Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FINN    1478

a może poprzeglądaj inne oferty i sam do tego dojdz, bo chyba ty wiesz najlepiej w jakim masz stanie te siewniki...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek1012    0

Kolego "FINN" siewniki są w stanie b.dobrym zarówno wizualnym jak i technicznym pracowały na małym areale , a chodziło mi o jakieś sugestie co do ceny a nie wycenę końcową. Jak będę miał chwilę to wrzucę fotki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Przy tym bizonie powinna wisieć karteczka z napisem : UWAGA nie dotykać, świeży lakier

Odpicowany na handel. Moim zdaniem gdy coś jest dobre nie trzeba tego owijać w sreberka żeby sie sprzedało.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exx    7

bardziej widać ze przód tego bizona jest malowany

nie sadze żeby po 1200 mth na hederze nie było oznak wytarcia farby z ślimaka chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Sądząc po grubości ramy tego pługa, podejrzewam, że miał on więcej skib i został skrócony. Co do marki to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2311    0

przegladalem lemkeny i i calkiem inne jest mocowanie miedzy wiezyczka a rama moze jakis na licencji lemkena

 

w lemkenie takiego mocowania nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

To jest fortschritt b173, bardzo dobry pług, miałem taki kupować ale trafił się inny bliżej. Co do wagi to dokładnie nie pamiętam ale coś koło 1100kg tylko nie pamiętam czy to nie była przypadkiem tabliczka od 4 skibowego z odkręconym +n najlepiej zadzwonić by zobaczył na tabliczkę a jak niema to można podzwonić po innych aukcjach z ty modelem. A szerokość tego modelu to 35cm na korpus. Twierdzenie że zabiera 1,6m to chyba jakieś majaki, ten model (3+) zabiera ok 110cm max, a nawet jak by miał dokręcone czwarte korpusy to i tak będzie poniżej 150cm. Co do ceny to mi się trafiał za 3700zł do targowania w stanie podobnym, chociaż malowany, ciężko ze zdjęć osądzić.

Edytowano przez Shogun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

jak koniecznie chcesz ten samochód to dogadaj się ze sprzedawcą zeby zarejestrował na siebie a ty mu za to zapłacisz albo zeby ci załatwił fakture vat przez jakiś komis w tedy też nie bedziesz miał problemu z rejestracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jak sprzedawca dodawał ogłoszenie to zapewne były świeżo sprowadzone ;)

Sądząc po ilości wyświetleń {prawie 7 tys } to było to dość dawno :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj