Polecane posty

mds212    2131
Napisano (edytowany)

Jak kupujesz opryskiwacz za 2k to sie nie dziw .. :D

A po 2 to jak pyli to zalezy w najwiekszej mierze od stanu koncowek i tych małych filterków ;)

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Najpierw piszesz że u handlarza są tańsze i lepsze, a za chwilę że na zachodzie nikt tanio nie odda dobrej maszyny.

To w końcu się zdecyduj jakie to maszyny są u handlarzy.

 

A może masz na myśli że handlarz sprowadza szrot po czym przeprowadza kompleksowy remont i z tego powodu maszyna staje się ,,lepsza,,? To akurat z tym się zgodzę tylko jest jedno ale. Słowo kompleksowy zamienił bym na pobieżny / wizualny i dzięki temu może faktycznie Tobie wydaje się że maszyna jest lepsza.

A tobie wydaje się że wszyscy handlarze to oszuści, i tylko czekają żeby komuś wcisnąć złom , a wcale tak nie jest.

Są tacy co mają tylko kilka szrotów ,i chcą na tym dużo zarobić ,

Są tacy co mają dobry sprzęt , wolą mniej zarobić na jednej sztuce i szybko sprzedać niż bawić się w remonty , i zdarza się że nawet nie zdążą rozładować sprzętu z ciężarówek .

Handlarz z Karczmisk należy do tych drugich , sam widziałem że przeładowywał sprzęty z ciężarówek spedycji na swoje i wiózł do klienta


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278
Napisano (edytowany)

Z tymi handlarzami to różnie bywa. Ja kupiłem swojego masseya od sadownika, który sprowadzał od czasu do czasu ciągniki z francji. Mówił że robil w winnicy. Wedlug papierów był z miejscowości Montbrison 26770. Mówił prawde bo widać doskonale tutaj http://maps.gstatic.com/m/streetview/?ll=44.441582,5.014669&spn=0.18,0.3&cbll=44.441582,5.014669&layer=c&panoid=pevmKbGwZlct5sfAXrlZmA&cbp=,102.56,,0,-7.470001&output=classic . Ciągnik bardzo zadbany. Znajomy jak g obejrzał, stwierdził, że francuz nim do kościoła jeździł. Wiadomo, że w środek ciągnika się nie wejdzie. Zobacze czy bylo warto go kupić, jak tylko dostanie jakąś poważną robote w kraju. Znam też takich handlarzy, którzy kłamią ludziom w oczy odnośnie pochodzenia i stanu maszyn

Edytowano przez URSUS16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Ja też kupiłem ciągnik od handlarza, z resztą jak się okazało użytkownika tego forum i jestem bardzo zadowolony, a jak sam mówił ciągniki muszą być teraz nie tylko technicznie sprawne ale i muszą dobrze wyglądać bo ludzie mają wymagania że głowa mała i w przeciwnym wypadku nie sprzeda albo straci. Mój też był wypucowany, wypolerowany, troszke podmalowana rama z przodu bo był wcześniej zamontowany pług do odśnieżania i były odpryski. Efekt tych zabiegów taki że ciągnik wyglądał jak z fabryki a technicznie był i ciągle jest bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja też kupiłem ciągnik od handlarza, z resztą jak się okazało użytkownika tego forum i jestem bardzo zadowolony, a jak sam mówił ciągniki muszą być teraz nie tylko technicznie sprawne ale i muszą dobrze wyglądać bo ludzie mają wymagania że głowa mała i w przeciwnym wypadku nie sprzeda albo straci. Mój też był wypucowany, wypolerowany, troszke podmalowana rama z przodu bo był wcześniej zamontowany pług do odśnieżania i były odpryski. Efekt tych zabiegów taki że ciągnik wyglądał jak z fabryki a technicznie był i ciągle jest bez zastrzeżeń.

 

Kolego a możesz powiedzieć od jakiego użytkownika tego forum kupiłeś ciągnik i jakiej marki ??

Sory że pytam ale jestem na etapie poszukiwania jakiegoś ciągnika do mojego gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Ten 107KM może mieć problemy z tym agregatem. Jaka może być pojemność zbiornika? Ile kosztuje nowy agregat Unii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478
http://allegro.pl/zbiornik-paliwa-do-zetor-zetora-nowy-nowy-typ-i3889960589.html ciekawa alternatywa dla zetorów które maja plastikowe zbiorniki pod kabina...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mam oryginalny zbiornik od 5211 jak by ktoś szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3050    74

to zależy jaki handlarz jak duży to trzeba uważać jak mniejszy też trzeba uważać ale on szuka coś lepszego żeby się szybko sprzedało ja swojego kupiłem u handlarza który szczególnie sprowadza kombajny claas i siewniki prasy pługi itp traktory to rzadkość u niego chyba że coś fajnego znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

izydor Byłem w tym tygodniu u Pogla i oglądałem tę przyczepę i jeszce kilka HL w produkcji, powiem szczeże że pojechalismy do jeszcze kilku ,,producentów" z okolicy i Pogiel może i jest troche droższy od nich ale jakość oferty jest o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj