Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    9103

Nie wiem jak wy, ale ja ciągnik i maszyny trzymam w takim stanie, że nie musiałbym ich myć i picować do sprzedaży. Po użyciu maszyna jest myta i konserwowana. Nawet, jesli stoi na dworze albo będzie użyta za 2 tygodnie. Bo tylko tak można w miarę wczesnie stwierdzić, że cos pękło, jest wyciek albo brak jakiejś śrubki i naprawić w czas, a nie jak sie urwie.

U mojego ojca ciągnik ma 25 lat, to jedynie tylne błotniki tuszył ząb czasu od rozwiewacza nawozów. Poza tym wszystko widać jak na dłoni - gdzie jakiś wyciek się pojawi, to naprawa.

http://tablica.pl/oferta/ciagnik-ursus-1204-CID757-ID4zoDz.html#711967ccc5 - wystawić ciągnik w takim stanie na sprzedaż , niby widać że nie picowany, ale widać też, że gospodarz maszyn nie szanuje - tył zalany olejem, przód tez cały tłusty. Wielu potencjalnych chętnych po prostu nawet nie zadzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

Łowicz, dokładniej komis na trasie Łowicz - Łódź, tuż przed zjazdem na autostradę. I do tego złomek jakich mało :) To nie są normalne pieniądze za zetora :D


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Nie wiem jak wy, ale ja ciągnik i maszyny trzymam w takim stanie, że nie musiałbym ich myć i picować do sprzedaży. Po użyciu maszyna jest myta i konserwowana. Nawet, jesli stoi na dworze albo będzie użyta za 2 tygodnie. Bo tylko tak można w miarę wczesnie stwierdzić, że cos pękło, jest wyciek albo brak jakiejś śrubki i naprawić w czas, a nie jak sie urwie.

U mojego ojca ciągnik ma 25 lat, to jedynie tylne błotniki tuszył ząb czasu od rozwiewacza nawozów. Poza tym wszystko widać jak na dłoni - gdzie jakiś wyciek się pojawi, to naprawa.

http://tablica.pl/of...html#711967ccc5 - wystawić ciągnik w takim stanie na sprzedaż , niby widać że nie picowany, ale widać też, że gospodarz maszyn nie szanuje - tył zalany olejem, przód tez cały tłusty. Wielu potencjalnych chętnych po prostu nawet nie zadzwoni.

 

To zdjęcie jest jak najbardziej fer mniej więcej orientujesz sie czego mozesz sie spodziewać ale takie samo zdjęcie tylko ciągnik zasypany śniegiem to juz duzo rzeczy zatuszowane. Nie jestem za tym by maszyny picować do zdjęcia albo na sprzedaz niech będą w tym stanie w jakim utrzymuję go właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28699

Łowicz, dokładniej komis na trasie Łowicz - Łódź, tuż przed zjazdem na autostradę. I do tego złomek jakich mało :) To nie są normalne pieniądze za zetora :D

czyżby kolega z okolic??? że to od handlarzy z Jamna widze już po zdjęciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Ja uważam, że cena jest odpowiednia do wieku i stanu. C330 już pierwszej młodości nie jest, gwarancji ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emek227    4

To jest jakiś fake. W każdym ogłoszeniu jest inne miejsce robienia zdjęć. Na jednym nawet góry jakieś uchwycone co nie jest raczej do obserwacji w Szczecinie ;) Poza tym te ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

To jest kombajn do bawełny


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    221

przecież ten ciapek to jeszcze 28 na pewno za tyle bym tego nie wziął bo pewnie nawet dokumentów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

czyżby kolega z okolic??? że to od handlarzy z Jamna widze już po zdjęciach :D

 

Powiedzmy, że z okolic, ale zasadniczo rezyduję w Łodzi :) Często jeżdżę koło tego komisu, w sumie jeden z większych w okolicy z używkami, miałem kilka razy ochotę wstąpić, ale niestety, zawsze mi się spieszyło gdzieś :D


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53
FINN    1478

te rębaki to fajna sprawa, widziałem je w pracy, a odnośnie tej zgrabiarki , to w końcu normalna cena za zgrabiarkę a nie 5-6 tys...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj