Polecane posty

hodowcamlody    53

http://otomoto.pl/fe...ak-A393941.html wezmie ta przetrzasarka 3 pokosy bez " gimnastykowania sie" po kosiarce 165? nie mam wiele lak a musze cos kupic.

mam identyczną i na luzie zbierze, chyba najbogaciej wyposażona z tamtych lat super się nią pracuje, tylko trzeba się przyzwyczaić że na tym mocowaniu które działa na zakrętach że sama zakręca powoli to ciut sama podczas jazdy prosto lata ale tak minimalnie do 20cm jak jest nierówno, bo kopiowanie terenu fajne i te oponki bez powietrza by nawet chodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://tablica.pl/of...html#56e90a5573 Wie ktoś coś o takim śrutowniku? Warto kupić?

Wygląda mi to na śrutownik "bąk". https://www.google.pl/search?q=%C5%9Brutownik+b%C4%85k&safe=off&client=opera&hs=Yl3&channel=suggest&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=t8nvUuaUKZSO4gTizICYDA&ved=0CD8QsAQ&biw=1020&bih=607

 

Wydajność raczej niezbyt powalająca, za to można tym siekać nawet ziemniaki czy brukiew coś ojciec mi kiedyś wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmtrac675   
Gość farmtrac675

Chciałbym się dowiedzieć jakie są strony norweskie z maszynami rolniczymi.Chodzi mi o ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Raczej to nie jest bąk. Bąk ma dwie te rynienki.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Wykończysz go przy malowaniu, raz malowałem takim małym kompresorkiem (co prawda nie stanley, ale budowa niemal identyczna) i miał dosyć po 2h ciągłej pracy. Od tamtego momentu już nie nabija ciśnienia tak szybko jak kiedyś, po prostu się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

No za tania, zauważ że numer telefonu jest błędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37
kojot2385    57

http://allegro.pl/st...3906215894.html da rade w pistolecie nisko cisnieniowym zeby odnowic ciapka i inne maszyny w gospodarstwie oraz do warsztatu przy domowego?

Kurde ale cena poszła do góry :blink: Kupowałem w tamtym roku dokładnie taki sam sprzęt to zapłaciłem około 400 dokładnie nie pamiętam. No ale narazie do malowania go nie używałem. Kolega pisał coś o dwóch godzinach pracy. To sie nie dziwie że swoją zajechał. W instrukcji jest napisane że nie powinno być więcej jak 30 minut ciągłej pracy a potem około 15 minut przerwy...

 

Niektórymi zachodnimi maszynami warto się zainteresować. Moim zdaniem każda maszyna z zachodu jest bardziej przemyślana konstrukcyjnie. U nas bardziej liczy sie ilość niż jakość... Dziwi Cie że ten sprzęt w Polsce jest tyle droższy ? A wiesz ile kosztuje transport ? No i wiadomo że ten co przywozi też nie robi tego charytatywnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

panowie co sądzicie o maszynach z zachodu? szukam w miarę taniej prasy zwijającej np. takiej http://www.agriaffai...lger-rp-12.html. W Polsce za podobny stan trzeba dać co najmniej ze 4 koła więcej

 

cena dobra, ja za swoja 8 lat temu dałem 18 tys chyba od handlarza ale przez te lata nic w niej nie robiłem poza 1 walkiem ale to z mojej winy, nawet wszystkie łożyska są oryginalne i jeszcze nie ruszane, maszyna dobra ale mało wydajna, lubi się zapychać na podbieraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kojot2385 to nie o to chodzi, po prostu taka jest polityka firm. Im biedniejsze państwo tym wszystko jest droższe. W Anglii, Francji czy Niemczech kupisz porządny tv za 1000zł a u nas dasz za taki sam 1500zł a na Ukrainie 2000zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

http://allegro.pl/st...3906215894.html da rade w pistolecie nisko cisnieniowym zeby odnowic ciapka i inne maszyny w gospodarstwie oraz do warsztatu przy domowego?

mam identyczny pomalowałem nim już kilka przyczep i maszyn. oczywiście nie jest to profesjonalna sprężarka ale na swoje potrzeby jest ok. ma już ze 3 lata i narazie odpukać wszystko gra.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj