tura? bo na błotniku nie widzę


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

W C-330 można to jakoś łatwo obejść poprzez ten normalny rozdzielacz :P ale nie powiem co i jak bo ja i mechanika to nie porozumienie :P Tata tam by wiedział.... Moja poszła gdzieś na Ukrainę a przyjechał po nią gościu gdzieś z pod Zakopanego czyli ponad 300km... papiery były ale w latach 80tych była wyrejestrowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

tylko 328 mialy ta kwadratowa os, blotniki tylne byly bardziej zaokraglone, na zdjeciu moze tego nie bedzie widac

obciazniki, os i siedzenie jak w pierwszych 30


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

W C-330 można to jakoś łatwo obejść poprzez ten normalny rozdzielacz :P ale nie powiem co i jak bo ja i mechanika to nie porozumienie :P Tata tam by wiedział.... Moja poszła gdzieś na Ukrainę a przyjechał po nią gościu gdzieś z pod Zakopanego czyli ponad 300km... papiery były ale w latach 80tych była wyrejestrowana...

 

Można wpiąć wyjście na zewnętrzną hydraulikę, w podstawowy rozdzielacz c330 i podobne , ale wtedy jak opuszczasz narzędzie na tuz opuszcza się tur , jak opuszczasz tura opuszcza się narzędzie , masakra

@izydor - możliwe że jest to c330 , przed chwilą oglądałem znajomego c330 z '72r filtr , obciążniki i oś takie jak na tym z ogłoszenia , ale siedzenie nie na resorze


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2185

76 r.też były na resorze,osobiście widziałem i młodsze z tym siedzeniem zamontowanym przez właściciela póżniej na “życzenie“ :ph34r: ,“wygodniej“ :wub: :mellow: ładować trolem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Okrągła oś , stary typ filtra powietrza , siedzenie na resorze , więcej szczegółów nie widać za bardzo, ale jeśli nawet to c 330, to z początku lat '70 , taka cena za ponad 40-sto letni traktor, to gruba przesada

Kolego miałem c 330 z 71 roku i była identyczna tyle że zielona ta nie posiada kompletu obciążników z tyłu ....A poza tym to były sądzę że najlepiej wykonane ciągniki..... tyle co nasza pola obrobiła to nie jednego Jelonka mogła by zawstydzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Kolega wyżej dobrze mówi. Mój dziadek ma z 71 roku zieloną c-330 już z 10 tysięcy motogodzin spokojnie, na wygląd bardzo słabo ale jak przyjdzie co do czego to moja z 86 roku nie ma startu z nią żadnego mimo, że na zdjęciach wygląda super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Panowie w poście cytowanym i w późniejszym- pisałem że może to być c330 z początku lat 70 , więc o czym ta rozmowa?

Co do tego że "Twoja" @koczas nie ma startu do jakiejś tam innej to świadczy głównie o " Twojej " a raczej twojego taty .

Ja mam c330M z 87roku i jakoś starsze wymiękają , kiedyś robiłem podorywkę pługiem 3*35 a sąsiad obok ursusem 3512 i pługiem 3 skibowym do podorywki czyli 25cm chyba i c330M nie kucało :P

Przez około 17 lat była jedynym traktorem w gospodarstwie i rocznie robiła ok 500mth , aktualnie jest po remoncie , oprócz pompy i wału , teraz używana do grabienia , przewracania siana , oprysków , owijarki i zwożenia bel


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://tablica.pl/of...html#f6ae73ff81 kolejna z ladnych hl 6011 niedlugo w takim stanie przyczepy wygina jak mamuty... :mellow:

 

 

bo jak każdy kto kupi jakąś przyczepę i pierwsze co to maluje, choć w wielu przypadkach nawet nie ma takiej potrzeby... to nic dziwnego ,że ciężko będzie potem znaleźć coś naprawdę ciekawego...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

czy ja wiem kupiłem podobną nową z pom augustów za około 3800

Edytowano przez 2xandrzej360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emek227    4
Gość Luke16   
Gość Luke16

Emek227 szczerze? Żadna! Przecież to chińskie badziewie które po 3 myciach wyrzucisz. Jak już chcesz coś kupić to tylko z Karchera i nie za 300zł tylko za minimum 1000zł lub używkę żeby w razie awarii można było ją naprawić a nie miała plastikową pompę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomet1221    13

Ja bym dołorzył i kupił myjkę karchera i pewna na parę lat a te jak się uda to pochodzi a jak nie to zaras się popsuje

Edytowano przez tomet1221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj